Şimdi Ara

BATTLEFIELD BAD COMPANY 2 ONLINE GRUP MAÇLARI(MAÇ ATMAK İSTEYENLER BURAYA.TOPLANIYORUZ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
0
Favori
8.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • xfire dodomoco ekleyin hadi artık oynayalımda hepinizi bi arkadan bıçaklıyım
  • Merhaba Arkadaşlar

Sizlere Sunucu Ve Teamspeak Desteğinde Bulunabiliriz ücretsiz bir karşlik beklemeden :) TURK CLAN...
  • İYİ OLABİLİR NASIL İŞTİR HİÇ BİR YERDE SUNUCU BULAMIYORUM
  • Ses olarak TS3 yapalım, push to talk seçeneği var biz o şekilde 3-4 kişi takılıyoruz şu ana kadar sorun çıkmadı, tabi ayar iyi yapılırsa oda :) TS serverını bu h.içi ben satın almayı planlıyorm 10 kişilik ama eğer böyle toplanmalar olursa 10 kişilik yetmeyebilir. Destekleyen olursa 30-40 kişilik bir TS açar, klan odaları public odalar açılır, herkes rahat bir şekilde oyununu oynar.

Edit : @Naughty'nin teklifini yeni gördüm, onun teklifini kabul edip onlara destek verelim derim ben :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarKSpideR99 -- 25 Nisan 2011; 11:21:29 >
  • Bende gelmek isterim ne zaman nerde toplanıyoruz oyun nickim S.L.y.c.h.s
  • yaa bende mi problem var ne zaman multiye girmek istesem tam bir hüsran oluyor server bulamıyorum bi yardım edin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

yaa bende mi problem var ne zaman multiye girmek istesem tam bir hüsran oluyor server bulamıyorum bi yardım edin lütfen

Bende bir problem yok. Sunucular tak diye çıkıyor. Sağdaki seçeneklerden birini yanlış işaretlemiş olabilir. Mesela ben sadece Ea sunucularını işaretlemiştim, basıyorum hiçbir şey çıkmıyordu. :) Sonradan fark ettim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cato16

quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

yaa bende mi problem var ne zaman multiye girmek istesem tam bir hüsran oluyor server bulamıyorum bi yardım edin lütfen

Bende bir problem yok. Sunucular tak diye çıkıyor. Sağdaki seçeneklerden birini yanlış işaretlemiş olabilir. Mesela ben sadece Ea sunucularını işaretlemiştim, basıyorum hiçbir şey çıkmıyordu. :) Sonradan fark ettim. :)

Aynen, oyun modlarına bak, boş kalmışsada çıkmıyor. Dün başıma geldi, kafayı yedirtiyodu az daha

• quote:

Orijinalden alıntı: Naughty

Merhaba Arkadaşlar

Sizlere Sunucu Ve Teamspeak Desteğinde Bulunabiliriz ücretsiz bir karşlik beklemeden :) TURK CLAN...

@ReDComrade

Makul bir teklif, değerlendirelim derim

@Naughty

Dostum senden ricam TURK CLAN server ip'sinide yazarsan sevinirim,normal zamanda da orada oynamak güzel olur
  • Tekli için teşekkür ederiz size pm atacagım bu konuyu konuşalım

quote:

Orijinalden alıntı: Naughty

Merhaba Arkadaşlar

• Evet dostum güzel olur fakat dedigim gibi push to talk kullanmak bazen sıkıntı yaratabiliyor tuşa basamadıgın zamanlar olabiliyor oysaki otomatik modda adamla çatışırken aynı anda yardım istemek mümkün oluyor.Bende arkadaşlarla oynarken TS3 te otomatik modda yankılanmadan dolayı ses iletişiminin sağlanamadıgına çok kes tanık oldum fkat skype'de böyle bir duruma rastlamadım açıkçası

quote:

Orijinalden alıntı: DarKSpideR99

Ses olarak TS3 yapalım, push to talk seçeneği var biz o şekilde 3-4 kişi takılıyoruz şu ana kadar sorun çıkmadı, tabi ayar iyi yapılırsa oda :) TS serverını bu h.içi ben satın almayı planlıyorm 10 kişilik ama eğer böyle toplanmalar olursa 10 kişilik yetmeyebilir. Destekleyen olursa 30-40 kişilik bir TS açar, klan odaları public odalar açılır, herkes rahat bir şekilde oyununu oynar.

