Şimdi Ara

beyler bir yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar direkt olarak probleme gireyim ben 2 hafta kadar önce bir kızla çıkmaya başladım.ilk bir hafta kimseye ilişkimizi söylemedik sonra benim en yakın arkadaşım (aynı zamanda kızlada yakın arkadaş ) kızın telefonunu oyun oynamak için almış (iphone vardı kızda) sonra bu oyun oynarken bende mesaj attım kıza sonra bu çocuk benimle kızın ağzından konuştu bir iki mesaj kadar sonra atar yapmaya başladı falan bana ben ne olduğunu anlamadım ama daha sonra ben kızla ayrılmak istedim (durumlardan dolayı) kız kabul etmedı neyse herşey devam ederken kızın en yakın arkadaşıda kıza atar yapmış ( ya o ya ben tarzı galiba bilmiyorum ) sonra kız benden ayrılmak istedi bende sesimi çıkarmadım arkadaş kalalım falan dedi sonra ben kendimi bir iki gun alkole verdim kıza birsürü mesaj atmışım falan filan en son kız yeter artık rahatsız ediyorsun beni bir süre konuşmayaım dedı bende tamam hadi bay dedim o gunden beri konuşmuyoruz.şimdi ne yapayım kızın evine gidip özürmü dileyeyim yoksa iş işten geçtimi artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurbt -- 17 Ağustos 2011; 22:32:25 >

• koca dhde akıl verecek kimse yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurbt

öncelikle ciddi olmayacaklar bir çıksın aradan
    merhaba arkadaşlar direkt olarak probleme gireyim ben 2 hafta kadar önce bir kızla çıkmaya başladım.ilk bir hafta kimseye ilişkimizi söylemedik sonra benim en yakın arkadaşım (aynı zamanda kızlada yakın arkadaş ) kızın telefonunu oyun oynamak için almış (iphone vardı kızda) sonra bu oyun oynarken bende mesaj attım kıza sonra bu çocuk benimle kızın ağzından konuştu bir iki mesaj kadar sonra atar yapmaya başladı falan bana ben ne olduğunu anlamadım ama daha sonra ben kızla ayrılmak istedim (durumlardan dolayı) kız kabul etmedı neyse herşey devam ederken kızın en yakın arkadaşıda kıza atar yapmış ( ya o ya ben tarzı galiba bilmiyorum ) sonra kız benden ayrılmak istedi bende sesimi çıkarmadım arkadaş kalalım falan dedi sonra ben kendimi bir iki gun alkole verdim kıza birsürü mesaj atmışım falan filan en son kız yeter artık rahatsız ediyorsun beni bir süre konuşmayaım dedı bende tamam hadi bay dedim o gunden beri konuşmuyoruz.şimdi ne yapayım kızın evine gidip özürmü dileyeyim yoksa iş işten geçtimi artık

Birşey ifade ediyor mu ?

• Ciddi olmayanlar çıksın dersen kimse kalmaz. Ben ciddi değilim sadece mesaj olsun diye attım.

Edit: Buda ciddi yorum. Sen kızla konuşmamışsınki arkadaşıyla konuşmuşsun git ona haberim yoktude senin için ölürüm de bi şarkı falan çal gitarla sonra o gece uu beybi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tomaya Su Sıkan Sikörtıl -- 17 Ağustos 2011; 22:26:21 >

• etmiyormuş kodmumunun forumunda her boka binlerce cevap geliyor şurada ciddi birşey yazdık kimse takmadı sınır etti beni dh
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Shadow

quote:

