Şimdi Ara

benzin istasyonu açmak istiyorum akaryakıt (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
2
Favori
93.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alp Akar

almaya kalksan hazırdaki istasyonu devralsan verirler mi ?? yerine göre mi muamlel yaparlar ?

?????
  • quote:

Orijinalden alıntı: macro_

quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

quote:

bizim 2 tane benzin istasyonumuz vardı. ancak akaryakıt bayii karları minimize edilince bu işten elimizi çekmeye karar verdik. tuzladaki bir istasyonu sattık iyi bir rakama. şu an üsküdarda iyi bi yerde yerimiz var. getirisi iyi. ama akaryakıttaki vergi yükü hafifletilmedikçe belimizi doğrultamayız.

Üsküdar'da hangi benzinlikmiş o ?

oldukçe merkezi bir konumda bp istasyonu. ancak isim vermek istemiyorum. malum dost var düşman var.

Eminim öyledir.

• reklam yapmak gibi olmasın ama sahibindene girersen orda 200-300 bin tl ye devren kiralıklar var yeri kira ama
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bizim 2 tane benzin istasyonumuz vardı. ancak akaryakıt bayii karları minimize edilince bu işten elimizi çekmeye karar verdik. tuzladaki bir istasyonu sattık iyi bir rakama. şu an üsküdarda iyi bi yerde yerimiz var. getirisi iyi. ama akaryakıttaki vergi yükü hafifletilmedikçe belimizi doğrultamayız.

oldukçe merkezi bir konumda bp istasyonu. ancak isim vermek istemiyorum. malum dost var düşman var.

Eminim öyledir.

Üsküdar'daki bütün benzin istasyonları sizin herhalde.Arkadaşa inanmadığınıza göre.

• Benzimi alacaksın benzin istasyonumu önce buna karar ver.

Bence benzin alacak yanlış yazmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: [CéM]

quote:

quote:

quote:

quote:

Eminim öyledir.

Üsküdar'daki bütün benzin istasyonları sizin herhalde.Arkadaşa inanmadığınıza göre.

Ne alaka kardeşim ?

Daha önce o mesajı yazan elemanı tanımadığınız için ileri-geri konuşuyorsunuz. Boşuna mı o eleman sınırsız olarak forumdan uzaklaştırıldı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 1 Haziran 2010; 20:58:44 >

• yazılanları baştan sonra okudum benzin istasyonu kurmak çok masraflı ve zor iş,mesela benimde düşündüğüm bi iş var bu konuda günümüzdede baya bi tutulmaya başladı sadece otogaz satan bayiler onlarda güzel iş yapıyo masrafı büyük benzin istasyonlarına göre daha düşük olması lazım bende araştırıyorum bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar bizi bilgilendirirse sevinirim..
  • Benim arkadaşımın aile şirketi, babasının belediye başkanı olmasından sonra otoyol kenarına benzinlik açacak krediyi ve bürokrasiyi sağlayabildi. Sanırım 1,5milyon TL civarı bir kredi ile ismini vermek istemediğim zaten çokda bilinmeyen bir petrol şirketi ile anlaştılar. Kolay değil, ancak kârı düşünülce yapılacak bir iş. Bu konunun içindeki yazıları okuyunca, maslak Opet'in değerini düşündüm bi an
  • merhaba arkadaşlar,
    bu konuda benim de bir sorum olacaktı?
    mesela ege bölgesinde ( tabi turiktik mevki değil ) ana yol üzerinde ( şehirler arası yolda ) çok tanınmamış bir marka altında açılan ve şu an devir ya da kira ile devir edilmek istenen bir yer için sahibi ile 10 - 15 yıllık bir kira sözleşmesi yaparak ve tanınmış markalar ile devam ederek çalışma yöntemi hakkında fikir rica ediyorum?
    tanınmamış markalardan tanınmış markalara geçişte maddi ve bürokratik zorluklar ve avantajlar nelerdir?
    yatırım bütçemiz yaklaşık 700.000 TL civarında olacak..
    bunun 500.000 TL si de özsermaye olacaktır..
    teşekkürler..
  • Abim poaş genel müdürlüktedir. Tamda bu işlerle uğraşır. Kolay değil istasyon açmak. Boşverin bakın keyfinize:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alional

mesela antalya ve ilçelerinde düşünüyorum fakat sermaye olarak tamamen kredi kullanıp daha sonra istasyon bunu kendi kendine öder d
    ye düşünüyorum.Mümkünmü mantıklı mı ama daha detaylı araştırmaadım sadece birfikir. kredi kullanıp daha sonra o kendini ödesin olmazmı

ya herşeyi bı kenara koy kim verir sana 2milyon dolar kredi.sokaktanmı topluyolar parayı.herkese o kadar kredi verseler aç kalmazki kimse herkes birşeyler açar.senin o para için riske edilebilecek bir taşınmazın varmı?
  • Öğrendim abimden. 600 binden 6 milyon tl ye kadar gideri var bir istasyon kurmanın.
  • bu siteyi kullan istedigin bilgilere ulaşabilirsinwww.akaryakitlpgruhsati.com/
  • biz benzin alamıyoz adam istasyona takmış kafayı ne diyelim sen ALİNOAL'sın BÜYÜK DÜŞÜN
  • aile dostumuz var 5.5 milyon tl para harcadı bir tane BP istasyonu açmak için, fakat asıl işi tekstilci yatırım amaçlı açtı gayette iyi para kazanıyor şu an.
  • Akaryakıt ve LPG ikmal istasyonu kurmak isteyenler,kurulmuş veya kurulacak istasyonları almak,satmak,kiralamak isteyenler bize müracaat edebilirler.Akaryakıt istasyonu olup LPG ilave etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.İhtilaflı(davalı) Akaryakıt ve LPG ikmal istasyonlarınızın hukuki işlemlerini çözmekteyiz
  • Adam pompacı beyler, dikkat!!!
  • 5milyon tl paran olması lazım ki hem iyi bi yerde açabilesin hemde devletle bi şekilde bağlantı kurup solvent getirtebilesinki sattığın benzinden kar edebilesinki ben sende o kadar para olcağını hiç sanmıyorum
  • arkadaşların dediği gibi 5 milyon tl gibi yüksek meplalara gerek yok.Eğer arsanız güzel yerde ise petrol firmaları size gerekli yatırımı yapıyor bu fiyat 500 binden 3 milyona kadar değişiyor.Bizi arayın yardımcı olalım 0542 411 47 74www.akaryakitlpgruhsati.com
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    amma sallamış hocan kardeş. gemiciyim amerikada kaçan gemici çok oluyor. dönenler anlatıyordu aylık 2000 dolardan fazla kazanamıyorlarmış. ha yatacak yer falan veriyorlar bunlara. para biriktirip dönüyorlar. pompacılık yapıyorlar yani.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.