Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (605. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.523
Cevap
1.420
Favori
2.594.009
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 603604605606607
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DaldanSarkanElma

Arkadaşlar deterjan olarak ne kullanmalıyız? Hangisini önerirsiniz?

Biz henüz doğmamış yavrumuzun kıyafetlerini roxy ile yıkadık, doğal sabundanmış, yorumlar da iyiydi, onu aldık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roxy en uygun happy center da oradan aldım daha yeni ve kargo henüz gelmedi bilginiz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: geluzmanım

Tum anne ve bababalara ve adaylarina selamlar.. Yeni dogaCak bebegimiz icin acikcasi cok bir hazirlik yapamadik. Duyduk ki eminonunde havuzlu handa hersey varmis ve normal piyasa fiyatlarina gore baya uygunmus. Ordan karsilanacak ihtiyaclarimizi internetten alacak olursak daha uyguna gelir mi yoksa gidip ordan ne var ne yoksa alalim mi. İllaki bunun karsilastirmasini yapmis olan tecrubeli ebeveynlerimiz vardir. Tavsiye ve yorumlarinizi bekliyorum. Bilmeyenler ici de eminonundeki havuzlu hani ogrenmis olur..

Ayrica ne gibi esyalar almak lazim bir ihtiyac listesi olusturduk ama ilk defa alacagimizdan gozden kacirabileceklerimiz olabilir. Bir ihtiyaihtiyax listesi bulabilir miyiz..

havuzlu hana 1 kez gittim ve aldiklarimizin cogu kumasi ebebekte satilanlarin yanindan gecmiyor.
    kampanya vs bekleyip ebebek veya benzeri yerden yapmanizi tavsiye ederim.havuzlu han kesinlikle pazarligi cok iyi yapsaniz dahi ucuz degil.
    sadece insanlar ucuzm antigi ile gittigi icin disarida ki fiyatlari arastirmadan alisveris yapiyor.sonra eve gelince kazik yedigini anliyor..git 5. kalite urunlere o kadar para ver..arabayi biraktigin yerden 2 km gidis 2 km donus o kadar esyayla..otoparka 20 tl ver.resmen rezillik.asla tavsiye etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 3 Ekim 2015; 23:36:27 >

• quote:

Sıvı deterjan kullanın hocam. Dalin in var yanılmıyorsam eşim ondan kullanıyor. Daha önce toz kullanıyorduk, çamaşırların üzerinde hep leke kalıyor tam durulanmıyor sanırım.
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    hocam ben iş yerinde idim bunları yazamadım :) şimdi yazmaya girdim sen yazmışsın eline sağlık doğrudur bunlar.
  • Merhabalar, 7 aylık tosunum için önerebileceğiniz bir mama sandalyesi var mıdır? Dün, İKEA'ya gittik. İKEA'nın antilop mama sandalyesini denedik, bize oturak kısmı çok dar geldi. Bizim paşa bir oturdu, doldurdu oturak kısmını. 2-3 ay sonra o mama sandalyesini kullanamama ihtimalini düşünerek almaktan vazgeçtik. Bu sebeple yeni bir mama sandalyesi arayışına başladık. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

Merhabalar, 7 aylık tosunum için önerebileceğiniz bir mama sandalyesi var mıdır? Dün, İKEA'ya gittik. İKEA'nın antilop mama sandalyesini denedik, bize oturak kısmı çok dar geldi. Bizim paşa bir oturdu, doldurdu oturak kısmını. 2-3 ay sonra o mama sandalyesini kullanamama ihtimalini düşünerek almaktan vazgeçtik. Bu sebeple yeni bir mama sandalyesi arayışına başladık. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Ben henüz Antilop'u denemedim ama şu an 4 aylık olan kızım için ihtiyacımız olduğunda bana da küçük gelecektir muhtemelen. Fiyat/performans olarak Chicco Polly nasıldır acaba? Var mı kullanan?

• quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

quote:

Biz henüz doğmamış yavrumuzun kıyafetlerini roxy ile yıkadık, doğal sabundanmış, yorumlar da iyiydi, onu aldık.

quote:

Orijinalden alıntı: kopernikolatesla

Roxy en uygun happy center da oradan aldım daha yeni ve kargo henüz gelmedi bilginiz olsun

quote:

Orijinalden alıntı: kaanrevan

quote:

Sıvı deterjan kullanın hocam. Dalin in var yanılmıyorsam eşim ondan kullanıyor. Daha önce toz kullanıyorduk, çamaşırların üzerinde hep leke kalıyor tam durulanmıyor sanırım.

Teşekkürler arkadaşlar.

Roxy alıp test edeceğiz eğer kalıntı olursa sıvı deterjana döneceğiz.

