Şimdi Ara

Beholder 3 Türkçeleştirme Projesi (Resmi) (Archura Localisation Group) (Tamamlandı) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
9
Favori
25.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Oyunun yapımı bu kadar uzun sürmemiştir be dostum. 1 yıl olcak nerdeyse Türkçeleştirmesini bekliyoruz. Nasıl bir metin ki bu kadar uzun sürüyor. Bekleyen, merak eden ve oyunu çok seven ve soran bu kadar insan varken, projeyi böyle disiplinsiz bi şekilde ilerletecekseniz keşke almasaydınız çeviri işini. Kendi ingilizcemin yettiği kadar ve google translate yardımıyla oynayacağım kusura bakmayın sizi beklersek daha çok beklicez gibi. teşekkürler sevgiler

• Gerçekten ilk 2 oyunun hastası olarak beholder 3 çıktığı ilk oyunu aldım ve hala bekletiyorum daha ne kadar uzun sürecek yaz tatili neredeyse bitecek ama hala çeviri bitmedi

• kardeşim 1 sene de beholder 3 sıfırdan yapılırdı. cevap bile vermiyorsun insanlara iptal et baride başkası deviralsın çeviriyi

• Çevirideki iki gruptan biri farklı çeviriye yöneldiği için çeviriyi bıraktılar. Diğer grup da uzun süredir çevirmiyor. Ben tek kaldığım için bir süredir tek ilerliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir gelişme var mı ?

5 aydır bekliyoruz.

• İptal mi oldu yama bir haber yok ne zamandır?

• arkadaşlar eleştirmeyin lütfen beholder 4 ün çıkması bekleniyor ikisini bir çevirecek sanırım

• Oyunu baştan yapıyorlar arkadaşlar.

• adam 1 senedir çeviriyi yapıyor cmmxclmxclx yapma bırak daha iyi

• ulan yaz tatilin başında inşAllah yaz tatili bitmeden çeviri biter diyordum inşAllah bidahaki yaz tatiline biter

• Merhabalar arkadaşlar.

Çeviriyi devam ettirdiğimiz 2 arkadaşımızla beraber mevcut durum aşağıdaki gibidir. Çeviri devam etmektedir.

Beholder 3 Türkçeleştirme Projesi (Resmi) (Archura Localisation Group) (Tamamlandı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pyrhosier -- 9 Eylül 2022; 22:35:4 >
  • hocam tekrardan kolay gelsinBeholder 3 Türkçeleştirme Projesi (Resmi) (Archura Localisation Group) (Tamamlandı)  umarız en kısa sürede temiz ve eksiksiz bir şekilde projenizi tamamlarsınız.Firmalarla görüşerek daha çok projelerde yer almanız dileğiyle.Kolay gelsin ve başarılar dileriz Beholder 3 Türkçeleştirme Projesi (Resmi) (Archura Localisation Group) (Tamamlandı) 

• Heyecanla çeviriyi bekliyoruz hocam, hayırlı forumlar.

• arkadaşlar lütfen ekstra özveri gösterip bitirin bir an önce. bu oyunla duygusal bağımız var. Bekleyen insanlar burda gözükenden çok daha fazla. Duacınızız lütfen daha fazla zaman ayırmaya çalışın. BAŞARILAR

• 1 senede %50 çeviri... Dicek başka bir şeyim yok. Beholder 4 çıktığında Beholder3 çeviri ile oynarız artık.
    Edit: Keşke başka birine devretseydin de insanları mağdur etmeseydin.
    Son edit: 8 ayda AI yazar, 4 ayda da ona çevirtirsin şaka gibi gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daemox16 -- 24 Ekim 2022; 17:8:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu yamanın bir kısmını bile olsa gerçekten yaptıysanız lütfen başkasına devredin de 4. oyun çıkmadan yamayı kullanabilelim, bu hızla giderse çıktığını görmeye ömrümüz yetmez gibi gözüküyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.