Şimdi Ara

Beklenen ClashCon guncellemesi TH11

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
3.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba ; bugunki etkinlikte simdilik tanitilanlar

Th11 koy binasi
    ismi aciklanmayan lazer silahi (cehennem gibi lav atiyor )

Gelismeler geldikce konuya eklenecektir.

Beklenen ClashCon guncellemesi TH11 Beklenen ClashCon guncellemesi TH11 Beklenen ClashCon guncellemesi TH11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragon3781 -- 24 Ekim 2015; 13:16:01 >

• Ben goremedim etkinlikte saat kacta tanitildi

Simdi gordum facebook sayfasinda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samethawkeye -- 24 Ekim 2015; 13:49:02 >
  • Sonunda beklenen guncelleme.. ne zaman geleceğine dair bilgi varmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kakakola

Sonunda beklenen guncelleme.. ne zaman geleceğine dair bilgi varmi
    gelecek olan savunma çok zorlayacak gibi duruyor,patır patır dökülüyor düstüğü yerdeki askerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReCKLeSS17

gelecek olan savunma çok zorlayacak gibi duruyor,patır patır dökülüyor düstüğü yerdeki askerler.

Alıntıları Göster
    Bu güncelleme gelirse oyun çok bozulur bence çoğu kişi oyunu bırakacak yeni gelecek olan savunmaya gerek yoktu mesela tamam th 11 gelsin ama th 11 ile yeni bir odu kampı kısla ve diğer tüm savunmalar +1 seviye daha arttırılsa çok daha iyi olurdu yeni savunmanın gelmesi taraftarı değilim
  • Sadece yeni binanın misal 500 veya 1000 civarında artan hasar puanı bile yeter, o garip savunma birimini geçtim.
    Çok şeyin değişmesi gerekecektir, ordu kampı, kışla yeni asker büyü sayısı vs vs...

Defalarca yazmaktan gına geldi; kara büyülerin ilk geldiği güncellemede zaten kraliçeye ayar çektiler, sağa sola gider oldu, köy binasından başlayıp ne varsa sağlık puanlarını yükselttiler kazanılan savaşlarda total yüzdeler düştü, efsane ligde Titan 1 ligde eskiden 3800 de alınamayan sayıda savunma kupası alınır oldu. Bu haliyle bir de yeni binaya ek olarak okçu kulesi top sihirbaz cehennem x yayı vs içinde yükseltme gelirse 4 Pekka kışlasının 300 askerlik kapasitesi kadar bir ordu kampı dahi bu savunmaya zaten yetmez, kışla yükselt kamp yükselt artan asker kapasitesinden ve muhtemel büyü sayısı artışından dolayı ordu bekleme süresi artışı da cabası.
    6 aydır 5 işçim boştaydı, ağır ağır son seviye duvara takılıyordum, o da baymıştı, ben de Th 11 bekliyordum ama her şeyi sadece bir tur yükseltmek bile zul geldi şimdi açıkçası...

Edit: Yanılmıyorsam spcell forumda full oyuncu sayısının total sayının yüzde 2'si olduğu iddia edilmiş, th11 için makul sürenin en az 2 yıl olacağı iddia edilmişti. Bu durum daha th10 olmayan büyük çoğunluğu bile oyundan soğutur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi setek01 -- 25 Ekim 2015; 2:02:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: setek01

Sadece yeni binanın misal 500 veya 1000 civarında artan hasar puanı bile yeter, o garip savunma birimini geçtim.
    Çok şeyin değişmesi gerekecektir, ordu kampı, kışla yeni asker büyü sayısı vs vs...

