Şimdi Ara

BenQ RL2240HE ' HESAPLI ' Oyun Monitörü İncelemesi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
8
Favori
19.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayır sorun nerde onu anlamadım o yüzden sık sık sordum başka bilgisayar yok laptop evdekiler dsmart uydu alıcısına bağlıcam yarın hdmi ile umarım sorun çıkmaz :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: amazoon

hocam cs.go en iyi performansı elde etmek için hangi ayarı yapmalıyım

Bende bunun cevabını bekliyorum, bilen birisi aydınlatırsa seviniriz.
  • Playstation 4 ile kullanan var mı ?
  • Bu ürünü kullanan arkadaşlar ürün duvara asılabiliyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de aldım geçen bundan,rts 2 de kontrast 75,parlaklık max.kullanıyom,görüüntü güzel.
    Ama herzini yükseltmek istiyorum.75 e çıkarsam patlamaz umarım ? Bir de çözünürlük 1920 - 1080 , bundan 1 gıdım aşa inmem.Bu çözünürlükte 75 herz yapsam patlar mı ?
  • Sarumon kullanıcısına yanıt
    75 Hertz'i destekliyorsa niye patlasın öyle bir risk olsa bunu sakın denemeyin diye uyarı olur.
  • Selamlar,bu modelden ben de aldım ancak HDMI ile bağlamama rağmen ekranın hoparlorunden ses alamıyorum.Ne pc den ne de başka cihazlardan ses alamadım şimdiye kadar ekran üzerinden düğmelerle sesi yükseltiyorum ancak ses yok bunun sebebi ne olabilir ?
  • Hızlıal.com'dan demin siparişini verdim. Ürün hazırlanıyor. 1 ay süreceğinden korkuyorum, yaz tatili ziyan olmasın
  • Hocam bende siparis vermeyi dusunuyorumda hizlialdan siz dun vermissiniz siparisi sanirim kargolafilar mi acaba bize urun suan 487 tl bu fiyata hala alinabilirligi var mi yoksa alternatiflerine mi yonelmeliyiz

• Hocam 25TL indirim çeki geliyor kayıt olduğunuz zaman. Onu kullandığınızda fiyat düşüyor. Kargo ayrıca 8TL olması lazım, ama şöyle bir güzellik var:

7-10TL arasında ürünler gösteriliyor size. Bu ürünü alırsanız kargo ücreti ödemezsiniz diyor. Ben de 8TL'lik pil aldım 12 tane, kargo bedavaya gelecek

Maximum kart ile alırsanız ayrıca 50TL bonus geliyor. Durun siz sipariş vermeyin, Ben stok durumunu soracağım arkadaşlara. Benim ürün yarın çıkmazsa tavsiye etmiyorum çünkü yarın kargoya verilecek dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JrDante

Hocam 25TL indirim çeki geliyor kayıt olduğunuz zaman. Onu kullandığınızda fiyat düşüyor. Kargo ayrıca 8TL olması lazım, ama şöyle bir güzellik var:

7-10TL arasında ürünler gösteriliyor size. Bu ürünü alırsanız kargo ücreti ödemezsiniz diyor. Ben de 8TL'lik pil aldım 12 tane, kargo bedavaya gelecek

Maximum kart ile alırsanız ayrıca 50TL bonus geliyor. Durun siz sipariş vermeyin, Ben stok durumunu soracağım arkadaşlara. Benim ürün yarın çıkmazsa tavsiye etmiyorum çünkü yarın kargoya verilecek dediler.

Tamam sizden cevap bekliyorum tesekurler

• omer_dky O kullanıcısına yanıt
    Alın gitsin isterseniz. Ne kadar gecikebilir ki ? Bir an önce siparişi verin ki stok gelsin.
  • Stoktan teslim yapmiyorlar mi ki

• omer_dky O kullanıcısına yanıt
    Hayır, başka yerden temin ediyorlar. İletişime geçtim yarın yola çıkar sorun olmazsa dediler. Ama sorun olursa işte bilemiyorum.
  • İçim rahatladı. 19.6.2015 dediler 18.6.2015'ten kargoya verilecek. Süpersin hızlıal.com !

BenQ RL2240HE ' HESAPLI ' Oyun Monitörü İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tkesici13 -- 18 Haziran 2015; 15:39:41 >
  • Sanırım ps4 için bundan alacağım

• Arkadaşlar bu benq'yu mu tavsıye edersınız yoksa lınktekı asusu mu?

http://www.hizlial.com/asus-215-vx228h-1ms-genis-ekran-led-monitor/10606804?OM.zn=ProductView_ZoneNew&OM.zpc=10629884

• Aldım gitti :) İnşallah kpss iyi geçer ve atanırım da doyasıya playstation oynarım. :)
  • Merhaba . Şu ürün ile karşilaştirilacak olunursa hangisi daha iyi ?

http://www.hepsiburada.com/benq-gl2460-24-2ms-analog-dvi-full-hd-led-monitor-p-BD802629 Ben buyuk ekran severimde ama bunda hdmi giris yok felan birde 1ms clk farkediyormuki bide mesela aoc ekranlar cok daha uygun 300 tl ye 21 inçlik var ve ben ogrenciyim pek param yok bunlar zlrluyor zaten 550 tl var şuan bir ddr2 2gb ram birde monitor alicam normalde sistem kurucaktim guyyada hayaller alt ust oldu :) sistemim nvidia geforce gt 420 2gb ddr2 lik ramim var intel duo core 2 var . Ve bu sistemle lol oynarken birden fps dususu oluo 100 fps de oynarken birden 10 oluyor bi 4 saniye donuyor pc bunun sebebi ram dolmasi sanirim ondan dolayida ben 2gb ram alicam ve tuplu 16 inç monitorum var onunlada oynamak hiç zevkli deil hemde hiç ondan monitirde dusunuyorum bana bi yardimci olsaniz lutfen ? Simdiden tesekkurler
    not: 500 civari bi butcem var ama kardesime telde alicaz ne kadar uyguna gelirse okadar iyi olur kardesime bu 500 den almicaz tabiki onda bi miktar var zaten burdanda ekleme yapmaliyiz ama :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enigoke -- 20 Haziran 2015; 19:58:01 >

• Fiyatına göre çok iyi.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.