Şimdi Ara

Battlefield 3 kasiyor (sistem yeterli)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar oncelikle mehaba. Benim sistemim yeterli oldugu halde bf3 neden kasiyor anlamiyorum. Lutfen bi el atin hevesim kursagimda kaldi
    Sistem ozellikleri...
    İntel c2d e8400 3.00 ghz
    Power color hd5750
    2 gb cift kanal ram
    Windows7 32 bit

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• sistem yeterli değil bence, 2 gb ram ile çok zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

sistem yeterli değil bence, 2 gb ram ile çok zor

Hocam minimum sistem gereksinimi 2 gb. ama benim monütörüm 1600*900 halde 1280*720 ve olabilen en düşük ayarlarda oynuyorum. ekran kartı o kadarda düşük olmamasına rağmen 40-20 arası değişiyor. ben sırf bu oyun için bu parçaları aldım. e.kartı ztn bf4 bile açıyor. ama neden bf3 de böyle yapıyor anlamadım

• Up!

• 4'lük ram alıp işletim sistemini 64 bit yap farkı anla.. Sistemin eski maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

4'lük ram alıp işletim sistemini 64 bit yap farkı anla.. Sistemin eski maalesef

Hocam 4e cekemem fakat 2 tane 1liği tek bir 2lik yapip yanina 1 gb koysam degisirmi?
    Aslinda elimde yarimlik da var. Yarim gb artis fark yaratir mi? Yoksa 1 mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingsoldier45 -- 26 Temmuz 2016; 19:34:15 >
  • kingsoldier45 K kullanıcısına yanıt
    2gb ramle bad company 2 bile kasıyor bende, 4gb ideal orta ayarlarla sorunsuz oynatır. ekran kartında standartın altı, hd5770 olsa dengeler.

2gb ram hd5750 battlefield 3 ile arat googleda performanslar çok farklı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 26 Temmuz 2016; 19:57:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

2gb ramle bad company 2 bile kasıyor bende, 4gb ideal orta ayarlarla sorunsuz oynatır. ekran kartında standartın altı, hd5770 olsa dengeler.

2gb ram hd5750 battlefield 3 ile arat googleda performanslar çok farklı değil.

Amacim ayarlari yukseltmek degil performansi artirmak. Low ayarlarda 1600*900p de oynasam yeter bana. Ayrica ekran kartini zaten yeni aldim. (İkinciel)
    Önceki zotac gt210 du.
    Peki dedigim gibi rami 3 yapsam low da oynayabilirmiyim?

• kingsoldier45 K kullanıcısına yanıt
    aldığın donanımlar bu neslin değil bir önceki neslin fiyat/performans ürünü, lowda 40-50 fps beklemek hayalcilik olur, yeni nesil aaa oyundan bahsediyoruz. oynanış videolarını inceleyin cevap zaten ortada. 3gb emin değilim işlemci ve rami ciddi oranda kullanıyor oyun, 4gb ideal olan. 1gb video belleği olan geçmiş neslin ekran kartı da soru işareti, hd5770 sınır bence altı muamma...

donanım almadan evvel oynamak istediğin oyunun alacağın parçalarla yapılan testlerini incele. gördüğüm kadarıyla bu konfigürasyon ortalama 25 fps veriyor, üstünü de bakın netten 3gb ramlisi nasıl olur diye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.