Şimdi Ara

beyler arkadaslarim bana cok secicisin diyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birsuru guzel kiz var etrafimda fakat ben hicbirini guzel yada cekici bulmuyorum benim aklimin kosesinde " pörfekt " ki yapisini tamamlayabilecek hicbi kizla tanismadim buda dogal olarak sosyal yasantimi etkiliyor kizlar konusunda cok asiri seciciyim
    10 kriterden 1 tanesi bile olmaz ise olmaz diyorum ne yapmam gerek 1 kere denedim yikmayi bu kurallari 1 hafta icinde kiz arkadasim elimde sopa kirdi ayrildik sikildim yanlizliktan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kardeşim seçicilik konusunda aynıyız , eminim bi kızdan hoşlansan bile en ufak absürt hareketinde soğuyorsun kızdan , uzun süredir bende böyleyim , eğer son sevgilinden sonra uzun zaman geçtiyse hep böyle olur , insan ne kadar yalnız kalırsa o kadar seçici olur diye , bunun sebebi bi öncekinde aradığını bulacağını sanıp bulamaman yüzündendir ..
  • neymiş o kriterler çok merak ettim
  •  beyler arkadaslarim bana cok secicisin diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi predator93 -- 18 Ağustos 2014; 4:55:09 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Desperado.

quote:

Orijinalden alıntı: KuzuKuzuMee

Birsuru guzel kiz var etrafimda fakat ben hicbirini guzel yada cekici bulmuyorum benim aklimin kosesinde " pörfekt " ki yapisini tamamlayabilecek hicbi kizla tanismadim buda dogal olarak sosyal yasantimi etkiliyor kizlar konusunda cok asiri seciciyim
    10 kriterden 1 tanesi bile olmaz ise olmaz diyorum ne yapmam gerek 1 kere denedim yikmayi bu kurallari 1 hafta icinde kiz arkadasim elimde sopa kirdi ayrildik sikildim yanlizliktan

cevap veriyorum yaramın başı

Puhahhahahha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  beyler arkadaslarim bana cok secicisin diyor
  • Böyle devam edersen ilerde sadece "kezban olmasın yeter" diye düşüneceksin
  • Ben de çok seçiciyim ama yok dostum bekleyeceğiz başka çözümü yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.