Şimdi Ara

Beyler Aşık Olamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet Abilerim,Benim sorunum hiçbir kıza aşık olamama.8 ay çıktığım biri vardı.Yaklaşık 4-5 ay önce ayrıldık.Ama onunla ilgili herşeyi duyduğumda duygulanıyorum.Mesela Bizim okuldada hiçbir kıza bakamıyorum,hiçbiri umrumda değil,1 kız vardı . B diye çağıralım onu,Onlada denedik olmadı.

Not:Antep SBL çok kötü gelmeyin.

• Olum olma lan zaten olup acı çekmek mi istiyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leo Messi 10

Olum olma lan zaten olup acı çekmek mi istiyosun

Ben hani kıza baktığımda ellerimin terlemesini,tüylerimin diken diken olmasını seviyorum.Yalandan sevmekte istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kursadlolw

Evet Abilerim,Benim sorunum hiçbir kıza aşık olamama.8 ay çıktığım biri vardı.Yaklaşık 4-5 ay önce ayrıldık.Ama onunla ilgili herşeyi duyduğumda duygulanıyorum.Mesela Bizim okuldada hiçbir kıza bakamıyorum,hiçbiri umrumda değil,1 kız vardı . B diye çağıralım onu,Onlada denedik olmadı.

şıpsevdi sayılabilecek bi adam olarak çok güzel bi dugu olduğunu kabul etmekle birlikte kezban diyarı herçeğini unutmayalım karşılık bulacağının garantisi yok bulsan bile 190sarışın mavi gözlü ve kaslı değilsen büyük ihtimalle istismar edilirsin

Öte yandan durumun çok kötüde değil
    bu durumunu lehine çevir hedef kızın olursa duygu sömürüsü vs ardından zzaten parçala beni der

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: molkus

quote:

Orijinalden alıntı: kursadlolw

Evet Abilerim,Benim sorunum hiçbir kıza aşık olamama.8 ay çıktığım biri vardı.Yaklaşık 4-5 ay önce ayrıldık.Ama onunla ilgili herşeyi duyduğumda duygulanıyorum.Mesela Bizim okuldada hiçbir kıza bakamıyorum,hiçbiri umrumda değil,1 kız vardı . B diye çağıralım onu,Onlada denedik olmadı.

şıpsevdi sayılabilecek bi adam olarak çok güzel bi dugu olduğunu kabul etmekle birlikte kezban diyarı herçeğini unutmayalım karşılık bulacağının garantisi yok bulsan bile 190sarışın mavi gözlü ve kaslı değilsen büyük ihtimalle istismar edilirsin

Öte yandan durumun çok kötüde değil
    bu durumunu lehine çevir hedef kızın olursa duygu sömürüsü vs ardından zzaten parçala beni der

Okulun yakışıklılarından biriyim, tip kötü değil, bizim dönemde en güçlü gruptayım

• Benle tanismadigin icin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.