Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (398. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.580
Cevap
127
Favori
1.134.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Remy ısrarı sürüyor,kiralık konusunda da anlaşılmış fakat bunda da satın alma opsiyonu demba ba dan dolayı 11 milyon € diretiyormuş chealse
    Rhodolfo ile prensipte anlaşılmış,fakat yönetim de dougles ısrarı sürüyormuş..ve şenol hoca da bu ikisinide yavaş buluyormuş.
    Son olarak ismi zor olan eski psv li nin aralık ayında biticek olan sözleşmesi nedeni dinomo moskova satmanın peşinde olduğu gelen haberlerden,Beşiktaşa yakın olduğu söylendi.
    kaynak TRT-3 SPOR
  • quote:

Orijinalden alıntı: razorr8

muhteşem iki tane sol bek'e sahipken gidip sol bek'e para harcayacaklarına keşke forvet hattının bütçesini biraz daha yükseltip remy'i kesin alabilselerdi. Şimdi pazarlık sonucunu bıçak üstünden bekletiyorlar bize

Muhtesem iki tane solbek ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arda da Gsye kiralanacak büyük ihtimal. Ciddi sıkıntıdayız me transfer var ne birşey. Dedikodular ne kadar uzarsa o transfer olmadı bilin. Nene,lanzini, konoplyanka... Aylarca ugrasıldı hangisi geldi.

• az önce ntvsporu açtım saat 10 haberleri diye gs ve fb haberlerini verdiler. Hatta sabriyi bile konuştular ama Beşiktaş'tan tek bir haber bile vermediler böyle terbiyesizlik olmaz bundan sonra ntvspor falan izlemem resmen rezaletti utandım lan resmen.
  • Ben bişey soracağım. Loic Remy ısrarı sürüyor, ısrar ediliyor ancak değer mi yani bana bi tanıtsanız su adamı istatistik baktım yine çok bişey yok o yüzden diyorum. Kaç paraya alacaklar bu adamı bir de?
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizulas28

Arda da Gsye kiralanacak büyük ihtimal. Ciddi sıkıntıdayız me transfer var ne birşey. Dedikodular ne kadar uzarsa o transfer olmadı bilin. Nene,lanzini, konoplyanka... Aylarca ugrasıldı hangisi geldi.

Ardanın menajeri açıklama yapmış, son dakika haberi olarak geçti Arda Barcelona'da. Allahın şanslı kulu sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizulas28

Arda da Gsye kiralanacak büyük ihtimal. Ciddi sıkıntıdayız me transfer var ne birşey. Dedikodular ne kadar uzarsa o transfer olmadı bilin. Nene,lanzini, konoplyanka... Aylarca ugrasıldı hangisi geldi.

NTV Spor'da konuştular onu Arda Barcelona'ya giderse hukuki olarak hiçbir takıma kiralanamıyor.
  • Ben Remynin Demba etkisi yapacağını düşünmüyorum. Tam kanatları ve bekleri işler hale getiriyoruz kule gönderiyoruz takımdan. Bu Carew zamanında da böyle olmuştu. Remy hızlı ve kurnaz bir golcü olabilir ama asla net bir santrafor ve tek vuruş golcüsü değil. Hava toplarında Türkiye ligi standartınıda aşacağını zannetmiyorum. Llorente düşünülse keşke tabi yanında şu moscowalı macar sol açıkla beraber.

• Adam şaka maka Barcelonaya gitti.
     [Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: OMEROVIC

Ben Remynin Demba etkisi yapacağını düşünmüyorum. Tam kanatları ve bekleri işler hale getiriyoruz kule gönderiyoruz takımdan. Bu Carew zamanında da böyle olmuştu. Remy hızlı ve kurnaz bir golcü olabilir ama asla net bir santrafor ve tek vuruş golcüsü değil. Hava toplarında Türkiye ligi standartınıda aşacağını zannetmiyorum. Llorente düşünülse keşke tabi yanında şu moscowalı macar sol açıkla beraber.

Llorente mi hocam yapma Allah aşkına
  • quote:

Orijinalden alıntı: okko

Bu Remy gelir bak görürsünüz :)

Chelsea ile iyi niyet anlaşmamız var Demba Ba'yı bu anlaşma sayesinde aldık Loic Remy'nin gelmesi sürpriz olmaz yani fakat Petr Cech ile paket yapıp verseler çok iyi olur çokta güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon

quote:

Chelsea ile iyi niyet anlaşmamız var Demba Ba'yı bu anlaşma sayesinde aldık Loic Remy'nin gelmesi sürpriz olmaz yani fakat Petr Cech ile paket yapıp verseler çok iyi olur çokta güzel olur

Hocam Cech, Arsenalle imzaladı. (14m bonservis)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ugur120

quote:

Orijinalden alıntı: OMEROVIC

Ben Remynin Demba etkisi yapacağını düşünmüyorum. Tam kanatları ve bekleri işler hale getiriyoruz kule gönderiyoruz takımdan. Bu Carew zamanında da böyle olmuştu. Remy hızlı ve kurnaz bir golcü olabilir ama asla net bir santrafor ve tek vuruş golcüsü değil. Hava toplarında Türkiye ligi standartınıda aşacağını zannetmiyorum. Llorente düşünülse keşke tabi yanında şu moscowalı macar sol açıkla beraber.

Llorente mi hocam yapma Allah aşkına

Daha üst seviye golcüleri almaya bütçemiz yetmez. Kalkıp Benteke yada Lukakuyu alamayacğımıza göre Çokta sevmem ama Llorenteyi sadece takım sanki o tarz bir golcüye uygun diye düşüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih2085

quote:

Orijinalden alıntı: razorr8

muhteşem iki tane sol bek'e sahipken gidip sol bek'e para harcayacaklarına keşke forvet hattının bütçesini biraz daha yükseltip remy'i kesin alabilselerdi. Şimdi pazarlık sonucunu bıçak üstünden bekletiyorlar bize

Muhtesem iki tane solbek ?

opare ve motta portodan opareyi alsak çok daha işimize yarardı
  • quote:

quote:

quote:

Ada içi piyasa çok yüksek rekabetten dolayı. Dışarıya gitse 6-7'ye kapanırdı diye düşünüyorum.

• quote:

quote:

quote:

İyi paraya gitmiş tepe tepe kullansın Arsenal. Yönetim kaleci düşünmüyoruz demişti umarım bu düşüncelerini değiştirirler yoksa Tolga-Cenk ile yürümez bu iş. Tolga mental ve fiziksel olarak bitik durumda Cenk saatli bomba Günay tecrübesiz.

• dzsudzsak yerine q7yi isteyen adam futbol anlamıyordur bu kadar net.
  •  [Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Barcelona, Mustafa Pektemek için 41 milyon euro ödüyecek
  • Töre'yle vedalaşsak mı yavaştan
  • 
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.