Şimdi Ara

belkin ligtning kablo hb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hb da orjinal denen Apple kabloya güvenemedim ve belkinin de daha dayanıklı olduğunu duydum ama onun da orjinalliği kafama takıldı.Hb fiyatı 30lira,vatanda iki katı,Apple storeda 3katı.Bu fiyat farkı da baya şüpheye düşürdü ister istemez.Hb dan belkin lightnin kablo alan kullanan var mı? Bu fiyat farkı neyden kaynaklanıyor?

Mobilde link ekleyemedim ama urun bu :http://www.hepsiburada.com/belkin-iphone-6-plus-6-5s-5c-5-ipad-mini-ipad-air-lightning-data-kablosu-blk-218-mfi-p-TELDATABELKINIPDAT

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Orjinallik benim de kafama takıldı açıkçası. Belkin 30 pin almıştım 6 yıl önce hala sıfır gibi yıpranma hiç yok.
  • H.B satılan apple lightining kablolar orjinal.. Belkin olanlar da orjinal ve dayanıklı kaliteli ürün..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben hem belkini hem orijinali aldım. orijinalin halen sapasağlam, belkin ise dipten açıldı ve kablosu taş gibi oldu. Appledan şaşma
  • Belkin sipariş verdim bakalım, umarım uzuuun süre kullanırım. Ya orjinal denenin kutusuz gelmesi ve fiyatı aklıma yatmıyor bir türlü.Amerika fiyatı bile Türkiye'yle aynıya geliyor bu adamlar orjinalse bunu nerden alıyor? Düşününce çıkamadım işin içinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilen arkadaşlara burdan sorayım bari. 4S için şarj aleti kablosuyla beraber lazım. Hangi markayı ve nerden almamızı tavsiye edersiniz. Bi link verebilirmisiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.