Şimdi Ara

Bavul.com-Tripadvisor Yorum Kampanyası -- Koşulsuz 50 TL- UÇAK BİLETİDE DAHİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
16
Favori
7.792
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hem deneyiminizi paylaşın, hem hediye kazanın! Seyahatseverlerin tercihlerine kendi tecrübenizle yön verirken, aynı zamanda kendi gezinizi de indirimli planlama şansını elde edin.

Bavul.com & Tripadvisor işbirliğiyle sunduğumuz bu kampanyada, tüm bavul.com alışverişlerinizde geçerli koşulsuz 50 TL indirim sunuyoruz. Dilediğiniz otel için yorumunuzu bırakın, en uygun fiyatlı uçak biletleri, hayalinizdeki otel veya hep keşfetmek istediğiniz ülkeyi kapsayan tur programında kullanabileceğiniz 50 TL'lik indirim çekini kazanın.

Üstelik kişi başı tek sefer sınırlaması olmaksızın, ne kadar yorum yazarsanız o kadar kupon kazanırsınız! İster uçağınızda, otelinizde ve başka seyahatlerinizde ayrıca kullanın, ister arkadaşınıza hediye edin. Veya daha güzeli; onları da davet edin, onlar da kazansın!

Bu kampanya başka kupon kampanyalarıyla birleştirilemez.
    Her alışverişinizde tek kupon kullanabilirsiniz, ancak dilerseniz otelinizi ve uçağınızı ayrı ayrı alarak farklı kuponlarınızı tek seyahatiniz için kullanabilirsiniz.
    Kampanyaya son katılım günü 30 Nisan 2015, kuponun son kullanım tarihi 31 Mayıs 2015'tir.

https://www.bavul.com/kampanyalar/kupon-kodu-kullan%C4%B1m-k%C4%B1lavuzu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @benSimyager -- 3 Nisan 2015; 16:05:38 >

• takip edelim ayrıntıları...
  • tAM DA UÇAK BİLETİ ALACAKTIM. uMARIM TIRT ÇIKMAZ DA ALIRIZ
  • sadece otel yorumu mu
  • Takip...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben üye oldum yorumumu yazdım, aynı zamanda tripadvisorada üye olmak gerekiyor. Söylediğine göre yarın yatacakmıs cek. Yanliz fiyatlar otel anlamında bookingten 20 tl pahalı

• Sade tripadvisora girip yorum mu atıyoruz kod nereye gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: nayir

Sade tripadvisora girip yorum mu atıyoruz kod nereye gelecek

ayrıtılar burada

https://www.bavul.com/kampanyalar/tripadvisor-yorum-kampanyas%C4%B1
  • takip. ucak biletinde kullanılacaksa iyi fırsat gibi

• Üye olup yorum yazdık bakalım ..

• fiyatlar diğer sitelerden 60-70 tl daha yüksek. dolayısıyla hediye çeki olayı TIRT
  • altlımıtsız 50 ise bu yılın sıcak fırsat adayı :D
  • dün akşam yorum yazdım. ertesi gün kod gönderilecektir diyor.

kod gelirse buradan haber verirseniz iyi olur.
  • hem bavul com hem de tripadvisor com a ayrı ayrı üye olmak gerekiyor sanırım.. sabah bavul com a oldum ama yorumun kaydolması için trip e de kayıt olun dedi.. deneyen var mı
  • Pegasus uçak biletlerinde 27 lira pahalı fiyat çıkartıyor. 50 lira indirim yapsa 23 lira indirim sağlar.
    otellere bakmadım.

• GOXIN G kullanıcısına yanıt
    sabit mi hocam o fark? 23 lira fena sayilmaz, uye olabilirim... ama daha once ayni kampanya acilmisti bilet fiyatlari asagi yukari 40 tl daha pahaliydi 5-10 tl icin degmiyordu uye olmak icin..
  • 10 yorum atsak 500 tl mi ediyor? Hemde alt limitsiz? İnanmak istemiyorum
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    Hepsine bakamadım tabii ki. Eylül ayına Antalya için bilet bakıyorum şu aralar. Bugün karşılaştırmalı baktım,fark var. Bilet tutarına göre değişiyor olabilir.

• tugberkk kullanıcısına yanıt
    Hepsini farklı alımlarda kullanabiliyorsun tabi. Cepte tutulabilir.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.