Şimdi Ara

Bedava Hosting Tartışmalarına Son... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
1
Favori
6.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bana logo lazım yaaa sitenin herşeyi tamam bi logo kaldı :(

Hacı siten mükemmel olmuş yaa... Logo için AAALOGO adlı programı bul. Çok güzel Logolar yapabilirsin.Hemde hiç bilmeden

Bu arada Linki koyduğun için teşekkürler.Ancak verdiğin link başka adrese gidiyor.
    Verdiğim kodu alırsan daha minnetar kalırım...

İyi günler...

• verdiğin link sitede çıkarmıyor resmii ondan bu yolu denedim :D
  • quote:

verdiğin link sitede çıkarmıyor resmii ondan bu yolu denedim :D

Sorun değil Kardeş, Düşünmen bile yeterli...
  • buna bi script hazırlasan. hostbul.com'daki gibi.
  • quote:

buna bi script hazırlasan. hostbul.com'daki gibi.

Fikir için teşekkürler Metalli Head. Ancak Hostbul.com un yaptığı sadece para kazanmak.Arama yaptığı sonuçlar reklamlardan ibaret.
    Benim öyle bir derdim yok...
  • Domain adı alıp ücretsiz host arayanlar için 50 Mb hosting hediye ediyorduk. 3 Kasım itibariyle kampanyamızı yeniledik artık 100 MB hosting hediye ediyoruz.. banner yok, reklam yok sadece ücretsiz kontrol panelli hosting var..www.adamer.com.tr ana sayfasında ayrıntılı bilgi mevcut bilginize..
  • quote:

Orjinalden alıntı: byLiLattah

Domain adı alıp ücretsiz host arayanlar için 50 Mb hosting hediye ediyorduk. 3 Kasım itibariyle kampanyamızı yeniledik artık 100 MB hosting hediye ediyoruz.. banner yok, reklam yok sadece ücretsiz kontrol panelli hosting var..www.adamer.com.tr ana sayfasında ayrıntılı bilgi mevcut bilginize..

Hani bana hani bana

Memnun kalacaksınız (tarafımdan onaylanmıştır )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetaLiaZ -- 3 Kasım 2006; 13:17:49 >

• @MetaLiaZ

Teşekkürler görüşleriniz için. Nisan 2004 tarihinde 5 Mb hediye ile başladık Nisan 2005 de 10 mb hediye etmeye başladık ağustos 2006 da 25 mb, eyül 2006 da 50 mb ye çıkardık ve 3 kasım 2006 da 100 mb ye çıkardık. bu arada önemli bir not bizden 5 alan 10 a 10 alan 25 e 25 alan 50 ye otomatik çıkarıldı. yani şu anda 50 mb ücretsiz kullananlarında hepsi 1 hafta içinde otomatik olarak 100 Mb ye çıkacak. bu konuda iddialıyız kesin söylemim ama ocak itibariyle 250 mb yi geçen hediyemiz olacak herkese..

Bilginize..
  • Tebrik ederim. İyi Çalışmalar...
  • Teşekkür ederim..
  • Arkadaşlar Yeni Bir işe Daha soyundum... Bedava Arama Motorlarına Kayıt
    Ancak Bu kez Benimde Küçücük Bir çıkarım olacak. Eh Yani Binlerce Arama Motoruna Kayıt işlemi İçin Sitenize Bir Link Atmanız O kadar Önemli Olmayacaktır herhalde
    (Sadece Link, Reklam Falan Yok yani, Sitede Görülmeyecek Bir link Koymanız Yeterli Bana)

Ne diyorsunuz Bu işe Arkadaşlar?

NOT : Raporun Bir Kısmı Mail Adresinize Gönderilecektir... (Hepsini Göndermek Zor Oluyor.)

• quote:

Teşekkür ederim..

Rica Ederim.

iyi Günler...
  • süper çalışma tebrikler
  • quote:

süper çalışma tebrikler

Teşekkürler...

