Şimdi Ara

Beyler Bayanlar Atış Serbest Sizce Ne Yakışır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar araçım 2008 Toyota Yaris Bütçe 2000-3000 arası sizin göz zevkinize kalmış sadece abartmayın yeter (mesela pembeye boya demeyin :)) arabayı A'dan Z'ye modifiye düşünüyorum yaylar,cam filmi,american park,xenon,led med aklınıza ne gelirse atış serbest sizce bu araca ne yakışır yabancı sitelerde çok güzel body kitler var ama aşırı pahalı kendimiz bi yerde halledebilirmiyiz önerdiğiniz bir yer varmı mekan bursa sadece çok apaçiliğe kaçmayın :) Beyler Bayanlar Atış Serbest Sizce Ne Yakışır ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hocam öndeki o yuvarlaklığı ortadan kaldırıp daha keskin bi hat verilirse daha yakışıklı olabilir. Body kit şart bence onun için uygun yollu bulunabilirse tadından yenmez. Body kit olmazsada ön tampona bir tane lip birde plakanın olduğu bölümü siyaha kaplayıp görsek bir bütünlük sağlanabilir. Arkaya 200 250 liraya bir difüzör tamamdır👍🏻
    Camlara film önler 2 arkalara 3 no.
    Araç çok yüksek duruyor (AŞIRIYA KAÇMADAN) hafif 2 3 cm indirilebilir. Ama basma işi görsel açıdan çok tehlikeli benim gözümde bir anda apaçi arabası olabilir anlamazsınız

Arka bagaja şu şekilde bi spoyler hoş olabilir.

Arka stop ampulleri led yapabilirsiniz. Arka tampona difüzör ve 4lü egzos çıkışı olabilir. Ayrıca f1 fren lambası olabilir ek olarak.

Jantlar 2 inç büyütüp ince yanak lastikle kombinlenebilir oda hoş durabilir. Şimdilik aklıma gelen bunlar hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Material-Engineer -- 22 Kasım 2018; 23:26:35 >

• 2.000-3.000 bütçe ile A'dan Z'ye modifiye nasıl olacak ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2000-3000 artık kıymetsiz rakamlar bu iş için.

Aydınlatma ve süspansiyona amatör müdahalelerde bulunmayın, kimsenin bulunmasına da müsade etmeyin.

Ben böyle bir aracım olsa iyi kondisyonda tutmaya çalışırdım. Eğer yol tutuş istiyorsam ; öne viraj çubuğu takardım ve arka viraj çubuklarını değiştirirdim.

Amaç görsel ise o zaman body kit ve kaplamalar uygulanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkihalindekal -- 22 Kasım 2018; 23:48:24 >
  • Yani A'dan Z'ye derken dış görünüş olarak dediğim gibi led'dir yay'dır film'dir onun gibi şeyleri kastettim

• sarkihalindekal kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz doğru ancak ben sadece ufak dokunuşlarla nasıl aracımı güzelleştireceğimi sordum

• Hocam aliexpress'e gir aracının marka modelini yaz bir sürü ufak çaplı dış aksesuar çıkıyor. 8 dolara ledli 4 kollu iç aydınlatma var istediğin renkte. Türkiyede internetten alırsın bir film elbet onuda sen yapıştırırsın zaten, geri kalan ufak çaplı body kitleri de illaki bi yerde yaptırırsın uygun fiyata. Ama ufak tefek şeyleri kendin yapmanı öneririm.
    Örnek verecek olursam geçen ay arkadaşın arabaya paslanmaz çelik kapı tutacağı taktırmaya gittik 150+50 işçilik dediler. 6 dolara Çin'den aldık biz taktık.
  • 2.000 e tüp tak diyecem hocam

Hocam valla bu haliyle bence daha güzel stock,default,orjinal herneyse ilk hali dogal hali hep daha güzel bence hiç modifiye yapma aynen devam et hocam .

https://www.bodykits.com/i-24302379-toyota-yaris-vis-racing-zyclone-full-body-kit-07tyyarhbzyc-099.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Material-Engineer kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim deniyeceğim

• Arabayı çirkinleştirmek için para harcama hocam.

Bi tek film yapılabilir (koyuluğunu abartmadan) gerisi bence arabaya birşey katmaz aksine hem senin hemde arabanın imajında çok şey götürür.

Ha elde 2000_3000 tlen varsa vaktinde varsa atla arabana bir rota yapalım sana git gez yeni yerler gör yeni tadlar dene yada ne biliyim başka keyif aldığın şeyler varsa onları yap ama arabayı çirkinleştirmek için para harcama.

• altın semer olsa
  • En basit şekilde fotoğraflardaki gibi yapabilirsin. Parçaları sanayide sorarsın başka arabalardan uydurabiliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zQrba -- 24 Kasım 2018; 13:3:26 >

• hsynkrks H kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam. Böyle küçük dokunuşlarla başlaya bilirsiniz bence. Beyler Bayanlar Atış Serbest Sizce Ne Yakışır ? Beyler Bayanlar Atış Serbest Sizce Ne Yakışır ?

• Aracın görünüşü tosba gibi para harcamaya değmez satıp başka araç alın tasarımı düzgün bence

• bunu sat tofaş al çok çirkin bi araban var
  • Sarıya boyat bence güzel durur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.