Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (1751. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.126
Cevap
187
Favori
2.388.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17491750175117521753
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son resime bakınca fikret ormana destek olmamız gerektiğini anladım tekrardan. Efsane baş yapıt yapılıyor sadece sabır. Ama Bilicle devam etmeyelim.
  • Stat evimin hemen yanında olduğundan ben de takip ediyorum. Açılışı yaklaştıkça sabırsızlanıyor insan.

Bizim stadı gün gün takip ediyordum. Bu hali 28 mayıs'taydı, 15 ocak'a yetişti stat.
    Aynı hızla giderse şubata hazır olması kesin, ocak da olabilir ama ekim-kasım pek gerçekçi gelmiyor bana.
    Beşiktaş-mecidiyeköy metro hattının açılmasıyla stadın hiçbir ulaşım sorunu da kalmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: redwolf0

quote:

Orijinalden alıntı: thuglife

Vodafone Arena Fotoğrafları 14 Mayıs 2015 12:00

http://haber.besiktasarena.com/vodafone-arena-fotograflari-14-mayis-2015-1200.html

hocam o son resimdeki o kumlu alan bjk yoksa değilmi ?

Orası normal şartlar altında kağıthane-dolmabahçe tünel çıkışının şişli yönüne dönüş koluydu, inşaat nedeniyle kapatılınca tünel kullanılırlığını yitirdi. Yani maçka ya da harbiye yönüne gidecek kişilerin dolmabahçe trafiğine girmesi gerek şimdi. Hem oraya ek yük, hem de dediğim yöne gideceklere çok büyük zaman kaybı.

Eğer fotoğraftaki bölge o dönüşün inşaat bitince tekrar ayrılması için yapıldıysa çok doğru olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

quote:

Orijinalden alıntı: redwolf0

quote:

Orijinalden alıntı: thuglife

Vodafone Arena Fotoğrafları 14 Mayıs 2015 12:00

http://haber.besiktasarena.com/vodafone-arena-fotograflari-14-mayis-2015-1200.html

hocam o son resimdeki o kumlu alan bjk yoksa değilmi ?

Orası normal şartlar altında kağıthane-dolmabahçe tünel çıkışının şişli yönüne dönüş koluydu, inşaat nedeniyle kapatılınca tünel kullanılırlığını yitirdi. Yani maçka ya da harbiye yönüne gidecek kişilerin dolmabahçe trafiğine girmesi gerek şimdi. Hem oraya ek yük, hem de dediğim yöne gideceklere çok büyük zaman kaybı.

Eğer fotoğraftaki bölge o dönüşün inşaat bitince tekrar ayrılması için yapıldıysa çok doğru olmuş.

Bahsettiğim yol bu, önceki halini mevcut halin üzerine atıp transparanlığını artırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsgökhan1986

Bitiş Tarihi belli oldu mu acaba sanki yetişmez yeni sezona gibi duruyor ligin ikinci yarısına ancak yetişir gibi ama cok şık duruyor Bjk ye çok güc katar burasi

son anda çatı problemi olmasaydı geçen yıl ağustosta bitmişti
  • İngiliz Mirror gazetesi geleceğin stadyumları arasında Vodafone arenayı koymuş ve umarız bizi iyi karşılarlar notunu düşmüş

http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/future-stadiums-pictures-tottenhams-new-5723055
  • .

• @Bjk_Mabet twitter
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle

@Bjk_Mabet twitter

Yürüyen Merdivenmi o ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zafer 1903 kullanıcısına yanıt
    Yürüyen Merdiven oldukları çok belli. Bu arada Bjk stadında sırf yürüyen merdiven olacak galiba çünkü içeriden daha önce yayınlanan fotoğraflarda hiç normal merdivenleri görmedik.
  • Daha ziyade çatının parçaları gibi...
  • f-a-t-i-h kullanıcısına yanıt
    BlackEagle arkadaşın paylaşım yaptığı son fotoğraf için mi bunu söyledin. Yürüyen merdiven olduğu çok belli.

1. Binanın içinde olduğu çok belli
    2. Kartlar arasında duruyor
    3. Fotoğrafa bakmak ne olduğunu anlamak için yeterli
  • .
  • yürüyen merdivenler ne kadar sağlık
    fazla kişi biner çökers facia olur
  • Statlarımızda son durum

Emeği geçenlere teşekkürler.

• koltuklar ne zman takılacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: depresif_adam

yürüyen merdivenler ne kadar sağlık
    fazla kişi biner çökers facia olur

100000 dolar verip lonca alanlar için baya sağlıklı kardeşim, normal koltuklara oturacaklar için gelmedi o merdivenler, senin de sözündeki kinaye de olduğu üzere o kalabalığa yürüyen merdivenin de sağlığına uygun değil, şaka bir tarafa onlar sadece localara hizmet verecektir.
  • 
Sayfa: önceki 17491750175117521753
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.