Şimdi Ara

beta balığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ne attıysam yemiyor yeni aldım bişe değil açlıktan ölecek ne yapmam gerekir

• ye gitsin.

edit : bu arada bu bölümde mantıklı cevap geleceğini düşünüyorsan bir daha düşün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaFleur- -- 6 Eylül 2010; 22:54:37 >
  • Kendileri etçil balıktır.Bir şey yemesini istiyorsan başka bir balık atabilirsin.Veya evde çiğ yada pişmiş et varsa onlarıda atabilirsin.Ama tavuk eti yemiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkDevil_

Kendileri etçil balıktır.Bir şey yemesini istiyorsan başka bir balık atabilirsin.Veya evde çiğ yada pişmiş et varsa onlarıda atabilirsin.Ama tavuk eti yemiyorlar.

kıyma atsam olur mu bide fazla hareket etmiyor renkleri biraz solgun alışma süreci var mıdır bide az önce sinek attım yemedi
  • yok bilen ya
  • sinek olur mu ya? akvaryumcuya git kurt ya da su piresi iste. kurt alırsan içinde azcık su dolu bir kapta saklayabilirsin. ve her gün suyunu değişmen lazım kurtların. (içinde bulundukları kap yoğurt kabı gibi geniş bişi olursa kurtlar ölmez ve serince bir yerde su yüksekliği kurt topağını geçmeyecek şekilde saklar her gün cımbızla bir tane alır verirsin.)
  • bekle tam sürümü çıksın

biri yapıcaktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BenjaMean -- 6 Eylül 2010; 22:29:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenjaMean

bekle tam sürümü çıksın

biri yapıcaktı

bunu yazmak için girdim
  • kıyma atsam olur mu bite sineği burada görmüştüm atın diyorlardı
  • minik sinek yiyor aynen bendede var yeni aldım yem seçiyorlar arada atıyom sinek napim
  • Burada pek bilen olmaz sana özelden link atıyorum oradan araştır istersen konu aç bilgilendirirler
  • Bende besledim zamanında...Yem yememe problemleri oluyor.Biraz aç bırak balığı sonra at yer büyük ihtimalle.Eğer yine yemezse akvaryumcularda canlı yemler var beta için söylersen verirler.Fiyatlarını hatırlamıyorum ama...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.