Şimdi Ara

BENZİNE 12 KURUŞ ZAM. 02.03.2015

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
2.102
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    EPDK benzinde tavan fiyatlarını açıkladı. Yarından itibaren uygulanacak fiyatlara göre benzinin litresine 12 kuruş zam geldi.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) 19 Şubat 2015'te aldığı tavan fiyatı kararı çerçevesince 3 Mart'tan itibaren il bazında uygulanacak kurşunsuz benzin türleri tavan fiyatlarını açıkladı.

İstanbul'da kurşunsuz benzinin litre fiyatı 4,45, Ankara'da 4,48, İzmir'de ise 4,47 lira olacak. Diğer illerde ise benzinin litre fiyatı 4,45 ile 4,63 lira arasında değişecek.

Böylece benzinin litre fiyatı, İstanbul, Ankara ve İzmir'de 12 kuruş artacak.

EPDK, dağıtım şirketlerinin akaryakıt fiyat oluşumlarında belirlenen fiyat metodolojisine uymamaları nedeniyle Petrol Piyasası Kanununun ilgili hükümleri gereğince tavan fiyat uygulaması kararı almıştı.

http://finans.mynet.com/haber/detay/ekonomi/benzine-buyuk-zam/99584

• Geçmiş uygulamasında indirim yapıyordu bindirim yapmışlar bu sefer tüpede bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay vayy..
    duzenleme tabi canim.
    yeni turkiye yeni isimler aferem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • epdk nin gecenki tavan fiyatina gore indirim yapmalari gerekiyordu o indirimi yapmadan bindirim geldi.... Rezalet....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne güzel sömürüyorlar halkımızı be..tüm dünyada benzin fiyatları gerilerken bizde ilerliyor.durmak yok yola devamcılar....
  • Petrol 60 dolarken 5 tl yi gorecez yine

• Benim araba dizel

• sözde epdk tavan fiyat belirleyip halkı koruyacaktı ama tam tersine zam yapmışlar çok ilginç.
  • 10kurus ne be sokakta gorsem almam

• Hükümet için sıcak fırsat

• lpgye 20 kuruş zam var gece.
  • ağzıma gelen bütün küfürleri ettim, etmeye devam
    hani tavan uygulaması ile fiyatlar düşecekti ulan öteki tarafta, eğer imkan verirlerse, bunlara gerçek bildiğimiz kazığı sokmak isterdim

• Bu arkadaşların normalde tavan fiyatı 4.00 TL belirlemesi gerekiyordu.

• 12 kuruş neyse diyor insan LPG ye 20 kuruş birden zam yapmışlar.
  • Lpg 20 krş zam.

• şaka gibi varil yarı fiyatına inerken 5 TL lik benzinde 1 TL gibi komik bir rakam indirim yapıldı. Kıl tüy derdiniz yüzünden herifler parayı ceplerine indiriyor.
  • 50liralık alıyorumcular vs her türlü hükümete saldıranlar konusu

• Her benzin alışta %220 vergi. Mis gibi. Ohh. Bu vergilerden her gün, yılın 365 günü Diyanet'e 15 Milyon (Trilyon) TL gidiyor. E Serisi Mercedes. Yalova'da 5 yıldızlı müminotel. Ohh. Mis.

• 50 liralık dolduruyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.