Şimdi Ara

benq siemens hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benq-siemens tlfda sybian işletim sistemli tlfları hangileri.benim istediğim radyosu mp3 çaları bluetooth kızılötesi symbianlı tlf varmı varsa hangisi ve cl71 bunlara uyuomu açıkalrsanız sewinirim

• quote:

Orjinalden alıntı: mehmetonline

arkadaşlar benq-siemens tlfda sybian işletim sistemli tlfları hangileri.benim istediğim radyosu mp3 çaları bluetooth kızılötesi symbianlı tlf varmı varsa hangisi ve cl71 bunlara uyuomu açıkalrsanız sewinirim

BenQ-Siemens in yeni modellerinde symbian yok dostum.. ancak siemens de olur dersen bu aradiklarini Siemens SX1 de bulabilirsin..sifiri kalmadi sanirim ama 2. elini bolca bulman mumkundur.. bluetooth, kizilotesi, stereo radyo ve mp3 calar, VGA kamera, symbian 6.1 isletim sistemi, 1 gb a kadar mmc kart destegi gibi gayet guzel ozellikleri var..ses kalitesi mukemmel, ekrani oldukca buyuk ve hizli bir tel..tavsiye ediyorum..
  • CL 71 de Symbian hariç istediğin diğer özellikler mevcut.
  • cl71 tatmin edici bir telefon fiyatına göre çok kaliteli bir telefon
  • SXG75 Symbianlı değil mi ya?
  • sgx75 symbian lı deil maalesef bende cok isterdim oyle olmasını amaa..eger oyle olsaydı sx1 den sonra alınacak telefon oydu...sgx75 de bildigim kadarıyla guzel bir telefon.en cok ilgimi ceken ozelliği entegre gps alıcısı...hem su anda turkiye genelinde 19 sehrin gps haritasıda koyune kasabasına arka sokaklarına kadar hazırken:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.