Şimdi Ara

beyler iki pc arasında kaldım yardımlarınızı istiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet beyler iki tane masaüstü arasında kaldım yardımlarınızı esirgemeyin benden

birinin işlemci INTEL CORE İ5 4460 3.2GHZ (6mb önbellek) 4 GB ram 1 TB HDD
    4 GB NVIDIA GT740 (asus marka)

diğerinin işlemci INTEL CORE İ5 4460 3.2 GHZ (6mb önbellek) 8 GB ram 1 TBHDD 2 GB NVIDIA GTX745 (lenovo marka)

yani birinde ram yüksek ekran düşük; diğerinde ekran yüksek ram düşük.
    hangisini tavsiye edersiniz. benim gönlüm ekran yüksek olana kayıyo aslında. oyun da oynıcam fakat extra ram slotu var mıdır. mesela ekranı yüksek olanın ram yetmezse bi 4gb daha ekleyebilir miyim sistemde sorun yaratır mı çok merak ediyorum.

şimdiden herkese teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygtygtygt7 -- 4 Eylül 2015; 0:50:38 >

• ikisinide alırsan paran çöpe gider. toplama. bilgisayar al.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi kendime almıcam kız arkadaşıma bakıyoruz. donanım uyumsuzluğu falan ya da bi arıza olursa kendi uğraşavaz ben de sürekli şehir dışına gidip geliyorum ben de çok vakit ayıramam ondan markalı ve garantili olsun istiyorum
  • fiyatlarınıda yazarsan daha sağlıklı yorum yaparız hocam
  • Ayni fiyat ise lenovo 8gb ram ve vga daha yuksek okdugu icin olabilir.

Toplama pc yapilirken uyumsuzluk olayi basit. Butceni yazarsin herkes bir tavsiye verir. Aklina yatani gider satin alir ve toplatirsin. Eve goturunce tusa basip calistirirsin. Zor birsey degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • INTEL CORE İ5 4460 3.2 GHZ (6mb önbellek) 8 GB ram 1 TBHDD 2 GB NVIDIA GTX745 (lenovo marka)

dağa iyi gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19Kral07 -- 15 Eylül 2015; 23:26:56 >
  • ygtygtygt7 Y kullanıcısına yanıt
    İlk olarak 4GB gt740 ekran kartının 2GB GTX745 ekran kartından iyi olduğunu kim söyledi? Öylesine bir karta 4GB VRAM fazlalıktır ve gereksizdir. 2GB GTX745 in bellek ve çekirdek motorları daha güçlüdür. 8GB ram bulunan sistem kesinlikle daha iyidir. Ama fiyatı söylerseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz (Eğer 1300 den yüksekse bu pc ye vereceğiniz para çöpe gitmiş olur.) Pc toplayamam diyorsanız pm atın yardımcı olayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Norm- -- 16 Eylül 2015; 0:44:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.