Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (1637. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.763
Cevap
90
Favori
887.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16351636163716381639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Twiterda bir açıklama gelir umuduyla sürekli yenilirken Tarık Çamdal'ın tekniğine güveniyorum açıklamasını okudum.Nasıl bir teknikse bu? 0 gol 0 asist

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

/>

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

biz bu serdar'dan niye bu kaar sogumustuk ? bruma'ya topu kaybettigi pozisyon vardi ama boyle cok bariz bi hatasi daha vardi sanki hatirlayamiyorum

Beke gore cok agir ve temposuz.kuvetsiz ve dengesiz fmde balence varya bunda 0 . Duzgun orta acamaz. Gs de ceyhun gurselami sagbeke koy ayni katkiyi alirsin . Ama 4 - 5 maci garanti oynuycak .yapcak bisi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: domaskinos

Alt yapıda yokmu bi alternatif.Çıkaramazmıyız bir sağ bek

Musa Muhammed vardı, Nijerya'dan getirdiğimiz kara çocuk. Sağ bek oynuyordu o, ne oldu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

quote:

Orijinalden alıntı: negres_1903

Bu takımın en çok ihtiyacı olan bir sağ bekti. Yine yüzüne gözüne bulaştırdı beceriksiz fikret.

Babanın oğlu dimi başkan. Adı ile hitap ediyorsun. Fikret Orman yazsan olmaz mı ? Süleyman Seba'ya da mı saygın yok. Saygısız

Trollük yapma be kardeşim. Saygıyı senden öğrenecek değilim. Süleyman Seba ile bu konunun hele hele hiç alakası yok, başka yerlere çekme lütfen. Hadi bakalım başka kapıya
  • Bu takım 3 kulvarda maç yapcak sağ bek olmadan hiç alternatif olarak adam düşünmez bu yönetim gelde sinirlenme
    ahhh ah keske gökhan gönül gibi bir sağ bekimiz olsa
  • beyler serdarin eksikleri ne demedim bende biliyorum eksikleri bruma pozisyonu disinda boyle itin arkasina sokulmasina sebep olcak bi pozisyonu var miydi onu merak ettim

• taraftarlari pistten alalim transfer yok

-Fikret orman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • son 5 dk yatalım bari
  • Tebrikler yönetim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @o3
    Ben sağ bek alınmamasını savunmuyorum kritik bir bölge transfer şart ama kulübün nakit sıkıntısı var Sosa'nın sözleşmesine bakarak rahatlıkla görebilir herkes bunu.

@irfan s
    Beşiktaş'ın kusursuz takım yaratacak gücü yok şuanda. Ayrıca Türkiye'de şampiyon olmak için kusursuz takıma gerek yok geçmişe bakmak yeterli.
  • ligde anadolu takımlarına karşı serdar'ın oynaması lazım, tamam yavaş ama defansif anlamda kötü değil, orta açamıyor falan diyorsunuz ama ben pek katılmıyorum ismail oynasa asıl orta açamıyoruz adamın topu soluna almasını bekliyoruz, serdar'ın iyi ortaları da vardır aslında galatasaray maçında almeida'ya bir gol attırmıştı misal bu tür ortaları yapabiliyor serdar anadolu takımlarına karşı kesinlikle ismailden daha doğru seçim olur, ismaili'de duruma göre ramon'un yerine olcay'ın yerine bir yerde kullanabiliriz.
  • Yazık gerçekten çok yazık tamam Linnesi hepimiz çok istedik ama o olmadı diye sağ bek almayacakmıyız birtane alternatifi olmazmı ya... ah önder hoca ah

• geçmiş olsun
  • Daha Almeida için fona 2.750 milyon avro ödeme yapıcaz.
  •  Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları
  • Geçmiş olsun beyler.

• fallofday kullanıcısına yanıt
    Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Konuyu da bu kadar çarpıtma yeteneği olan ikinci bir toplum yok bizden başka malesef.
  • dusunsenize fikret orman aciklama yapiyo 00:05 de; taraftara surpriz yapalim diye 23:58 de bildirecektik net kasti allah belani versin ttnet :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herşeyi dört dörtlük yaptın be yönetim ama şu sağ bek olayı olmadı işte. Bakın size söyleyim çok başımız ağrıyacak sağ bekten. Öyle takıma güvenmiyor musun falan diyede yüklenmeyin. Ara transferde yana yakıla sağ bek ararlar kesin.
  • 
Sayfa: önceki 16351636163716381639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.