Şimdi Ara

Beypazarı'na nasıl gidilir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
11.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

keçiören'den yola çıkacağım. toplu taşım araçları ile beypazarı'na nasıl gidilir ? nerden binmek lazım ? alternatifler tavisiyeler nelerdir ?

ek olarak daha önce giden ya da orada yaşayan var ise gezilecek yerleri önerebilir mi ?

• ++++
  • Biz arabayla gitmiştik toplu taşımayı bilemiyorum ama eski beypazarı evleri var akşam kalacaksan güzel bağ evleri var eğlence oluyor ailecek gidilebilir piknik alanları var bir iki müze dinozor sırtı gibi biryer var güzel iyi gezmeler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Etlikteki eski garajdan kalkiyor diye biliyorum eger yoksa ist. Yoluna cık ordan gecer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batıkent dolmuşuna bin, İvedik metrosunun önünde dolmuşdan inip; yenimahalle köprüsünün altına yürü.
    İstanbul yolu olarak geçiyor oranın diğer adı. Nallıhan ve Beypazarı dolmuşları işte ordan geçiyor..
  • kardeşim aştiden veya akköprüden arabalar kalkar beypazarı arabaları. ben beypazarlıyım buyur gel :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfarganus

kardeşim aştiden veya akköprüden arabalar kalkar beypazarı arabaları. ben beypazarlıyım buyur gel :))

Eyvallah kardeşim. Eşim ile birlikte günübirlik bir dolaşalım istedik. Gezilecek yerler vs. Köy kahvaltısı, öğlen yemeği, akşama döneriz. az dolaşır. yürürüz. ufak hediyeler filan. ne önerirsin ? nerelere gidelim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: immeLmann

quote:

Orijinalden alıntı: alfarganus

kardeşim aştiden veya akköprüden arabalar kalkar beypazarı arabaları. ben beypazarlıyım buyur gel :))

Eyvallah kardeşim. Eşim ile birlikte günübirlik bir dolaşalım istedik. Gezilecek yerler vs. Köy kahvaltısı, öğlen yemeği, akşama döneriz. az dolaşır. yürürüz. ufak hediyeler filan. ne önerirsin ? nerelere gidelim ?

kardeşim çarşı merkezde demirciler çarşısı var ordan yukarı doğru çıkınca konaklar var. örneğin; mevaların konağı, konak münsür ve konak münsürün yanında taşmektep konağı var. buraları tavsiye ederim. İnözü vadisi içerisinde dostlar tesisi var.
    hediyelik eşya içinde demirciler çarşısında bişiler burabilirsin. aklıma şuan bunlar geldi şuan beypazarında olsaydım rehberlik edebilirdim size ama şehir dışındayım.

Aklıma başka yerler gelirse de yazarım kardeşim. Ha bu arada çarşı içerisinde yani bankalar caddesi diye geçiyor cafeler restoranlar bulabilirsin.

Güveci, yaprak sarması, beypazarı kurusu, havuç lokumu,suyu meşhur diye tabir edilen şeylerden bazıları kardeşim.

• Ankaralı değilim ama İstanbul'dan Ankaraya gittiğim zaman Aşti'de Beypazarı otobüslerini kullanıyorum. Yani Aşti'den kalkıyor başka nerden kalkıyor bilmiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.