Edit : @Naughty'nin teklifini yeni gördüm, onun teklifini kabul edip onlara destek verelim derim ben :)

• Düzeltildi;)
    quote:

Orijinalden alıntı: Anjeliqué

xfire açtım nickim: mbanduts

NOT: ReDComrade özelmesaj olarak xfire nickim'i farklı söylemiştim asıl olan budur düzeltin lütfen.
  • Düzeltildi;)
    quote:

Orijinalden alıntı: Anjeliqué

xfire açtım nickim: mbanduts

NOT: ReDComrade özelmesaj olarak xfire nickim'i farklı söylemiştim asıl olan budur düzeltin lütfen.
  • bende hardcore serverlarda takılıyorum platınlerı tamamlamak ıcın gelebılırım varsa bır grub falan nıckım aynıdır oyunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: angaraeski

Bu x-fire dediğiniz bir program mı? İnternetten bir program indirdim. Sana da PM attım ama hala beni eklemedin galiba yada ben yanlış bir program kullanıyorum

Yok mu cevap ?
  • dostum bana verdigim id yi ekledim evet xfire bir program internette küçük bir araştırmayla bilgi sahibi olabilirsin fakat su an o kadar önemli degil sen msni ekle yeter :)

Bu x-fire dediğiniz bir program mı? İnternetten bir program indirdim. Sana da PM attım ama hala beni eklemedin galiba yada ben yanlış bir program kullanıyorum

Yok mu cevap ?
  • Orijinalden alıntı: ReDComrade

dostum bana verdigim id yi ekledim evet xfire bir program internette küçük bir araştırmayla bilgi sahibi olabilirsin fakat su an o kadar önemli degil sen msni ekle yeter :)

Yok mu cevap ?

Dostum sen beni eklemişsin ama ben seni nereden kabul edeceğimi bulabilmiş değilim henüz TS3 gibi kullanışlı değil sanırım arayüzü,ya da ben yeni yüklediğim için öyle geldi bilemedim

• Evet dostum xfire kullanışsız bir sohbet programı ne yazıkki onu düşünerek bende MSN kullanmamız gerektiğini düşündüm şu an sadece TS3 ve MSN bize yeter eger MSNde online olabilirsen gel sana anlatim TS3 kullanımını :)
    Orijinalden alıntı: Tears of ice

Orijinalden alıntı: ReDComrade

dostum bana verdigim id yi ekledim evet xfire bir program internette küçük bir araştırmayla bilgi sahibi olabilirsin fakat su an o kadar önemli degil sen msni ekle yeter :)

Yok mu cevap ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReDComrade -- 26 Nisan 2011; 16:57:43 >
  • quote:

Evet dostum xfire kullanışsız bir sohbet programı ne yazıkki onu düşünerek bende MSN kullanmamız gerektiğini düşündüm şu an sadece TS3 ve MSN bize yeter eger MSNde online olabilirsen gel sana anlatim TS3 kullanımını :)

Dostum TS3'ü biliyorum onda problem yok, xfire biraz karışık geldi sadece
  • quote:

İLK MAÇI CUMA GÜNÜ SAAT 9 DA YAPSAK NASIL OLUR YORUMLARI BEKLİYORUM

Hümanist yapım gereği insan öldürmeye karşı olduğumdan cuma saat 9da tüm lojistik hizmetimle emrinize amadeyim. Her türlü sağlık paketiniz, mermi paketiniz, tamir hizmetiniz benden. Kimseye söz vermeyin darılırım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.