Şimdi Ara

Battlefield bağlantı kesintisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar 30-40 dakikada bir bf3 oynarken ps3 kendiliğinden netten düsüyor.superonline ı aradım dns ayarlarını degistirmemi soylediler yine olmadı.forumda arastırdım birkac arkadasın daha basına gelmis ama kesin bi sonuc yok.lutfen yardımm online bf3 ızdırap oldu artık :(

• quote:

Orijinalden alıntı: punkshady

arkadaslar 30-40 dakikada bir bf3 oynarken ps3 kendiliğinden netten düsüyor.superonline ı aradım dns ayarlarını degistirmemi soylediler yine olmadı.forumda arastırdım birkac arkadasın daha basına gelmis ama kesin bi sonuc yok.lutfen yardımm online bf3 ızdırap oldu artık :(

Az önce ben de 1 kere düştüm ama ilk defa başıma geldi sık birşey değil sanırım niye çok dert ettin ki sonra hemen bağlan dedim bağlandı
  • dostum oyunu oynuyorum bi suru adam olduruyorum tam unlocklar falan acılacakken netin kesilmesi hic hos olmuyor ve bunu her yarım saatte bir yasıyorum.bu yeterince buyuk bi sıkıntı bence
  • Senin netinle ilgili sorun olmasın ben gerçekten hiç düşmedim bu oyundan ilk defa bugün oldu çok şaşırdım hatta
  • bana da aynı sorun fifa12de oluyor.
  • Fifada oyundan çıkanlar falan fişman olduğundan lag oluyor kopmalar olabiliyor. Onu biliyorum ama battlefieldda pek sorun yok diye biliyordum
  • banada oluyor o EA server'dan baglandtin koptu diyor ama az oluyo. ayrica fifa'da da oluyor. problem genelikle EA'den kaynaklaniyo
    ama kablolu internet bagladiniz mi bu cok az oluyor.

yani sorun bence wireless la baglanmak ve EA serverlari.
  • Bu muhtemelen modem kaynakli bi hata.ea baglantisi kesildi hatasi veriyor ve birkac saniye icinde tekrar sign in oluyor.baglanti kablolu.her yarim saatte fix ayni sey oluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.