Copyright Bedavahostings
  • site güzel hatta süper ellerinize sağlık
  • quote:

site güzel hatta süper ellerinize sağlık

Eyvallah Kardeş...
  • Karaboran merhaba;

bende bir domain ve hosting almak istiyorum bana yardımcı olurmusun rica etsem.
    www.turccomhost.com bakarmısın ben dediklerinizin çoğuna baktım burdaki fiyatlar çok ucuz.kampanya fiyatlarına bakarmısın vede şirket bilgilerine sence güvenilir ve iyimi.Ayrıca yeri bursadaymış ben istanbulda yaşıyorum bu benim için sorun olurmu?Birde hangisi eğer alıcaksam Lunix paketmi-Win paketmi?
  • quote:

Karaboran merhaba;

bende bir domain ve hosting almak istiyorum bana yardımcı olurmusun rica etsem.
    www.turccomhost.com bakarmısın ben dediklerinizin çoğuna baktım burdaki fiyatlar çok ucuz.kampanya fiyatlarına bakarmısın vede şirket bilgilerine sence güvenilir ve iyimi.Ayrıca yeri bursadaymış ben istanbulda yaşıyorum bu benim için sorun olurmu?Birde hangisi eğer alıcaksam Lunix paketmi-Win paketmi?

Sevgili birkanc

Öncelikle son sorundan başlamak daha doğru olur sanırım.Sana Kesinlikle Win paketini öneririm.Linux Paketleri fiyat yönünden biraz daha ucuz.Aralarındaki farkta (Server Hızları) başta fazla büyük değil.Ancak Kuracağın web sitesi eğer Forum Ve Vbulletin gibi Büyük Bir Site olucaksa şiddetle Windows paketini öneririm.Çünki Forum gibi veritabanı yüksek kullanan sitelerde ileriki zamanlarda Hızlarında çok büyük düşüşler gözleniyor.İşte Windows Paketi Linuxa Göre Daha Büyük Bir Hız kaydediyor.Yani Linux Paketi İleride Başına Büyük Sorunlar Açabilir.
    İkinci Soruna Gelince Alacağın Hosting Servisinin, farklı bir şehirde olması herhangi bir engel teşkil etmez.Tabi bu hosting firmasıyla alakalı birşey.Alacağın hostingin şirketini iyi tanıman gerek.Firmanın Karşındaki apartmanda oturması daha güzel olurdu :) Ancak Bursada olmalarıda pek fark etmez.
    Üçüncü Soruna gelince, Verdiğin adresteki Hosting Firmasına Ait Hosting Paketlerini İnceledim.Fiyatlar Gayet Güzel, Hatta Çok İyi Diyebilirim.(Kıskandım Bile.Benim geçende 55 ytl Verdiğim Hosta senin verdiğin adres 40 ytl istiyor...)Site Gayet Güven Veriyor insana, Ancaaaak;
    İlk Sorduğun Soruyu "Şirket Güvenilirmi" Sorusunu İnan Cevaplayamam.Söylediğim gibi Sitedeki Paketler çok İyi Fiyatlarda Ve Site İlk Olarak Güvenilir Bir İzlenim Sunuyor.Ancak Ne yazıkki Güvenirliliği Hakkında Çok ta Yorum Yapamıyoruz.Tanıdığım Bir Hosting Servisi Olsaydı Kesinlikle Önerirdim, Ancak Güvenirliliğini senin takip edip, Son Cevabınıda kendin vermen gerek.
    Hatta Güvenirliliğini Kanıtlar Ve herhangi bir sorunla karşılaşmassan Bizlerede Haber ver.(Benimde İştahım Açıldı)

Umarım Yardımcı Olmuşumdur.İyi Günler...

• Teşekkür ederim karabaron arkadaşım,inceliğin ve ilgilendiğin için.Emin ol gelişmelerden haberdar edicem...
  • php ve mysql kullanan hazır forum kullanıyorsanız Linux hosting paketleri daha hızlı ve daha sorunsuz olacaktır.
    Diğer durumlarda ise Windows hosting kullanmanızı öneririm.

bir de domain için sponsor aramanın yani ücretsiz domainin şöyle bir sakıncası olabilir
    domain size hediye edildiği için ilerde bu adresteki siteniz popüler olur ve domain adının değeri artarsa domaini size
    hediye ederk kullandıran kişi / firma bu domaini kendi kullanımına geçirebilir.

Bu nedenle son derece ucuz olan domain adını kendiniz bağımsız başka bir firmadan almanızı öneririm
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.