Şimdi Ara

Beşiktaş Kariyerim :) [SS] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Sezona bomba gibi bir maçla başladık.
     Beşiktaş Kariyerim :) [SS]

• yine ölüm grubuna düştük ya.

Bayern

Porto

Beşiktaş

Olimpiakos

3.torbadanın 2.sırasındayım sanırım gelecek sezon 2.torbaya yükseleceğim
  • ve istifa ettim.. benim yerime Löw geldi. Amacım Bayern-Real gibi takımlarda çalışmak ama çok iyi gidiyorlar bakalım. Tottenham ve Everton ile görüştüm maaş bütçesi ve transfer bütçesini çok fazla istedim kabul olmadı. boştayım şuan
  • ben bu sene takımın ayarını fazla bozmadan sadece gerekli yerlere transfer yaptım, takım aynen devam ediyor yoluna, biraz para biriktireyim dedim, stad ve tesisleri geliştiriyorum bu sene..

ezequel rescaldani yi almışsın, sanırım daha önce konuşmuştuk, denemelisin dediğim için almış olabilirsin onu
    ben bu adamdan memnunum, çok maçımı ipten almışlığı vardır, pivot santrfor oynatıyorum, atağı kanatlardan oynayın diye oynatıyordum, solda kerim, sağda da gökhan olunca iyi bir hücum organizasyonu yapıyorlardı..

lulinha denilen adam sağ kanatta, oos da serbst oyuncu olarak oynuyor, memnunum diyebilirim..

şuan devre arasındayım, 1-2 oyuncu aldım, carlos fierroyu bu sene kiralık göndermeyeceğim, seneye de enes ünal gelecek zaten, büyüdü çocuk iyice rescaldani den eğitim aldırıyorum, seneye satabilirim rescaldaniyi..

benim maç içindeki taktiğim bu, rakibe göre topu kanatlardan oynatıyorum, bazen defanstan kısa pasla çıkıyorum, bazen tempoyu artırıyorum, tamamen oyunculara göre taktiği yapıyorum, rescaldani oynarsa kesinlikle kısa pas, topu kanatlara yolla ve kanatları kullan ile oynuyorum, hedef adam olarak da rescaldaniyi seçiyorum..

fırsatçı golcü olarak oynayan adamlara ve defanstaki kişilere göre, pası kötüyse defanstan kısa pasla çıkartıyorum, geniş alanda oynatıyorum.. oğuzhan tolga cigerci yada maxi biancucchi gibiler oyundaysa kesinlikle bişeyler yapıyorlar, tolganın görevi uzaktan şut çekmek.. attığı goller var, ama kaçırdığı zaman da kızmıyorum..

biraz inatçı ol oyuncularda, kaliteli antrenörler al, adamları çalıştır, iyi bir hava yakala takımda, emin ol başarı gelecektir..

bu da benim teknik kadro, herşey 4.5 - 5 yıldız arası.. defansta sıkıntın varsa "kara" denilen topçuyu al, alvarez balanta yı al.. ortasahada sıkıntın varsa oğuzhanı geliştirebiliyorsan çok iyi, mehmet ekici var, ilerleyen yıllarda nuri şahini alabilirsin..

forvet hattı için standart 2 oyuncu alabilirsin, birisi carlos fierro, diğeri mitrovic.. iş yapar ikisi de tabii adamı yetiştirmen ve yetiştirdiğin pozisyona göre oynatman önemli..

artık bunları yeni takımında yaparsın beşiktaştaki o kadroyu bırakman kötü olmuş, keşke bırakmasaydın, biraz rotasyon ve inat ile şampiyon olabilirdin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 17 Ağustos 2014; 9:58:29 >

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Misyonumuzu tamamladık.

4 sene de şampiyon olamadık hep son dakikalarda. abi bak maç bitti oyuncular orta sahaya doğru koştu sağ tarafta bildirim yerinde Kayserispor 1 Boluspor 0 ı gördüm küfretmeye başladım sağı solu yumrukladım

4 sene boyunca hep 2.oldum. 2015 Avrupa ligi son sezon Avrupa ligi finali. 2 tane sanırım Türkiye kupası.

borçları azaltmama rağmen bitmedi sinir oldum yeni yönetim geldi bütçe falan vermedi.. çok iyi kadro bıraktık Löw hoca şuanda istifa ettikten sonra kayıt yaptım bakalım ne yapabilecek 1-2 sezon takip edeceğim.
  • quote:

Misyonumuzu tamamladık.