• http://www.trendyol.com/Prima/ButikDetay/38448

trendyola prıma yıne gelmıs. 75e 20 indirimi ve cepteteb e kargo bedavayı birleştirerek güzel indirimli bebek bezi alınabilir.
  • Bebek kıyafetleri için tchibo ya bakın organik Pamuklu kıyafetler bile mevcut indirim ile gayet uyguna alabilirsiniz ben 20 parça ürün aldım gayet te memnunum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aileia

http://www.trendyol.com/Prima/ButikDetay/38448

trendyola prıma yıne gelmıs. 75e 20 indirimi ve cepteteb e kargo bedavayı birleştirerek güzel indirimli bebek bezi alınabilir.

Hocam 75/20 kuponu nerden buluruz

• quote:

Orijinalden alıntı: peacemaker

quote:

Orijinalden alıntı: aileia

http://www.trendyol.com/Prima/ButikDetay/38448

Hocam 75/20 kuponu nerden buluruz

forumda satılıyor olması lazım, ama eskı hesaplara tanımlıyolar once kendı hesabınızı kontrol edın

• quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

Merhabalar, 7 aylık tosunum için önerebileceğiniz bir mama sandalyesi var mıdır? Dün, İKEA'ya gittik. İKEA'nın antilop mama sandalyesini denedik, bize oturak kısmı çok dar geldi. Bizim paşa bir oturdu, doldurdu oturak kısmını. 2-3 ay sonra o mama sandalyesini kullanamama ihtimalini düşünerek almaktan vazgeçtik. Bu sebeple yeni bir mama sandalyesi arayışına başladık. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

https://www.e-bebek.com/tr/search?q=%3Arelevance%3Acategory%3A3818%3Abrand%3A2509&text=

yalniz fiyata dikkat etmedim linki verene dek..ben subat ayinda daha cocuk dogmadan 170 tl ye aldim ebebekten..simdi ki fiyata yuh diyorum..
    bebek alisverisi ihtiyaciniz oldugunda degil kampanya buldugunuz anda yapilmasi gerektigini yeniden anladim :)
    daha 4 aylikken araba koltugu almistim 500 e simdi 800 tl..

• quote:

Orijinalden alıntı: xantorus

Bebek kıyafetleri için tchibo ya bakın organik Pamuklu kıyafetler bile mevcut indirim ile gayet uyguna alabilirsiniz ben 20 parça ürün aldım gayet te memnunum

hadi ya memnunmusunuz ? bende 8 parca aldim ama daha gelmedi..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kopernikolatesla

Roxy en uygun happy center da oradan aldım daha yeni ve kargo henüz gelmedi bilginiz olsun

quote:

Orijinalden alıntı: kaanrevan

quote:

Teşekkürler arkadaşlar.

Roxy alıp test edeceğiz eğer kalıntı olursa sıvı deterjana döneceğiz.

Bizim ufaklık 2 ayını doldurdu. Başından beri roxy dalan toz deterjan kullanıyoruz, gayet memnunuz. Tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Sabun cevizi kullanıyoruz. Bir kutu aldık 9 aydır kullanıyoruz memnunuz.

http://www.botanikecza.com/Asya-Organik-Sabun-Cevizi-500-gr_16913.html?gclid=Cj0KEQjwnMOwBRCAhp-ysqCwypkBEiQAeSy1-ZNTllddvLG8aXmSd6VwP7ZXyGG4R0uz5BYpXCvAElcaAmz18P8HAQ#0

• DaldanSarkanElma kullanıcısına yanıt
    Dalan Roxy kullanıyoruz, kokusu gayet güzel ve kalıntı kalmıyor.
  • meraba.. oyun çadırı için tavsiyeniz var mıdır? pahalı olmayanlardan.. iyi günler. bebek 16 aylık
  • quote:

Orijinalden alıntı: rageofdynax

Dalan Roxy kullanıyoruz, kokusu gayet güzel ve kalıntı kalmıyor.

bizde dalan roxy kullanıyoruz ayrıca yıkama bittikten sonra birde durulama programına getirip bir kez daha ekstradan durulatıyoruz makineye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronos10

Exergen TAT-2000c gerçekten mantıklı bir cihazmış, şimdi tekrar 150 - 200 tl daha vermek koyuyor ama gerekiyorsa alacağız mecburen.

öncelikle esnek koltuk altı ölçen bir cihaz alacağım, umarım gerek kalmaz ama baktık ki çocuk çok huysuzlaşıyor ateşli olduğu zaman, Exergen TAT-2000c alacağım yapacak bir şey yok :)

Exergen TAT-2000c tavsiye ederim. Bizde kllanıyoruz memnunuz. Stabil bir cihaz. Ama ölçerken düzgün ölçmek gerek. Alnı ortadan yana doğru taramak lazım.
  • 
Sayfa: önceki 603604605606607
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.