Şimdi Ara

Bayonetta Steam'de İlk Haftasında 100 Bin Kopya Sattı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Lan trolcüm senin konsolunda 720 p oynadın biz 4k oynuyoz.Nextgen oynuyormuş bak hele konsol bebesine hem ağlıyor hem cahil,keşke ölsen(ilber ortaylı şakasıydı tabi)</blockquote>

10 sene önce 4K yoktu ondan oynayamadım ama 10 sene sonra torrentten de olsa oynamana sevindim çünkü konsol haberlerinde ağlamaya azıcık ara verirsin. Platinum Games'te bu komik satış rakamını görünce umarım dersini almıştır.

Şimdi de oynayamazsinki :)) oynayamayacaksın da.
    Evlat Platinum Games dersini alsa bile sen alamıyacaksın o belli seviyen yetmiyor anlaşıldı,o çok övündüğün konsolların ps2 olsun ps3 olsun nostalji yapasın geldi oynayabiliyormusun ps4 de sen ondan haber ver,hayatında ilk konsolunu almış sanırsın everest in zirvesinde,böbürlenmek gibi olmasın ps1 hariç tüm ps konsollarım var ama nedense senin gibi fanboyluk yapamıyorum,Pc herzaman daha makul geldi bana ki korsan muabbeti de sacma ps3 xbox 360 satış rakamlarının en büyük sebebi korsan oynatmasıdır,cahil diyince de gücüne gidiyor birilerinin ama öylesin,zamanında grafik önemli değil hikaye hikaye ex oyun deyip kendinizi 720p ye mahkum edip şimdi 2 konsolcu fanboylar birbiiri ile takışıyor bizim 1080p 60 fps sizin 960p felan filan size inan gülüyorum,ne oldu da birden 1080p 60 fps manyağı oldunuz,bu ne iki yüzlülük bu ne fanboyluk,arkadaş gücüne gitmeyecek, oynadığın zımbırtıdaki oyuna da Pc de yapıyorlar.Bak şimdi sen ps4 kırılsın veya xboxone o zaman gör satış rakamlarını.Üzücü olan korsan olsa da siz konsolcular online oynamak için bile para vermeye devam edeceksiniz ondan kurtuluş yok. 1080 yada 960p 30-60 fps de size mutluluklar. Geriden gelen kim acaba 10 yıl önceki çözünürlükten bahsediyorlar 1080p devam devam aynen böyle.

• quote:

Orjinalden alıntı: TearsForFears

Misafir üyelikler yine forumun ortasına sıçıp gitmiş. Ne gerek var şu misafir üyeliğe üyelik açmak zor iş sanki yıllardır kapatmıyorsunuz

Gerçek üyelikleriyle gerçekten ne düşündüklerini yazmaya g.tleri yemiyor abisi o yüzden :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balta Harry

Alakasız bir soru ama Bayonetta'daki bayan lezbiyen mi?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.