Şimdi Ara

Bazi kanal isimleri kirmizi yaziyor neden acaba?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dsmart uyesi olali yaklasik 25 gun kadar oldu. Maxi pakete uye olmustum ilk ay sinema kanallarini ucretsiz verdiler. Ancak su anda sinema kanallarinin isim kismi kirmizi yaziyor bunun yaninda star tv hd ve bbc hd ayni sekilde kirmizi yaziyor. Belki sineme kanallarinin suresi dolmak uzere oldugu icin yaziyor olabilir ancak diger kanallarda neden yaziyor acaba. Basina bole bisi gelen oldu mu acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gazellewish

Dsmart uyesi olali yaklasik 25 gun kadar oldu. Maxi pakete uye olmustum ilk ay sinema kanallarini ucretsiz verdiler. Ancak su anda sinema kanallarinin isim kismi kirmizi yaziyor bunun yaninda star tv hd ve bbc hd ayni sekilde kirmizi yaziyor. Belki sineme kanallarinin suresi dolmak uzere oldugu icin yaziyor olabilir ancak diger kanallarda neden yaziyor acaba. Basina bole bisi gelen oldu mu acaba.

benimde full paket uyeligim var , ilk ay bedavaydi hepsi , simdi bitti, full pakete dewam ediyorum , online islemlerden de baktim full paket , hediyem bitmis , benim kanallarinda seninle ayni kizardi :)

adult kanallarinda sanirim 403 den 503 e gitmis , anlamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 3 gün önce teknosadan 339TLlik paket aldım. Aynı şekilde bazı kanallar kızarmış.
  • Herkes de mi boyle acaba , normal paketi devam eden bir arkadas bakip yazabilirmi?

Mesela bbc hd ve star hd , kirmizi bende ...daa 8-10 tane daha kirmizi var sinema kanallarimin cogu kirmizi, ama actigimda aciliyor , anlayamadim...

Neyse normal paketi devam eden arkadaslar baksin da ona gore soralim mh. Ye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konuyu M.H'ne taşımanıza gerek yok.
    Kanal isimlerini D-Smart renklendiriyor kafasına göre, 1-2 ay öncesine kadarda bazı kanallar kiremit rengi bazı kanallar mavi yazılmıştı.
    Yani sorun yok...
    Edit: Full Pakette'de durum aynı, genel birşey bu yani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheRedDevils -- 13 Haziran 2012; 17:47:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qarizmaa52

Arkadaşlar konuyu M.H'ne taşımanıza gerek yok.
    Kanal isimlerini D-Smart renklendiriyor kafasına göre, 1-2 ay öncesine kadarda bazı kanallar kiremit rengi bazı kanallar mavi yazılmıştı.
    Yani sorun yok...

Cok garip, alakada yok kirmizilastirilan kanallarda :)

Tesekkurler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kagan06

quote:

Orijinalden alıntı: qarizmaa52

Arkadaşlar konuyu M.H'ne taşımanıza gerek yok.
    Yani sorun yok...

Cok garip, alakada yok kirmizilastirilan kanallarda :)

Tesekkurler...

Rica ederim
    Bende hep bir bağlantı kurmaya çalışıyorum bu kanallar arasında ama bir bağlantı kuramıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheRedDevils -- 13 Haziran 2012; 17:46:54 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.