öncelikle ciddi olmayacaklar bir çıksın aradan
    merhaba arkadaşlar direkt olarak probleme gireyim ben 2 hafta kadar önce bir kızla çıkmaya başladım.ilk bir hafta kimseye ilişkimizi söylemedik sonra benim en yakın arkadaşım (aynı zamanda kızlada yakın arkadaş ) kızın telefonunu oyun oynamak için almış (iphone vardı kızda) sonra bu oyun oynarken bende mesaj attım kıza sonra bu çocuk benimle kızın ağzından konuştu bir iki mesaj kadar sonra atar yapmaya başladı falan bana ben ne olduğunu anlamadım ama daha sonra ben kızla ayrılmak istedim (durumlardan dolayı) kız kabul etmedı neyse herşey devam ederken kızın en yakın arkadaşıda kıza atar yapmış ( ya o ya ben tarzı galiba bilmiyorum ) sonra kız benden ayrılmak istedi bende sesimi çıkarmadım arkadaş kalalım falan dedi sonra ben kendimi bir iki gun alkole verdim kıza birsürü mesaj atmışım falan filan en son kız yeter artık rahatsız ediyorsun beni bir süre konuşmayaım dedı bende tamam hadi bay dedim o gunden beri konuşmuyoruz.şimdi ne yapayım kızın evine gidip özürmü dileyeyim yoksa iş işten geçtimi artık

Birşey ifade ediyor mu ?

• ibret alın beyler bundan sonra ciddi olmayanlar çıksın demek yok önceki mesajımı editledim yazıyo orda ciddi yorumum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wardomsfight

Ciddi olmayanlar çıksın dersen kimse kalmaz. Ben ciddi değilim sadece mesaj olsun diye attım.

/>

Edit: Buda ciddi yorum. Sen kızla konuşmamışsınki arkadaşıyla konuşmuşsun git ona haberim yoktude senin için ölürüm de bi şarkı falan çal gitarla sonra o gece uu beybi.

/>

alkolluyken demişim o tarz şeyler zaten

• Mesajı tam anlamamıştım kafa biraz güzel Şimdi okudum. O arkadaşınız erkekmi kızmı? Eğer kız senin yerine onu tercih ediyosa bırak gitsin değmez. Eğer çok seviyosan arkadaşına ağız burun giriş, sonra kendini yarala bıçakla falan kıza de bak arkadaşın bana bunu yaptı, kız kendini affettirmek için neler yapabileceğini görürsün .
  • İş işten geçmiş.
  • quote:

Mesajı tam anlamamıştım kafa biraz güzel Şimdi okudum. O arkadaşınız erkekmi kızmı? Eğer kız senin yerine onu tercih ediyosa bırak gitsin değmez. Eğer çok seviyosan arkadaşına ağız burun giriş, sonra kendini yarala bıçakla falan kıza de bak arkadaşın bana bunu yaptı, kız kendini affettirmek için neler yapabileceğini görürsün .

o arkadaşım erkek.çocuk boksçu beni hatahanelik eder o yuzden kavga işi yatarda kızın evine gidip konuşayım kısmet olmazsa olmaz yani zorlamanın manası yok

• quote:

quote:

Mesajı tam anlamamıştım kafa biraz güzel Şimdi okudum. O arkadaşınız erkekmi kızmı? Eğer kız senin yerine onu tercih ediyosa bırak gitsin değmez. Eğer çok seviyosan arkadaşına ağız burun giriş, sonra kendini yarala bıçakla falan kıza de bak arkadaşın bana bunu yaptı, kız kendini affettirmek için neler yapabileceğini görürsün .

o arkadaşım erkek.çocuk boksçu beni hatahanelik eder o yuzden kavga işi yatarda kızın evine gidip konuşayım kısmet olmazsa olmaz yani zorlamanın manası yok

Kızla konuş olmazsa kavga et. Amaç dayak yemek zaten, kız ozaman sana borçlu hisseder falan yanına gelir hastanede ;)

• quote:

quote:

quote:

Kızla konuş olmazsa kavga et. Amaç dayak yemek zaten, kız ozaman sana borçlu hisseder falan yanına gelir hastanede ;)

fedakarlık yapmak lazım bazen ama ilk kızla konuşayım (boşu boşuna dayak yemeyeyim) hatta kızı getirebilirsem studyoya getireyim bir iki şarkı çalarız arkadaşlarımla kıza oyle daha etkili olur

• Kavga ederken dikkatli ol. Çok fazla üstüne gitme yoksa bıçak çıkarır delirir falan dikkat et....
  • quote:

Kavga ederken dikkatli ol. Çok fazla üstüne gitme yoksa bıçak çıkarır delirir falan dikkat et....

bıçak çıkarmazda delirebilir az atar yapmakta fayda var
  • Bu arada yaş kaç?
  • 18
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.