Şimdi Ara

belediyeyle mahkemelik oldum-ne ceza yerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • facebooktan geçen gün adamların züriyetine soyuna sopuna küfür ettim ayrıca hırsımı kaldırım taşından aldım yerinden söktüm tebligat göndermişler ama 1 yılın stresini attım bayağı bi rahatladım pişman değilim.

mahkeme savunmamı hazırladım tam 3 sayfa oldu

• Hakaret ve devlet malına zarardan müebbet alırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi belediye ona göre değişir. Aksa idam edilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esenler
  • benim vergimle yapılan kaldırımı sökmüşsün. gelip buraya ne ceza yerim diyorsun? utanman yok mu senin güzel kardeşim?

Umarım en ağır cezayı yersin.

Nasıl devlet anlamadım ki anasını satayım.. hükümeti para çalar vatandaşı kaldırım söker
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whenifeelit

benim vergimle yapılan kaldırımı sökmüşsün. gelip buraya ne ceza yerim diyorsun? utanman yok mu senin güzel kardeşim?

Umarım en ağır cezayı yersin.

Nasıl devlet anlamadım ki anasını satayım.. hükümeti para çalar vatandaşı kaldırım söker

vergisini ödeyen bi senmisin bende vergi ödüyo olamazmıyım
    öyleyse inşallah birgün benim başımdan geçenler seninde başına geeeee..... lir demiyorum inşallah gelmez :)
    yarın hikayemide yazdığımda buraya tekrar dönüp ne yazıcağını çok merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supremeFX -- 25 Ocak 2015; 3:28:47 >
  • Para cezasından fazla bir ceza gelmez. 1359 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orjin Carnibor

Para cezasından fazla bir ceza gelmez. 1359 TL

bakk bu hiç aklıma gelmedi benim bu durumda bunu ödememek için benimmi mahkemeye gitmem gerekir
  • quote:

Orijinalden alıntı: supremeFX

quote:

Orijinalden alıntı: Orjin Carnibor

Para cezasından fazla bir ceza gelmez. 1359 TL

bakk bu hiç aklıma gelmedi benim bu durumda bunu ödememek için benimmi mahkemeye gitmem gerekir

Bi ceza vardı çevre işlerinde çalışıyorsun eğer ağır ceza gelirse o tarz birşey talep et ama sanmıyorum birşey çıkacağını ama tam emin değilim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaa biraz konuyuda erken açtım aslında başımdan geçenleri yarın anlatıcam yargısız infaz eden arkadaşlar çıkıyo arada şuan açamıyorum başımdan geçenleri işyerinde bazı resimler var onlarıda ekleyeceğimden yarım yamalak olmasın istedim sadece bana kızanlar lütfen bir gün sabır.. ben 1 sene bunlara sabır gösterdim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.