Şimdi Ara

Battlefield Heroes pb sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar oynayan var mıdır bilmiyorm ama oyndayken punkbuster 22 attı tarzı birşeyler diyip atıyor oyundan pb.evenbalancedan güncel pb dosyasını indirip yerine yapıştırdım ama olmadı hala

• yukarı yardım lütfen
  • Arkadaşım PunkBuster(22) hata değildir Punkbuster tarafından banlandığını gösterir.Geçmiş olsun
  • punkbuster banlamaz sadece atar ban yemedim oyuna ilk girdiğimden itibaren böyle sorunun çözümünü biliyor musun yoksa eleştirmeye mi geldin
    çözümü de pbyi güncellemekten geçer ama bunda olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalaryan

punkbuster banlamaz sadece atar ban yemedim oyuna ilk girdiğimden itibaren böyle sorunun çözümünü biliyor musun yoksa eleştirmeye mi geldin

kardeşim ben bu oyunu 1.yıldır oyunuyorumsana banlandın diyorum sen benle sidik yarıştırmaya çalışıyorsun banlandın.adminle iletişime geç
  • quote:

Orijinalden alıntı: MagnificenTurk

quote:

punkbuster banlamaz sadece atar ban yemedim oyuna ilk girdiğimden itibaren böyle sorunun çözümünü biliyor musun yoksa eleştirmeye mi geldin

kardeşim ben bu oyunu 1.yıldır oyunuyorumsana banlandın diyorum sen benle sidik yarıştırmaya çalışıyorsun banlandın.adminle iletişime geç

evet sidik yarıştırıyorm sen bu oyunu bi yıldır oynuyorsan ben punkbusterlı oyunları 7 yıldır oynuyorum admin banlar punkbuster banlamaz sadece kickler bu 1 oyuna ilk girişim noluyor ne bitiyor derken nasıl banlanıyorm bu 2

• quote:

quote:

quote:

evet sidik yarıştırıyorm sen bu oyunu bi yıldır oynuyorsan ben punkbusterlı oyunları 7 yıldır oynuyorum admin banlar punkbuster banlamaz sadece kickler bu 1 oyuna ilk girişim noluyor ne bitiyor derken nasıl banlanıyorm bu 2

Punkbuser (22) hatasını int. hiç mi araştırmadın be kardeşim
    Punkbuster (22) hatası aimbot,wallhack,bone xp, vs gibi kırmızı bültenli hileci kişilere atılır.Benim 1 çarım banlandı ve 1 yıl oldu açılmadı. En az 5 kez form yedi pc 1 yılda ve her form. sonra bfh kurup denedim.Yani banlandın süresiz olarak geçmiş olsun

• http://www.ggc-stream.com/banlist/info/7/game/Battlefield+Heroes bu sitede araştır ve ne kadar banlandığını bul kolay gelsin
  • anlatmıyorm galiba dostum oyuna ilk girişimde oldu oyunu oynamasını bilmeden hilesini nasıl yapayım aldım siteden kurdum girdim pat attı girdim attı girdim attı defalarca attı.eğer banlanmış olsaydım bi serverın admini banlamış olurdu ama bütn serverların adminleri farklı daha ilk girişimden nasıl banlı oluyorm kendimi gösteremeden
  • ayrıca listede adım yok yükleyeli 3 gün oldu 3 güne kadar baktım tüm isimlere yok
  • quote:

ayrıca listede adım yok yükleyeli 3 gün oldu 3 güne kadar baktım tüm isimlere yok

Ben bişey bilmiyorum o zaman hocam kolay gelsin
  • quote:

quote:

ayrıca listede adım yok yükleyeli 3 gün oldu 3 güne kadar baktım tüm isimlere yok

Ben bişey bilmiyorum o zaman hocam kolay gelsin

estafurulla sağol
  • PunkBuster Sorunu Gçicimi ???????? ACİL YARDIM ;!!!!!!;
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.