Şimdi Ara

Beyaz Eşya Seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyaz eşyadan pek anlamam ama forumda samsung, siemens, bosch vs. tarzı markaların iyi olduğunu gördüm. Bugün media markt e gidip inceledim bütceme uygun ve beğendiğim marka ve modeller.

Buzdolabı : Siemens KG57NP71NE veya Samsung RL662ZBPN384

Bulaşık makinesi : Siemens SE26M850TR

Çamaşır makinesi : Siemens WM12E450TR veya Bosch WAF2026GTR

Arasında kaldığım modellerden hangisini önerirsiniz ve seçtiğim modeller iyimidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Threp -- 4 Mayıs 2010; 17:01:55 >

• İki buzdolabı arasından hangisini tavsiye edersiniz? Pek bir fark yoksa tip olarak beğendiğim modelimi alayım?
  • Buzdolabında kesinlikle Samsung öneririm.

Bulaşık makinesinde o makineye fazla para vermektense muadili olan Profilo BM6283 modelini 800-900 civarına bulabilirsiniz.

Çamaşır makinesinde Siemens WM12E4S0TR eski modeldir, yerine WM12E4S1TR çıktı. Bosch'un o modeli yerine aynı kasa ve daha üstün özelliklere sahip (7kg, 1200 devir, A++ sınıfı vb) profilo CM1221CGTR modelini alabilirsiniz.
  • Yazdığım iki buzdolabından kesinlikle samsung olan modelimi alayım yani?

Bulaşık makinesi 1050 veya 1100tl idi. sonuçta almışken siemens olsun diyorum aradaki o fiyat farkını veririm.

Çamaşır makinesinde siemens in yeni modeli bulmaya çalışırım eğer bulamazsam eskisini alayımmı? Birde siemens dahamı iyi bosch dan çamaşır makinesinde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Threp -- 4 Mayıs 2010; 23:00:33 >
  • quote:

ostrich >> Siemens KG57NP71NE veya Samsung RL662ZBPN384

quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Buzdolabında kesinlikle Samsung öneririm.

Yukardaki tercihler arasındanmı Samsungu öneriyorsun yoksa tüm buzdolapları arasındanmı samsungu öneriyorsun Can usta?

Eğer tüm buzdolabları arasından samsungu öneriyorsan Sharp'ı getirip sana satarım haberin olsun
    />
    />
    />

• quote:

Orijinalden alıntı: ostrich

Yazdığım iki buzdolabından kesinlikle samsung olan modelimi alayım yani?

Bulaşık makinesi 1050 veya 1100tl idi. sonuçta almışken siemens olsun diyorum aradaki o fiyat farkını veririm.

Çamaşır makinesinde siemens in yeni modeli bulmaya çalışırım eğer bulamazsam eskisini alayımmı? Birde siemens dahamı iyi bosch dan çamaşır makinesinde?

Evet 2 model arasında kesinlikle Samsung. Zaten dikkatli incelerseniz farkı siz de göreceksiniz.

Bulaşık makineleri minik bir programlama detayı farkı dışında tamamen aynıdır. Bence üzerinde Siemens yazıyor diye 150-200TL fazladan vermek bana mantıklı gelmiyor. Yine de siz bilirsiniz.

Siemens-Bosch-Profilo çamaşır makineleri denk modellerde aynıdır. Siz alt model Bosch ile üst model Siemens kıyaslaması sorduğunuzdan dolayı Siemens demiştim. Eski versiyon Siemens de olabilir fiyatı uygunsa. Makineler denk modellerde aynı olduğundan birinin diğerinden daha kaliteli olması sözkonusu değildir.

• Teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.