Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (488. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
772
Favori
996.672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serrikoc

Markafonide Prima aktif bebek mega paletler 45 TL Sitede de görünen garanti bankası kampanyası ile %20 Bonus veriyor. Eğer avantajix %11 ilede birleşirse çok sıcak kampanya olur. Ben 3 paket aldım. Gece vakti site ismini yazmayı unutmuştum pardon

Tüm bonuslar dahil mi acaba. Link bulamadım da.

Edit cepten masaüstü sürümde girdim. Diğer bonuslar dahil değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htepeli -- 8 Ağustos 2015; 20:00:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende hic açılmamış 2 paket 90 lı yani toplam 180 adet prima premium care var.almak isteyen olursa ikisini 55 liradan vereyim ihtiyaç fazlası olacak galiba 5 kilo kızıma olmayacak samsunda oturanlara elden de teslim edebilirim diger turlu kargo ücreti alıcıya ait olacak şekilde gonderebilirim 2 numara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat5552 -- 9 Ağustos 2015; 10:08:06 >
  • Kipa da yeni doğan prime pre.care 50 li 27 tl
    Aynısı joker de 33 tl

Bizim bebeğe ne ile devam edelim, ne ile başlarsan öyle gidermiş ne marka tavsiye edersiniz, fiyat ve kaliteli olarak..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: philosopherx

ben premium care 3 lü paketleri sürekli annelütfenden alıyorum , ilk siparişte 10 tl kod veriyor , veya farklı tutarlar için kodları kullanabiliyorsunuz,taksit imkanı var , kargo bedava v.s.
    avantajix de komisyonu da vardı da şimdilik duraklatıldı sanırım

Premiumdan devam etmek istesek, en iyi fiyat annelütfen.com da mıdır hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: caver

Kipa da yeni doğan prime pre.care 50 li 27 tl
    Aynısı joker de 33 tl

Bizim bebeğe ne ile devam edelim, ne ile başlarsan öyle gidermiş ne marka tavsiye edersiniz, fiyat ve kaliteli olarak..

Hocam bence 3 numaraya kadar premium care ile devam edip daha sonra prima aktif bebek yesil pakete gecebilirsiniz biz oyle yaptık açıkçası herhangi bir sorunla karşılaşmadık aylık paketleri buradaki kampanyaları takip edip 30 tl civarlarinda stoklayabilirsiniz
     Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar

• quote:

Orijinalden alıntı: economix34

quote:

Aynısı joker de 33 tl

Hocam bence 3 numaraya kadar premium care ile devam edip daha sonra prima aktif bebek yesil pakete gecebilirsiniz biz oyle yaptık açıkçası herhangi bir sorunla karşılaşmadık aylık paketleri buradaki kampanyaları takip edip 30 tl civarlarinda stoklayabilirsiniz
     Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar

Saolun hocam, ayda kaçta gidiyor, yeni başladık bu işlerede :)

Sanırım bir premium prima bez 50 kuruş civarına gelirse iyi fiyatmı sayılıyor?

• quote:

Aynısı joker de 33 tl

ben Molfix i öneririm. Yukarıdaki mesajımda da yazdığım gibi Nuvo kartınız da varsa hiçbir yerden alamayacağınız fiyata alırsınız hepsiburada.com dan. Ben ikiz çocuklarıma aylardır kullanıyorum. İlk başta ben de premium care den başladım sonra Evy Baby şimdi de Molfix. Yerli malı olduğu için de bir kez daha öneriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkaydi

quote:

Aynısı joker de 33 tl

ben Molfix i öneririm. Yukarıdaki mesajımda da yazdığım gibi Nuvo kartınız da varsa hiçbir yerden alamayacağınız fiyata alırsınız hepsiburada.com dan. Ben ikiz çocuklarıma aylardır kullanıyorum. İlk başta ben de premium care den başladım sonra Evy Baby şimdi de Molfix. Yerli malı olduğu için de bir kez daha öneriyorum.

