Şimdi Ara

BAYMAK KLİMA ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM DA .. BAYMASIN SONRA.. BİLEN VARMI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar.. 2 adet klıma almam gerekiyor ev için.. biri 18000 biri de 9000 lik ikiside baymak olsa bayarmı bu baymak bizi.. yarı yolda bıraksın istemiyorum.. yaz ve kış kullanıcam.. bilgisi olan varsa baymak hakkında yardımcı olursa sevinirim.. ve klimaların ikiside inverter olucak..

• 7 yıl garanti veriyorlar zannedersem ama teknik olarak bilgi sahibi değilim.
    Bende 3 sene önce, arkasında SANKO Holding var diye AUER marka klima alarak hata yaptım. Şuanda klima iç üniteden odaya su damlatıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vakkas.

7 yıl garanti veriyorlar zannedersem ama teknik olarak bilgi sahibi değilim.
    Bende 3 sene önce, arkasında SANKO Holding var diye AUER marka klima alarak hata yaptım. Şuanda klima iç üniteden odaya su damlatıyor.

içeriye su damlatması montaj sorunu dün emeki assubay daıkınservisi abimle konuştum bana bunu anlattı taşreron servislerin kurdugu mal bu kadar olur
  • Aldığımdan beri bir sorun yoktu ve yaklaşık 2.5 senedir kullanıyordum. Son zamanlarda başladı damlatmaya...
  • quote:

Aldığımdan beri bir sorun yoktu ve yaklaşık 2.5 senedir kullanıyordum. Son zamanlarda başladı damlatmaya...

2,5 sene olmuş peki bakıma çagırdınız mı? Normalde evler için iki senede bir bakım yapılması gerekir. Serpantin, tava, fan leş gibi olmuştur tahliye hortumu tıkanmıştır burada suç klima değil snırım sizde, her hafta filtreler temizleniyormu.
  • filtreleri de temizlemiyorsanız battaniye gibi olmuştur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mat35
    2,5 sene olmuş peki bakıma çagırdınız mı? Normalde evler için iki senede bir bakım yapılması gerekir. Serpantin, tava, fan leş gibi olmuştur tahliye hortumu tıkanmıştır burada suç klima değil snırım sizde, her hafta filtreler temizleniyormu.

6-7 ay önce servis elemanları gelip bakım yaptılar, gaz bastılar. Ayrıca filitreleri de en geç 15 günde bir temizlerim. Son gelen yetkili vatandaş kasanın çatladığını ve değişmesi gerektiğini söylemişti. Onlarda ihtimal dahilinde konuşuyorlar, net cevap vermiyorlar. Klimanın sökülmesi, servise gitmesi gerektiğinden bahsettiler. Özetle, orada kasa çatlak değilse de çatlak muamelesi yapıp para kotarmanın peşindeler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mat35

6-7 ay önce servis elemanları gelip bakım yaptılar, gaz bastılar. Ayrıca filitreleri de en geç 15 günde bir temizlerim. Son gelen yetkili vatandaş kasanın çatladığını ve değişmesi gerektiğini söylemişti. Onlarda ihtimal dahilinde konuşuyorlar, net cevap vermiyorlar. Klimanın sökülmesi, servise gitmesi gerektiğinden bahsettiler. Özetle, orada kasa çatlak değilse de çatlak muamelesi yapıp para kotarmanın peşindeler.

eger tanıdıgınız bir klimacı varsa çagırın ilk bir o baksın ondan sonra servis verirsiniz

• Sakın alma dostum 1 ay önce aldım basıma gelmeyen kalmadı suanda isteyim detayları gerekirse aksam yazarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2005 yılından beri 24.000 btu baymak kullanıyorum,sadece bu sene iç üniteden su damlatmaya başladı,onun haricinde nazar değicek değicek diye bişeyi yok demeye yazmaya korkuyorum
    günde 4-5 saat arası 18 derecede kullanımda bu ay 70 tl yaktı 25 metrekare bi odada.
    genel olarak alınabilir marka bana göre,yan komşumda daha yaşını doldurmayan arçelik var her hafta bi sorun diyebilirim.
    son olarak böyle aletler birazda şans işi
  • Arkadaşım almıştı 1-1.5ay kadar önce.
    Geçen gün iç ünite su damlatmaya başlamış.
  • Baymak gibi markalar alınmaz neden mi, bu sene başka markaya yaptırır harikadır seneye alakasız mısıra yaptırır çöpe at riske gitrmeye gerek yok, marka firmalara bakınız.
  • walla benimde BAYMAK PREMIUM 12 CHS inverter fiyat olarak gozume hos gorunuyor ama kullanan varmı nasıldır ilen varmıdır acabaa.. yukarıdaki mat35 in soyledigide dogru su an evimde baymak var cok memnunum ama bi sene sonra memnuniyetten kayıpedere aldık rezil olduk.. her sene bi baskasına urettirip marka vuruyorlar ve kalite stardardı yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: misterkaan

slm arkadaşlar.. 2 adet klıma almam gerekiyor ev için.. biri 18000 biri de 9000 lik ikiside baymak olsa bayarmı bu baymak bizi.. yarı yolda bıraksın istemiyorum.. yaz ve kış kullanıcam.. bilgisi olan varsa baymak hakkında yardımcı olursa sevinirim.. ve klimaların ikiside inverter olucak..

kardeş ben tam baymak alıyordumki samsunga yöneldim çok ta iyi yapmışım memnunum

ama sen bilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

quote:

Orijinalden alıntı: misterkaan

slm arkadaşlar.. 2 adet klıma almam gerekiyor ev için.. biri 18000 biri de 9000 lik ikiside baymak olsa bayarmı bu baymak bizi.. yarı yolda bıraksın istemiyorum.. yaz ve kış kullanıcam.. bilgisi olan varsa baymak hakkında yardımcı olursa sevinirim.. ve klimaların ikiside inverter olucak..

kardeş ben tam baymak alıyordumki samsunga yöneldim çok ta iyi yapmışım memnunum

ama sen bilirsin

inverter serisinden mi aldın kardeş. ve ne zamandır kullanıyorsun ?
  • Takip..mesajım bulunsun...Alan arkadaşlar var ise görüşlerinizi bekliyoruz..
    Özellikle yeni çıkan inverter premium serisi nasıldır. onu merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forza Kartal -- 31 Temmuz 2012; 13:15:05 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.