Şimdi Ara

Baymak Falke condense servis menüsü girişi lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Evimde falke condense 280 Fi kullanıyorum. Şöyle bir sorunum var, Kombi petekleri yeterli ısıya çıkardıktan sonra her 60 sn bir su sıcaklığına bakıyor ve su soğumamışsa 60 sn daha bekleyip tekrar kontrol ediyor. Ben bu 60 sn sürenin az olduğunu düşünüyorum. 180 sn civarına çekmek istiyorum. Nasıl yapılacağını bilen var mı? Veya servise söylesem garanti dahilinde bu sorunu çözerler mi?

Şimdiden teşekkürler

• Kimse bilmiyor galiba, Servis ile iletişime geçeyim bakalım ne olcak :)
  • Bi gelişme varmı.
    bende falke condens aldım devirdaim hiç durmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yazıkki servis menüsünü bilen yok, Bende henüz servis çağıramadım, Evde olmadığımdan ilgilenemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: excalibur13

Ne yazıkki servis menüsünü bilen yok, Bende henüz servis çağıramadım, Evde olmadığımdan ilgilenemiyorum.

servis menüsünün bilinmeyecek bir şeyi yok fakat gaz ayarlarını kapsadığı için hiç bir cihaznın parametresini paylaşmam tehlike arz ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kombiustası -- 25 Aralık 2014; 10:34:53 >

• Merhaba,
    Bizim aradığımız bilgi yok ama ben dosyanın linkini koyacağım.

http://baymak.com.tr/UserFiles/ProductDocument/2.Montaj%20ve%20Kullanma%20K%C4%B1lavuzu917.pdf
  • Bu arada Teşekkürler
  • kombiustası kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Verdiğiniz bilgi için öncelikle teşekkürler fakat Falke condense 280 fi cihazda dediğiniz gibi servis menüsüne girilmiyor. Servis menüsüne girmeyi becerdim ve parametreleride görebiliyorum fakat hangi parametre devirdaim pompasının onu bulamıyorum. Servis menüsü için info ve reset tuşuna 6 saniye basmak gerekiyor sonra Reset tuşuna basıp P00 ile parametreleri görebiliyorum P00 dan P30 küsüre kadar gidiyor. Şu pompa parametrelerini söyleyinde işimizi halledelim.

Şimdiden çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kombiustası

quote:

Orijinalden alıntı: excalibur13

Ne yazıkki servis menüsünü bilen yok, Bende henüz servis çağıramadım, Evde olmadığımdan ilgilenemiyorum.

servis menüsünün bilinmeyecek bir şeyi yok fakat gaz ayarlarını kapsadığı için hiç bir cihaznın parametresini paylaşmam tehlike arz ediyor

parametreleri vermeden bunları paylaşmak daha tehlikeli..
    servis menüsüne girip rastgele değerler değiştirile bilir. biliyorsanız parametreleri de paylaşırsanız daha faydalı olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.