Defalarca yazmaktan gına geldi; kara büyülerin ilk geldiği güncellemede zaten kraliçeye ayar çektiler, sağa sola gider oldu, köy binasından başlayıp ne varsa sağlık puanlarını yükselttiler kazanılan savaşlarda total yüzdeler düştü, efsane ligde Titan 1 ligde eskiden 3800 de alınamayan sayıda savunma kupası alınır oldu. Bu haliyle bir de yeni binaya ek olarak okçu kulesi top sihirbaz cehennem x yayı vs içinde yükseltme gelirse 4 Pekka kışlasının 300 askerlik kapasitesi kadar bir ordu kampı dahi bu savunmaya zaten yetmez, kışla yükselt kamp yükselt artan asker kapasitesinden ve muhtemel büyü sayısı artışından dolayı ordu bekleme süresi artışı da cabası.
    6 aydır 5 işçim boştaydı, ağır ağır son seviye duvara takılıyordum, o da baymıştı, ben de Th 11 bekliyordum ama her şeyi sadece bir tur yükseltmek bile zul geldi şimdi açıkçası...

Edit: Yanılmıyorsam spcell forumda full oyuncu sayısının total sayının yüzde 2'si olduğu iddia edilmiş, th11 için makul sürenin en az 2 yıl olacağı iddia edilmişti. Bu durum daha th10 olmayan büyük çoğunluğu bile oyundan soğutur.
    TH ne anlama geliyor arkadaşlar ?

• Town Hall
  • beklenen güncelleme.kısa zamanda gelir inşallah
  • Guncelleme güzele benziyor bekliyoruz bakalim ama th11 in tipi iyi olmamis bence th10 daha güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Guncelleme güzele benziyor bekliyoruz bakalim ama th11 in tipi iyi olmamis bence th10 daha güzel
    Titan ligde köy binası patlatmak geçim kaynağıdır. Bu abuk savunma birimi köyün her yerini görüyorsa, kimse okçuyla barbarla bina patlamaz, sadece kraliçe pelerin aktif olunca patlatır çıkar, ama tahminim en az 35 lvl. Kral da patlatır, öfkeyle iyileşiyor ancak bina patladıktan tek bir hasar alsa dahi hazır ordusuyla gezerken bina gören dönüşte full savaş için birkaç dakika kralın iyileşmesini bekleyebilir. Sıkıcı durumlar olacaktır.

Th9 köyler var titan ligde. Çoğu aslında bina patlatır,lig boyunca 300 400 savaş kazanan 4200 kupalı Th9 lar binamı patlatırdı oradan biliyorum. 4. seviye **** mi kazanıyorlar o kadar savaşı.

Savunması biten duvar yapan full köyler var, golem balon tazıyla ganimet toplanmaz, binalar olmazsa titan ligde ya madenlere taş atarsınız, ya da shoptan ganimet almak zorunda kalırsınız. Hele yeni binanın sağlık puanı artacaksa, 40 lvl kraliçe dahi pelerin süresinde hiç hasar almadan 11. seviye binayı patlatamaz. Savaşlardan sonra da bir kaç askerle bina gezen çoktur, onlar da eldeki okçu dalkavukla gezemez, zira savaş sonrası herolarda hasarlı olur.

3800 kupaya geldiniz ve binayı dışarı attınız, genelde oyunu kapattığınızda sizin kupanızdakiler köyünü zor görür. Çünkü kendi kupanızdaki olası rakip oyuncu sizde 30 kupa görecektir. Nerede o bolluk? Sizin kupanızdaki zavallı 1 veya 2 kupa gösteren 3200 kupalı hatta usta 1 ligin köyleri arasında next next next arar da arar.

Siz oyunu kapatır kapatmaz genelde ilk olarak 4500 seviyesinde olan ve köy arayan bir oyuncu düşük kupalı olarak sizin köyünüzü görür, bina ortadaysa genelde pas geçerler, binayı dışarı bıraktıysanız çoğu zaman 1 kupa kaybedersiniz. Bazen ganimet varsa düşük kupaya rağmen girerler ama yine de şampiyon ve titan ligde binayı dışarı atmak kupa kasma işinde bir yere kadar etkilidir, faydalıdır...

