Şimdi Ara

Beyler bayanlar önemli kız meselesi değil dostluk meselesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar ben çok büyük bi hata yaptım öyle böyle değil ,
    şimdi konu benim için bayağı derin ama anlatamayacağım için kısa özet geçeyim ;

Benim amcaoğlum var bi tane adamın dibi , yani her şey biter o kalır derecesinde . Bunun nedeni ise 3-4 yıl önce bi trafik kazasında amcam ve halamı kaybettik , ondan sonra aile şok aile vefad . Herkes birbirine soğuk yaptı , piknikler bile bitti aile derken amcalar (bayağı çok ) vs. yani 4-5 kişi değil . Biz o zamandan beri hep içimizde kalan o eski aile ortamını özledik bu pc başındaki işsiz amcamızdan kuralcı babama kadar . bu sene birbirimize uğramadık bile Neyse işte , aynı lisedeyiz , bizim bi gün sonra piknik var işte telaş felan tam okulun çıkışında gördüm sadece görüşürüz dedim . soğuk soğuk baktı ilk defa bu kadar kötü baktı bana . ben morali bozuk heralde diyip yoluma devam ettim işte telefondan ne alacağımızı konuşuyoruz sınıfla . Sonra anladım ki doğum günüymüş o gün ve ben ilk defa unuttum , hep bi doğum günün kutlu olsun da olsa derdim bi şeyler . Bi de çok sevdiği sevgilisi de söylememiş bi şeyler hatta ayrılma noktasına gelmişler . Bu gün söyledi bana işte çok kırıldığını akşam eve gitmediğini . Bu olay bana aşırı koydu öyle böyle değil . aramızda kırgınlık yok hiç de olmaz ama çocuğun kendini kötü hissetmesi benim de kendimi kötü hissetmemi sağladı doğal olarak .
    aklımda bi kaç tane telafi var , bunlardan biri de aşırı manevi anlamı olan bi hediye kutusu yapmak içinde burdan söylesem bu ne la diyebileceğiniz basit şeyler ama söylediğim gibi maneviyet .

konu basit bi yere çıkacak ama bana aşırı dostluk konusu içeren Film (Hızlı ve öfkeli de dom V brian ayarında )
    Kitap ve şarkı , albüm,çizgi roman , poster vs. atabilir misiniz ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.