Şimdi Ara

BEN BU OYUNUN VEDE GM'NİN!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SABAH SABAH GİRDİMKİ KOXPDEN 30 GÜN BAN YEMİŞİM! AMA BİŞEY VAR BEN HAYATIMDA KOXP KULLANMADIM! KAFAYI SIYIRACAM YAV BU NE APTALLIK! KOXP PARTYEDE GİRMEM Kİ ARKADAŞ, EX KASACAĞIM ZAMAN GİDER YANIMA Bİ CİVCİV ALIRIM SERİ KÖPEK KESERİM ACABA BU APTALLAR KOXPCİMİ ZANNETTİ KUTU TOPLAMAYINCA? DELİ OLDUM SABAHIN KÖRÜNDE! NE YAPMAM GEREKİYO? RESMİ FORUMDAN MAHİNAYA PM ATTIM BİDE TOPİC AÇTIM BAŞKA NE YAPABİLİRİM?

NOT: SAÇMA SAPAN CEVAPLAR YAZIPTA TEMELLİ PSİKOPATA BAĞLAMAYIN YAŞI KÜÇÜK OLAN ARKADAŞLAR.

• ya dostum banada oldu geçen gün dk kasiom inferno nova atarak civcivin teki macro açmış heallior canım azaldı dk birine inferno deymedi wurdu sonra wursunlar diye bekledim auto heal farketmezdim ama nasılsa dikkatimi çekti civ civ deyip geçme

dikkkat edin arkadaşlar 30 gun ban + -5 level 5 level düşsem aman TANRIM
  • ben 13 yaşındayım.neyse bence beklemelisin neyapıcan başka kimsenin demesiyle kaldırmazlar
  • wala 5 level düşsün, hele de bi cevap gelmesin cehenneme çeviririm hem forumlarını hem oyunlarını! Kardeşim her zaman koxpye falana filana karşı oldum partysine dahi katılmadım az çok anlıyoz nası olduğunu, haksızlık bu walla!
  • AYNI OLAY BENİMDE BAŞIMA GELDİ ÜSTELİK SİLVER PREMİUM ÜYEYİM BİZDE KLANLA DTS KESİYORDUK Bİ PARTY GELDİ YANIMIZA HERİFLER KOXP AÇTI BİZLE İÇİÇE DURDULAR O ANDA DC OLDUM Bİ BAKTIM 30 GÜN BAN VE BU OLAY MAYIS15 DE OLDU 8 GÜNDÜR SÜREKLİ CUSTOMER SUPPORT A MESAJ ATIYORUM ABARTISIZ 70 TANE MESAJ YAZMIŞIMDIR ADAMLAR TINLAMIYO LEVEL UMRUMDA DEĞİL SADECE BANIN AÇILMASINI İSTİYORUM ALDIĞIM TEK CEVAP 'THİRD PARTY TOOLS YOUR ACCOUNT 30 BLOCKED 5/15 ' YANİ BİLMİYORUM OYUNUN NE HALE GELDİĞİNİ ARTIK KNİGHT ALTERNATİF OYUNLAR ARAMAYA BAŞLADIM
  • edanadakilerın coğunu banlatan bendım forumlara ss koydum bolcana sende o sslerın arasında isen sneıde banlamışlardır deilsen gm kendı yapmıştır
  • quote:

Orjinalden alıntı: immortal01

edanadakilerın coğunu banlatan bendım forumlara ss koydum bolcana sende o sslerın arasında isen sneıde banlamışlardır deilsen gm kendı yapmıştır

server ares ayrıca okuman yazman yokmu senin? mesajımı bi daha oku ben koxp kulanmam kullanmadım kullananında..................
  • arkadaslar bişi sorcam gece saat 4 de nowa town dan ban yedım account saat kaçta acılır ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: el_morad

ben 13 yaşındayım.neyse bence beklemelisin neyapıcan başka kimsenin demesiyle kaldırmazlar

bende 11 yaşındayım ( her neyse )
    köpeklerde kasanlar genellikle kospcu oluo valla
    bir keren köpek partysine girdim ölesine
    adamlarda kosp varmış
    GM yanımıza lamentation troll warrior fln indirdi boşuna lwlde düşdük ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: CraCKerS_Tr

quote:

Orjinalden alıntı: el_morad

ben 13 yaşındayım.neyse bence beklemelisin neyapıcan başka kimsenin demesiyle kaldırmazlar

bende 11 yaşındayım ( her neyse )
    köpeklerde kasanlar genellikle kospcu oluo valla
    bir keren köpek partysine girdim ölesine
    adamlarda kosp varmış
    GM yanımıza lamentation troll warrior fln indirdi boşuna lwlde düşdük ...

pardon bişi yazmayı unuttum
    köpeklerde kasanlar kospcu oluo senide GM öle sanmış olabilir
    ama GM ye zıttım kafasına estikçe türkleri banlıo
    ne zorun var kardeşim
    kosp olsada olmasada
    ks yapsanda yapmasanda
    69 lwl türkü banladı
    ama pre. olduğu için kurtuldu adam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.