• Klan savasi turnuvasi gibi bi olay var mi beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real Madrid C.F

Klan savasi turnuvasi gibi bi olay var mi beyler?
    Canlı ızlerken ve youtubedekı vıdeolarda dıkkatımı ceken bor husus oldu ; bu yenı savunma bırımı oyuncu okcuları saldı calısmadı sonra golemı saldı calısmaya basladı.

Sanırım , örnek 2000 üzeri olan asker hero vs de devreye giriyor olabilir , çalışma süresi uzun cunkı bes altı sanıyede devreye alıyor savunma kendını.
  • dragon3781 D kullanıcısına yanıt
    Yok hocam oyle degil bu savunmanin menzili tum koy , neden okculara saldirmadi dersen havandaki gibi yakinindaki hedefleri kor nokta olarak goruyo silah vuramiyo uzaklari goruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: samethawkeye

Yok hocam oyle degil bu savunmanin menzili tum koy , neden okculara saldirmadi dersen havandaki gibi yakinindaki hedefleri kor nokta olarak goruyo silah vuramiyo uzaklari goruyor
    aynen menzili geniş ama videoyu izlerseniz ücün resimdeki köye saldırdıgında altın toplayıcılar pekkalı kışlalar menzil içinde iç menzilin kör noktanın dışında yani , savunmanın aktif olması gerekirdi ama savunma direk golemlerı pekkaları saldığında akifleşti.

Şimdi ofisten paylaşamıyorum linki ama bakarsanız yotubeden yukarıdaki düzene saldırdığında silah aktif hale gelmiyor.

Bence mantıklı olanda yuksek degerı olan savunmaları gormesı nedenı ıse saldırırken uc bes okcu verıp oyalanabılır yoksa sılah savas boyunca , cunkı atak süresi min 5-6 sanıye seri bir silah değil aslında.

Ama geldğinde veya güncelleme sonrası muhakkak bir iki değişime ugrar sanırım.

Dikkatli izlememisim ama dediginiz gibi yuksek hpli herolara karsi bir birim olabilir
    Barbarlara da kitlendiğini gördüm sanki. İlk önce neye takılırsa sanırım o hedef yok olana kadar başka yöne dönmüyor.
  • quote:

Barbarlara da kitlendiğini gördüm sanki. İlk önce neye takılırsa sanırım o hedef yok olana kadar başka yöne dönmüyor.
    duzeltiyorum ; ilk gordugu hedefe direk kitleniyor.

ikinci videolarda barbarlara kitlendigini farkettim.

bina avcilari yandi :)
    Belki biraz karmaşık anlattım gibi ama ben de bunu kasttettim. Şampiyonda savaşı yapıp köy döndükten sonra çıkmış olan bir kaç okçu veya büyücüyle köy binası arardık hemen kapatmazdık. Altın ve iksir için yaparken kupa da birikirdi aynı zamanda. Savaştan sonra binayı hemen alıp kaçacak kraliçe kral da olmazdı malum. Benim binamıda alanların çoğu full orduyla alanlar değildi. Ya dalkavuk ya okçu büyücüyle alırlardı. Bakalım nasıl olacak...
  • quote:

Belki biraz karmaşık anlattım gibi ama ben de bunu kasttettim. Şampiyonda savaşı yapıp köy döndükten sonra çıkmış olan bir kaç okçu veya büyücüyle köy binası arardık hemen kapatmazdık. Altın ve iksir için yaparken kupa da birikirdi aynı zamanda. Savaştan sonra binayı hemen alıp kaçacak kraliçe kral da olmazdı malum. Benim binamıda alanların çoğu full orduyla alanlar değildi. Ya dalkavuk ya okçu büyücüyle alırlardı. Bakalım nasıl olacak...
    oyuna böyle bi yenilik lazımdı fakat sistem baya alt üst olucak dengelemek için ufak updateler gelir th11 cıktıktan 1 2 ay sonra
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.