Şimdi Ara

Battlefield: Bad Company 2 Onslaught DLC Fragmanı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: elikebudi

Arkadaşlar oyunu oynuyorum , gayet güzel. Yalnız adamlar biraz fazla hızlı hareket ediyor. Yani şey gibi hani fifada falan hız ayarı olur ya fastesttaki durumdan biraz daha normal. Mouse sensitivity ile oynadım ama onda pek sorun yok daha çok hareketler sorunlu sağa sola yürümem gibi. Mesela araca binince gaza basar basmaz uçuyo ve en ufak sağ yöne basmam onu tam tur döndürecek kadar aşırı hızlı algılıyo. Bu problemi hangi ayarla çözebilirim bir bilen varsa yardım lütfen...
    onun ayarı yok sanırım
  • Oyunda hala sağa sola takılıp ölüyorum. Sanırım oyunu sorunsuz zannediyorlar
  • 22 Haziran'da geliyormuş ama PC için halen açıklama yok.

http://www.vg247.com/2010/06/10/onslaught-mode-dated-for-bfbc2/
  • EA forumlarındaki ilk yorum süper

"If Onslaught is just "4 human players vs some semigood bots" gamemode. It sounds its good for console type of platform and we are happy without it on the PC world anyway.
    No worries. "

"Eğer Onslaught mode "4 insan bazı yarı iyi bota karşı" oyun modu ise. Konsolda olmasının bir sakıncası yok. Pc dünyasında olmasada mutluyuz.
    Sorun yok"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoK -- 11 Haziran 2010; 15:04:31 >
  • Pc cilerin olayı kedi çiğer ilişkisine dönmüş haha
  • bsc de ücretli bir ek paket olacağı yazıyodu ve pc ler için henüz düşünülmüyo
    oyun co-op modu içerecekmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mumak -- 11 Haziran 2010; 16:07:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoK

EA forumlarındaki ilk yorum süper

"If Onslaught is just "4 human players vs some semigood bots" gamemode. It sounds its good for console type of platform and we are happy without it on the PC world anyway.
    No worries. "

"Eğer Onslaught mode "4 insan bazı yarı iyi bota karşı" oyun modu ise. Konsolda olmasının bir sakıncası yok. Pc dünyasında olmasada mutluyuz.
    Sorun yok"

Doğru demiş, tam konsollara göre mod ama yinede anlamsız geliyor bana; 4 arkadaş toplanıp ne diye embesil yapay zekâya karşı oynayalım ? (UT botları ayarında olsalar neyse).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silver_Sky -- 11 Haziran 2010; 21:31:51 >

• Aslında orada "tam konsol oyuncularına göre" tarzında bir şeyler demiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JCB -- 11 Haziran 2010; 21:27:53 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.