Şimdi Ara

Beyaz eşya önerisi (bütçe 10-12.000 tl)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ankastre set, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi almayı planlıyoruz.bütçem 10-12.000 tl.
    Bütçem dahilinde alabileceğimin en iyisini almak istiyorum.Yalnız cok bir bilgim yok.Bu
    aralıktakı butceye uyacak performans ürünleri konusunda tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ayrıca suan ekonominin durumu ortada.Bir an önce piyasalar cok oynamadan almak mı mantıklı
    yoksa ortalığın durulmasını beklemek mi ? Yıl sonu beyaz esyalarda kampanya vari seyler oluyor mu ?
    (Bekleyebileceğim en fazla 4 ay bu sürede bu eksıkleri tamamlamam gerekiyor)

Son olarak set olarak bir marka almak mi mantıklı yoksa karısık mı? Gidip bayilerle görüşmedim
    henüz ama sanki set alınırsa daha fazla indirim yaparlar gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmaster -- 12 Ağustos 2018; 23:22:27 >

• Merhaba,
    Set ya da tekil de fiyat değişmez her ürünün verilebilecek bir dip karlı fiyatı vardır elbette bu da bayiden bayiye değişir.
    Maalesef şuan Firmalar bayilere mal satmayı durdurdu, bu durumda da bayiler ellerindeki mevcut malı da zamlı satmaya çalışıyor çünkü mantıken yerine koyamayacak belkide o paraya.
    Siz hangi şehirdesiniz? Hiç bir model bakmadınız mı çünkü en azından ankastre göze hitap ettiğinde biraz zevkinize kalmış bir durum, isterseniz önce bir iki mağazada kafanıza yatan ürünleri belirleyin sonrasında ben de size ürün fiyat konusunda ( Eğer İzmir'deyseniz ) yardımcı olmaya çalışayım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.