Şimdi Ara

Battlefield 6'nın tanıtılacağı tarih resmi olarak açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Battlefield 6'nın tanıtılacağı tarih resmi olarak açıklandı

Yayıncılığını Electronic Arts'ın yaptığı, oyun dünyasının popüler oyun serilerinden Battlefield'ın yeni oyunu Battlefield 6'nın tanıtılacağı tarih resmi olarak açıklandı.

Ayrıca Bkz.5 farklı Need for Speed oyunu dijital mağazalardan kaldırıldı

Battlefield 6'nın resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda bir teaser yayınlandı ve oyunun tanıtılacağı tarih resmi olarak açıklandı. Battlefield 6, 9 Haziran 2021'de resmi olarak tanıtılacak. Battlefield'ın resmi YouTube kanalından Türkiye saati ile 17.00'da tanıtım yapılacak. 

Tanıtım esnasında yalnızca bir fragman mı yoksa daha fazlası mı gösterilecek ne yazık ki bilinmiyor. Bunu yaklaşık 1 hafta sonra öğreneceğiz. Geçtiğimiz haftalarda Battlefield 6'nın bir fragmanı sızdırılmıştı ancak EA, o fragmanın tanıtımda kullanılacak fragman olmadığını açıkladı. Yani henüz gerçek fragman sızdırılmış değil. 

Battlefield 6'nın bu yılın sonlarında PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One ve PC için çıkış yapması bekleniyor. 

Battlefield 6 Teaser

Kaynak:https://www.gematsu.com/2021/06/next-battlefield-reveal-set-for-june-9

• bf 6 demek neden garip geldi bu ea yönetimine? bf 7 çıkınca battlefield 2 mi diyecekler? salak salak işler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moustapha129 -- 1 Haziran 2021; 20:16:8 >
  • moustapha129 M kullanıcısına yanıt
    bf4 den sonra neden bf1 dediler o zaman :)

• Reis geliyor

• ugurss222 kullanıcısına yanıt

hocam o kabul edilebilir I. cihan harbi geçiyor oyunda. 1 ondan sebep :)

• moustapha129 M kullanıcısına yanıt

Devir artık servis oyun devri. Sadece Battlefield olarak çıkarsa şaşırmayın.

• GEL ARTIK BİTSİN BU HASRET!

• bf4 gibi olursa tadından yenmez. OPERATİON LOCKER <3

• BFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

• Yeni nesil konsollarda çözünürlük değerleri 9 unda paylaşılır mı sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox’a klavye mouse desteği gelirse biter bu iş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Battlefield 1 ve battlefield 5’de baya feminizm yapmışlardı bu oyunda İnşAllah feminizm yapmazlar

• Asıl heyecanlandıran bedava çıkacak mod. Apex Legends şuanda battle royale oyunları arasında baya eğlenceli mod tabi ki Battlefield bu kadar absürt olmaz ama bu adamlar işi biliyorlar baya iyi bir şey yapacaklarını düşünüyorum. BF5 battle royale baya kötüydü ders almışlardır.

• modern war istiyorum artık baydı ya bu 2. dünya savaşı teması.

şöyle özelleştirilebilir silahlar kamuflaj vs daha tatlı geliyor bana. (:

• Battlefield 2 mapları efsaneydi , sonradan kafaları düzeldi Battlefield 3 bir kaç BF2 mapı getirdiler ama geç olmuştu

Ben BF2 ve BF3 sevdim gerisini sevmedim

• br si normal bf ile aynı anda çıkmıcak. 2022 ye çıkcak

• wospos W kullanıcısına yanıt
    Ne demek bu?

• mhasturk kullanıcısına yanıt
    1.oyunda bir kadın asker Osmanlı ordusunu darmadağın ediyordu 2.oyunda Norveçli bir kadın ramboluk yapıyordu oynamamışsınız galiba

• İnş robotlar koşturmaz. Günümüz savaş temalı olur.

• Umarım Forza Horizon 4 gibi ülkemiz şartları düşünülerek fiyatlandırma politikası uygularlar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.