Şimdi Ara

Benim Hocam ve EİS Yayınları Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar sizce matematik konularını Benim Hocam İlyas hocadan mı takip etmeliyim ? Onun kitaplarını alıp gün gün konuları bitirip eis fasikülden üstünden mi geçeyim ? Birde İlyas Hoca ile Selim hoca arasında hangisini önerirsiniz ? Ve İlyas hocanın kitaplarını almayalı mıyım ?

• İlyas hocayı bir kere açtım direk 5 formül sıralayınca kapatmıştım. Ama selim hoca hem öğrenciler çok seviyor. Sevimlide bir adam zaten. Hem de mantığı kavrayabiliyorsun. Pdf leride açıklamaya koyuyor. Benim hocamdan çıkardığı kitabın aynısı galiba konu anlatımı ve videoda çözdüğü bütün sorular var. Ondan ben selim yüksel+345 ya da karekök yap derim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • theiceman07 kullanıcısına yanıt
    hocam Selim hocanın kitabını almaya gerek var mı yoksa pdfleri tek hale getirip çıktı almak yeterli mi ?
  • Kitabını bilmiyorum ama pdflerde her konu için 30-40 civarında soru var. Soru bankası olarak yeterli değil kesinlikle, ama orta-üst düzey bir kaynakla üstünden geçince konuyu çok iyi anlarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theiceman07 -- 6 Eylül 2019; 17:13:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.