Şimdi Ara

Benim gibi hisseden varmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benden beş yas buyuk bi abim var.Ama ben buyurken bana hic yol gostermedi.Hep onla konusmaya calisirdim konusmazdi benim olmak istedigim kisiydi idolumdu.Kizlar tarafindan hep sevilendi,asiri sosyal,zeki ve asiri yakisikli olan oydu.Ben ortalamanin altinda tipi olan biriydim(yim)ne onun kadar zekiydim nede sosyal.Ayri sehirlerde buyuduk zaten beni kardes olarak gormedigini dusunmusumdur hep.Annem ve babam onu daha cok severdi hep onun her istedigi olur benim olmazdi.Planlarimizi onun icin degistirirdik ama benim fikirlerim onemsizdi ailemce hep.Suansa ne o arar sorar ne de ben kardes degilmisiz birbirmizi tanimiyormusuz gibi yasiyoruz vede ole ölücez sanirim.

Yas:19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merhl -- 27 Temmuz 2015; 1:26:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeşim sen misin ? Ayrıca 20 ay olucak o!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STR Priest -- 27 Temmuz 2015; 1:19:44 >
  • Yk

• Bazi kardesler arasinda ole seyler olabiliyor ama yas ilerledikce daha da yakinlasirsiniz birbirinizin degerini anlarsiniz merak etme kardesim

• quote:

Orijinalden alıntı: T Swiftiee

Kardeşim sen misin ? Ayrıca 20 ay olucak o!!

Adamın mesajındaki duyguya, hüzüne baktım. Kendisinin boğazında muhtemelen bunu yazarkenki düğüm bende de oldu. Bir de senin yorumuna baktım. Neden her şeyle dalga geçme ihtiyacınız var? Çok mu hoş bir şey trollemenin ölçüsünü bilemeyip cıvıklaşmak?

• Kardeşim çok itici bir insan ben de takmamaya çalışıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cidden söylüyorum bu arkadaş gibi düşünen kardeşim var :) ki gerçekler öyle olmuyor tek pencereden bakmayın.

• Up

• kardeş saglam senaryo olur bak
  • soulwarrior kullanıcısına yanıt
    Kanka gercek ama be iste.

• quote:

Orijinalden alıntı: Merhl

Kanka gercek ama be iste.

Hocam csb kokusu aldim sanki ? :/ :/

• vitor reis kullanıcısına yanıt
    Ben icimi doktum zaten bunun cozumude yok tavsiyeside yok ole oldugunu dusenebilirsin ama ben eskilerdenim CSB leri sevmem.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.