Aynen molfix e devam. Atopik ciltli çocuğa premium dan sonra devam ediyoruz. Hiç bir sorun yok. Molfix+uni baby sensetive+popolin omega yeşil olan. Yerli ve kaliteli malı desteklerim.

• Bizde 17 aylik olasiya kadar molfix kullandik ama bu ay beli saran yerlerdeki naylonsu kisim sicaklardan olsa gerek pisik yapti primaya gectik 2 gune iyileşti..malesef prima farkli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fonseca_ -- 11 Ağustos 2015; 0:37:03 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.

Hepsiburadadan pek alışveriş yapmayı tercih etmiyorum ama 3 Numara Prima aylık paket(123 adet) kampanyası var.

fiyatı47,90. normalde 39 kuruşa falan geliyor. fakat nuvoyla alırsanız 29 kuruş oluyor.

yanında birde bebek yıkarken gözüne su gelmesin diye şapka veriyo8piyasa değeri 9 lira civ.) kullanışlı olup olmadığı hakkında fikrim yok.

kampanya sadece bugün geçerli yazıyo. 3 numara için baya iyi fiyat almayı düşünen kaçırmasın bence

http://www.hepsiburada.com/prima-bebek-bezi-aktif-bebek-aylik-paketi-cesitleri-p-ZYPYON2897

• zeromafyan kullanıcısına yanıt
    prima aylık paketler n11 de 53 tl
    salı gününe özel 150 ye 15 anında indirim+ yeni üyeliğe 11 tl indirim var
    3 kutu alırsak 159 eder
    159 - 15 anında indirim - 11 yeni üyeliğe kupon = 133 / 3 = 44.3 eder
    nuvo ile alırsak %25 iade + bkm ile alırsak 5 tl puan
    paketi 29' a falan gelir

• valihalil V kullanıcısına yanıt
    hocam böyle 3 paket hesaplayınca avantajlı oluyor da 3*123=369 yapıyor.

369 tane 3 beden almak pek mantıklı gelmedi bana. ondan bir paket üzerinden değerlendirdim.

birde o şapka işe yarar mı bilemedim . bilen varsa bilgilendirirse.
  • zeromafyan kullanıcısına yanıt
    arkadaşım 1 paket 3 al
    2 paket 4 al
    senin bebek 3 ten sonra altına yapmayacak mı
    eşe dostada satabilirsin 45 e

• doğacak olan kızım için bez alacağım.
    oğlumda huggies kullanıp çok memnun kalmıştık.

varmıdır bildiğiniz hesaplı kampanya..
  • Arkadaşlar Şu anda annelutfenden uygun olan yer varmı. Prima premium care 4 numara için

• Ben de 5 numara Prima için bakıyorum, premium care ya da aktif olabilir. Bugünlerde en uygun nereden alabiliriz? Annelutfende axesse 200'e 25 veriyor.
  • e-bebek 4 al 3 öde kapmpanyası yapmış premimum care paketlerde. Şu an alınabilecek en iyi seçim bu gibi duruyor.

http://www.e-bebek.com/prima-kampanyasini-kacirmayin?from=slider&instock=1&OM.OSB=anasayfa-prima-12-08-2015
  • ceyhunistanbul kullanıcısına yanıt
    Nuvo kart ebebekte geçerli olur mu acaba

• Çağrı marketlerde 81 li aktif bebek prima 43 lira kampanya bittiyse 47 lira falan olmalı

• thegreenblack kullanıcısına yanıt
    E-bebek kampanyası daha uyguna geliyor, Aktif bebek fiyatına Premium Care almış oluyoruz.
    Prima premium care 3Numara adet fiyatı 0,44TL, 4Numara adet fiyatı 0,5TL, 5 numara adet fiyatı 0,6TL'ye geliyor. Bence güzel fiyat.
  • 
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.