Şimdi Ara

Beylikdüzü/Beykent için Superonline Fiber tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beylikdüzü Adnankahveci civarlarında oturan var ise superonline fiber kullanımını ve tavsiyelerini paylaşabilir mi?
    Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Amore

Beylikdüzü Adnankahveci civarlarında oturan var ise superonline fiber kullanımını ve tavsiyelerini paylaşabilir mi?
    Teşekkürler.

bence forumda kullanıcıların mesajlarına göz gezdir öyle karar ver, beylikdüzü'nden bir kullanıcıyım, 3-4 sene önce gayet olumlu tavsiyeler yapıyorken, şimdi başınıza dert almayın diyorum. ama sonuçta karar sizin, internet kullanma sıklığınız ve ihtiyaçlarınıza göre avantajlı gelebilen yönleri olabilir.
  • adnan kahveci mah. yeşilkentteyim. Kendi adıma söylim son 4 aydır internet kalitesi düştü , özellikle online FPS oyunlarını oynayamıyorum artık eskiden ping kalitesi iyidi yeşilden aşağı inmezdim artı ksarıyı zor görüyorum. Son 1 aydırda düzelmesi uzun sürücek büyük bir sıkıntı olduğunu söylüyorlar upload felan yapamıyorum yani kısaca şu an Superonline rezil durumda
  • Bende adnan kahvecide oturuyorum. Herhangi bir sorun yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qkhnk -- 11 Kasım 2012; 17:50:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

adnan kahveci mah. yeşilkentteyim. Kendi adıma söylim son 4 aydır internet kalitesi düştü , özellikle online FPS oyunlarını oynayamıyorum artık eskiden ping kalitesi iyidi yeşilden aşağı inmezdim artı ksarıyı zor görüyorum. Son 1 aydırda düzelmesi uzun sürücek büyük bir sıkıntı olduğunu söylüyorlar upload felan yapamıyorum yani kısaca şu an Superonline rezil durumda

Internet kalitesi bölgeden bölgeye değişir diye düşünüyorum. Ben interneti 7/24 BT download, wow oyun ve LG3DTV-3DBlueray-iPhone-iPad-Samsung SIII gibi aygıtlar üzerinden kullanıyorum. Şuanda TTNET var ve bazen bant genişliği ile ilgili problem oluyor. Modemi resetledikten sonra düzeliyor. Cumartesi günü Superonline'dan aradılar; sizlerin şikayetlerini satış sonrası hizmet kalitesinin iyi olmadığını vs. satış temsilcisine aktardım.
    Düzelme olduktan sonra burdan bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: qkhnk

Bende adnan kahvecide oturuyorum. Herhangi bir sorun yok .

Genelde ne amaçlı kullanıyorsunuz interneti? Oynadığınız online bir oyun var mı? Latency kaç ms?
  • 3 aydır bozuk olan upload bugün düzeldi. Şu an bir sorun yok aylardır ilk kez 1mb ile upload yapabiliyorum vay be. Dostum 1 sene öncesine kadar bende wow oyuncusuydum açıkçası rahatsız edici derecede ping sorunu olmuyordu. Latency tt-netlere göre düşüktü gecikme yoktu, raid ve pvp'de sorun çıkarmıyordu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.