Şimdi Ara

battlefield serisinden vazgeçiyorum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık olarak 12 senedir belki daha fazlası Battlefield oynamaktayım.

Bu süre zarfında Farklı oyunlara hani derlerya bi el atıp çıktık.. o mananın dışında hiç girmedim.

onca senedir en ufak hile veya makro kullanmadım. ve battlefield 5 ile beraber Sosyal medyaya başladım.

Bu süre zarfında Oyunda ırkçılık yada Bizlere yapılan herhangibi bir haksızlıkta Kavgalı olduğumuz insanlar dahil olmak üzere BATTLEFIELD Forumlarda konular açardık Sorunlarımızı anında ZORLA çözdürürdük.

Fakat O dönemler artık bitti.

İlk olarak battlefield 4 ile başlayan eu serverlarından METABAN üzerinden 64 tane yediğim banda oyundan soğumuştum. Fakat dediğim gibi Birlik olmamızdan dolayı bir şekilde oyuna devam edebilmiştim.

Gel zaman git zaman Battlefield 5 geldi ve Sosyal medyaya başladım. Bu süre zarfında hemen hemen her el Küfür ve hakarete maruz kaldım. Türk olduğumu bilmeyenler sadece ban atardı Battlefield 5 te Sosyal medya youtube ve twitch derken

Dinimi ve Milletimi öğrenenler direk hakaret etmeye başladı.

Normal koşullarda Bir yahudiye Bir eşcinsele hakaret DİREK BAN SEBEBİDİR. Ancak battlefield yani dice ekibi Bir TÜRK Yada MÜSLÜMANA hakareti asla suç sebebi saymadı.

Partwelsh ile yazışmalarımda bir çok defa yardımcı olacağının sözünü verdi. ancak sonuç asla olmadı.

Arkadaşlar ben 32 yaşındayım.

bu yaşa kadar bilgisayar oyuncusu vs olarak değil. direk battlefield oyuncusu olarak anılmayı. Belki maddi bir getirisi olmayacak olsada Öyle kalmayı kendime uygun gördüm.

belki farklı oyunlar oynuyor olsaydım Belkide farklı oyunlar üzerine çok daha öncesinde bir kanal oluştursaydım güzel paralarda kazanabilirdim.

bu konuda hiç pişman değilim. battlefield i zevk alarak oynadım.

Bugün, Turizm bakanlığımıza oyun içerisindeki olayları anlatan bir kayıt oluşturdum

Çin devleti Battlefield i BF4 den beri yasaklı listesine aldı. hemde sadece oyun içerisinde çin devletini ,kötü olan taraf gibi gösterdi diyerek..!

..Ben inanıyorumki. bu oyuna Türk ve Müslümanların ezilemeyeceğini İnsanların renk ile yada cinsel tercih ile yargılandığında Irkcılık sayılıp Bizlere her türlü hakareti mübah görmelerinin yanlış olduğunu anlarlar.

12 Sene Sonunda alışkanlığımdan yada zevk aldığım tek oyundan Vazgeçiyorum.

• Dostum oyunu çok ciddiye almışsın. Ben de 8-9 senedir oynarım oyunu ama bu dediklerinin hiç biri umrumda değil. 2-3 saat oynayıp kafa dağıtıyorum. Sen de oyun olarak gör zevkine bak geç gitsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.