Şimdi Ara

BAZI SİTELERE GİRİŞ YAPAMAMAKTAYIM!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar hepinize destek ve yardımlarınızdan ötürü teşekkür edrim.sorun hattımdaymış ayarlarımı düzelltim ve artık bi sorun kalmadı çok mutluyum öyle böyle değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: kubiqb

arkadaşlar hepinize destek ve yardımlarınızdan ötürü teşekkür edrim.sorun hattımdaymış ayarlarımı düzelltim ve artık bi sorun kalmadı çok mutluyum öyle böyle değil

Hocam nasıl yaptın.Hattında ne sorun varmış.Açıklama yaparsan sevinirim.Bende benzer bir sorun yaşıyorumda.
  • kardeş bnm bağlantı sonunda komple koptu,explorer a girince kullanıcı adınızda hata falan var dedı ,yardım için burayı tılklayın gibi bi link koymuşlardı bende oraya girip modem modelını sectım oda bana kullanıcı adı falan filan istedi girdim ,daha sonra da modem ayarlarının şu şekılde olması grektığini anlatan gayet açık bi yazı vardı,adım adım yaptım onları ve de sorun çözüldü....yani kardeş senın anlıcağın bnm problemım modem ayarlarındaymış,ama bana sorarsan nasıl girdin o ayarlara die bi fikrim yok,explorerda otomatık olarak o sayfa açıldı ama telekomun sitesinden onu bulabileceğini sanıyorum....işte tam olarak bu!!!birazda karambole çözüldü sorun,ama dediğim gibi bnm sorun modem yarlarında çünkü olması gerekenlerle bnm kı ler arasında farklılık vardı.....umarım halledersin sorununu!!!

• Dns dendir.sebebi telekomun yeni tarifesiyle değişen dns sunucularının henüz tam olarak oturmamasıdır...
  • toshiba.com , hp.com açılmıyor bende de. adsl danışma hattı bilgisayar bilen birine göster diyor :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: can_globe

Dns dendir.sebebi telekomun yeni tarifesiyle değişen dns sunucularının henüz tam olarak oturmamasıdır...

kardeş yukarıyı bi oku istersen,dns ile alakası yok,MODEM AYARLADIMDA HATA VARMIŞ!!!
  • Benim modem ayarlarım da doğru ama nedense zaman zaman giremiyorum.
  • Dsnlerinizi değiştirin..Ben kullandıklarımı yazayım;
    4.2.2.1
    4.2.2.2
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.