Şimdi Ara

BB-Samsung-Huawei

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok sık telefon değiştiren biri değilim,hali hazırda nokia 2630 kullanıyorum.Ama artık onun hoparlöründen yeteri kadar ses gelmiyor.3 telefon arasında kaldım.Bunlar;

1-Blackberry 9300
    2-Samsung Gio
    3-Turkcell T-20
    Benim için önemli unsurlar telde konuşurken iyi ses verebilmesi,şarjının uzun gitmesi ve hızlı olması(donup kalmaması)
    Siz hangisini tavsiye edersiniz?
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fb_emir -- 25 Ağustos 2011; 11:30:11 >

• bu cihazlardan arasindan gio yu onerirdim fakat sarj kriteriniz bakimindan bb 9300 en iyi tercih olacaktir diger aradiklarinizida karsiliyor zaten.gio ve t20 androidli cihazlar olduklarindan her aksam sarj etme olayi kacinilmaz gibi.9300 ve eger turkcell kullaniyorsaniz turkcellin ekonomik bis paketlerinden birinide aldiginizda gayet keyifli stabil bir cihaza sahip olursunuz...
  • Öneriniz için teşekkürler,zaten anladığım kadarıyla bb alırsak bis paketi,3g android bir cihaz alırsak da internet paketi almak gerek aksi takdirde eski tip basit bir nokia cihazdan hiç bir farkı kalmıyor...
  • evet bir bakima oyle diyebiliriz blackberryler bis dolayisiyla cogu kisinin vazgectigi cihazlardi fakat turkcellin son cikardigi paketler normal mobil internet paketleriyle yakin fiyata sahip olunca bu cekinceyede gerek kalmadi androidli bir cihaz alirsanizda normal cepnet paketleri isinizi gorur.dediginiz gibi bu devirde cepten net kullanmadan cihazlarin pek tadi olmuyor acikcasi.bende androidli cihaz kullanmaktayim galaxy pro butun gun suandada oldugu gibi nete mail saglayicima sosyal aglara bagliyim ve sarjim aksam saat 11 i zor goruyor sabah 8 de sarjdan aldigimda buda size sarj konusunda android icin referans olabilir bu sebeple ornek verdim
  • Blackberry isteklerini karsilar sanirim.
  • BB diyorum hocam sana
  • blackberry asla donma yapmaz (1,5 sene kullandım hiç donmadı o bakımdan çok iyi)
    şarjı çok iyi gider, yoğun kullanımda 2 günü çıkartır
  • Bis abonesi olur her ay abonelik ucretini de veririm bana nasil olsa bis lazim diyorsaniz BB alin, gule gule kullanin.

Ama bis sozlesmesi yapmayacaksaniz BB almak bence mantiksizligin daniskasi olur keza BB cihazinin tasarim amaci bis sattirmak. Bis olmadan qwerty klavyeli bir 1100dan cok da farki kalmiyor.
  • turkcell t20, galacy gio velg optimus one tavsiye ederim. şarj konusunda bu saydıklarım arasındaki en iyi smartphone optimus one olarak öne çıkıyor.
  • Galaxy GİO al , uğraşma BİS ile MİS ile
  • Sarz sizin icin onemliyse blackberry
  • Cevaplayan tüm arkadaşlara teşekkürler...
    Bir de şöyle bakarsak;ben şu an 30tl lik Turkcell faturalı genç tarife kullanıyorum,Full bis paketi 17lira,yani faturam 47lira oluyor.Ama eğer t20 veya gio alırsam en az 300 dakikalı 1000sms li 1gb internetli bir tarifeye geçmem gerek bu da 69lira,yani arada 20 lira fark oluyor...
  • bbm i kullanırsan blackberry'nin sarjı 1 günden fazla gitmez diyorlar doğru mu?
  • bbm kullanıyorum bazen 2 gün gidiyor bazen 3 gün gidiyor ama 2G de kullanıyorum ben cihazı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb_emir

bbm i kullanırsan blackberry'nin sarjı 1 günden fazla gitmez diyorlar doğru mu?

kullanımdan kullanıma hocam fark var ama
  • bende t20 düşünüyorum alsam diye .1 gün şarzımı var :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: P1H1P1LLA

bende t20 düşünüyorum alsam diye .1 gün şarzımı var :/

Aynen hocam,sadece t20 değil hemen hemen bütün androidler böyle gidiyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.