4 sene de şampiyon olamadık hep son dakikalarda. abi bak maç bitti oyuncular orta sahaya doğru koştu sağ tarafta bildirim yerinde Kayserispor 1 Boluspor 0 ı gördüm küfretmeye başladım sağı solu yumrukladım

4 sene boyunca hep 2.oldum. 2015 Avrupa ligi son sezon Avrupa ligi finali. 2 tane sanırım Türkiye kupası.

borçları azaltmama rağmen bitmedi sinir oldum yeni yönetim geldi bütçe falan vermedi.. çok iyi kadro bıraktık Löw hoca şuanda istifa ettikten sonra kayıt yaptım bakalım ne yapabilecek 1-2 sezon takip edeceğim.

ben senin yerinde olsam save falan varsa takıma geri dönerim.. kadromu kurar, personelimi ayarlar gözlemcilerimi dünyanın heryerine yollar 1 senede deli gibi topçular bulurdum..

15-16 yaşlarında 4.5 - 5 yıldızlı birsürü topçu var, gelenleri topladım, 19 yaşaltından şampiyonluk bekliyorum, eğer olmazsa 19 yaşaltı antrenörlerini dağıtırım

nereye gidersen git, alacağın defans "kara" olsun.. aslında team viewer ile sana bağlanıp bjk kadrosuna küçük dokunuşlar yapmak lazımdı

AB üyeliği durumunu da kaldırmışsın, birsürü topçu alman lazım, her türlü takıma ayak uyduracak birini bulursun.. umarım yeni takımında sorun yaşamazsın.. iyi fmler

Bambaşka bir maceraya atılmak istiyorum ama ne yapsam bilemedim.

Roma var aklımda uzun süredir şampiyon olamayan,Liverpool,Arsenal(bir kaç ay önceki kariyerlerimde oynadım ama şampiyon yapamadım yine)

bakalım..

Editör'den oyunu daha iyi hale getirebilmek için ne yapabiliriz ki ?

edit: Ben genç yeteneklerle pek uğraşmadım,hayalimdeki kadroyu kurmaya çalıştım hocam öyle wonderkid pek sevmem ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 17 Ağustos 2014; 17:50:50 >
  • quote:

Bambaşka bir maceraya atılmak istiyorum ama ne yapsam bilemedim.

Roma var aklımda uzun süredir şampiyon olamayan,Liverpool,Arsenal(bir kaç ay önceki kariyerlerimde oynadım ama şampiyon yapamadım yine)

bakalım..

Editör'den oyunu daha iyi hale getirebilmek için ne yapabiliriz ki ?

edit: Ben genç yeteneklerle pek uğraşmadım,hayalimdeki kadroyu kurmaya çalıştım hocam öyle wonderkid pek sevmem ben

liverpool da iyidir aslında, tam oynamalık

ben roma ve arsenali sevmem, zaten beşiktaşın rakibi.. her maç 3-5 yediririm ben bu takıma

wonder kid i sevmen lazım, altyapıdan oyuncu çıkarıyorsun, senin elinde büyüyor, milli takıma seçilince sana teşekkür ediyor, hatta aran çok çok iyiyse attığı golü sana ithaf falan ediyor..

benim altyapı çok fena, hep 15-16 yaşında topçuyla doldurdum, altyapıdan çıkanlar belli 2-3 yıldızlık adamlar.. ne kadar geliştirirsen geliştir bir roma tada arsenal altyapısı olmuyor..

madem yeni macera peşindesin, hiç bulaşma beşiktaşa, devam et yoluna, ama inatçı ol, takıma göre taktik oluştur, ona göre transfer yap, beni de türkiye milli takımından istediler, gidip gitmemekte kararsızım şu aralar..

editöre hiç bulaşma derim, AB sınırını kaldırman yeterli düzgün bir oyun için, türkiye liginden de takım seçmeyeceğine göre yardır yabancı liglerde

ama şunu unutma, iyi bir gözlemci kadron olmalı, dünyanın heryanına yollamalısın, istediğin kritere göre oyuncu aratacaksın, mesela bende 18 yaşaltı topçu araştırıyor 2 gözlemci.. potansiyelleri 20, kararlılığı da yüksek.. senin de böyle gözlemcilerin olmalı..

para harcamak istemiyorsan 1 ocak ve 1 haziran tarihlerinde bedava oyuncu arayacaksın

Arkadaşla online başladık bakalım kaç saat sürecek
  • İşsizlik başa bela. Sürekli oyun mu oynuyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırdır beni mi takip ediyorsun ?
  • quote:

Hayırdır beni mi takip ediyorsun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.