Şimdi Ara

beyler bu ceketi tavsıye edermısınız ?...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sa beyler bir internet sitesinde bu ceketi beğendim sizce iyimidir param buna yettı 4 mevsım kullanmak ıstıyorum alayımmı

PROHEL=

Prohel Zeta 3 Katlı Motosiklet Montu

Duratex 600 D Cordura Kumaş

Çıkarılabilir 2 katlı iç astar

CE onaylı omuz, dirsek ve sırt korumalar (çıkarılabilir)

3M scotchlite reflektörler

Bel, kol ve bilek ayarları

Fermuarlı dış cepler

Hava alabilir Waterproof sabit iç membran

Rahat kumaş yapısı

beyler bu ceketi tavsıye edermısınız ?...

• FİYATI 225 TL + 6 TAKSİT SAYGILAR
  • Bayağı şık duruyo aslında kullanmayan birisi olarak yorum yapıyorum hocam bilginiz olsun seneye bende alacam inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynisini ben aldim gercekten guzel mont fiyatini hak ediyor arkadasim yalniz ben adana camgozden 175 tl ye aldim internetten bak fatih veya yavuz beyle gorus yardimci olurlar bedenini biliyorsan siparis et kargoyla geleir ben memnunum ve korumalari altinelbjseli adam anlatmisti bir ara sitesindede duruyor yazi en iyi korumadan bir kalite asagida yani iyi korumalara sahip ruzgar gecirmiyor asla sicak tutuyor bunun yaninda birda balaklava ve ceketin eldivenini al kirmizi ayni kumastan oda 35 tl takim olur oneririm ben pantolan falanda aldim takim hepsi is gorur. saygilar.

• tşk ederim alıcam sağolun
  • Prohell mont kullanmıştım
    artıları:Kumaşı dayanıklı,korumaları sağlam,kolay kolay eskimiyor.
    eksileri:çok fazla yağmur suyu alıyor iç kısımlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vlkndnmz

Prohell mont kullanmıştım
    artıları:Kumaşı dayanıklı,korumaları sağlam,kolay kolay eskimiyor.
    eksileri:çok fazla yağmur suyu alıyor iç kısımlara.

yapma dostum yagmur aliyorsa isimiz var desene genel de yagmurda binmem ama bindigimizde yagmurluk almakta fayda var o zaman

• evet cepler bile ıslanıyor bu yüzden ruhsatın bi nüshası ıslanıp yazılar silinmişti satarken sıkıntı çıkmıştı.Telefonumda çok ıslanıyordu fakat hiç bozulmadı :))))....
  • beyler bu montu aldım su anda çok memnunum motor surdugum zaman soguk geçirmiyor durdugum yerde terletmıyor yağmurda denemedım gıymeyı onun da gıyınce düşüncelerimi paylacağım sızınle saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanakattak

beyler bu montu aldım su anda çok memnunum motor surdugum zaman soguk geçirmiyor durdugum yerde terletmıyor yağmurda denemedım gıymeyı onun da gıyınce düşüncelerimi paylacağım sızınle saygılar

Hayırlı olsun o fiyata alınabilecek en iyi mont olduğunu düşünüyorum....
  • teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanakattak

beyler bu montu aldım su anda çok memnunum motor surdugum zaman soguk geçirmiyor durdugum yerde terletmıyor yağmurda denemedım gıymeyı onun da gıyınce düşüncelerimi paylacağım sızınle saygılar

beyler malum cumartesı istanbulda şiddetli yağmur vardı ceketi o yağmurda giydim 80 km hızla gıderken bile su geçirmedim herkese tavsıye ederim alın içiniz rahat olsun saygılar
  • Merhaba arkadaşlar bende aynı monttan,pantolon,termal içlik,balaklava aldım.Dün denemek için özellikle yaylaya gittim hava iyi soğuktu.Benim her iki dizimde de romatizma var.Önce alt üst içlikleri giydim.Üstüne de pantolon ve montu artı birşey giymedim.Gerçekten soğuktan iyi koruyor soğuğu ve rüzgarı hiç geçirmiyor.Dediğim gibi romatizma olunca dizlerim en küçük soğuğu hissediyor.İlk giydiğimde kendimi robocop gibi hissettim zamanla alışırım herhalde.

Prohel 3004 zeta mont 172 tl
    Prohel 6767 pantolon 125 tl
    Prohel termal içlik 50 tl
    Prohel balaklava ince 7 tl
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.