Şimdi Ara

Batman: Arkham Knight (2015) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.645
Cevap
16
Favori
61.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 Haziranda çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myo_1433

Batman: Arkham Knight (2015) [ANA KONU]

Arkadaşlar oyunun resmi olarak çıkış tarihi kesinleşti batman arkham knight 06.02.2015 tarihinde yani 6 şubat 2015 tee oyun severlerle buluşacak

Yabancılar ay-gün-yıl şeklinde okurlar bizden farklı olarak yani 6 Şubat değil 2 Haziran'da çıkacak oyun Denildiği gibi sonbaharda veya kışın çıksaydı daha iyi olurdu

• Sistem gereksinimleri belli oldu mu?
  • bilgi için teşekkürler ben bilmiyordum yabancıların ay gün yıl olarak okuduklarını yanlış bilgi için arkadaşlardan özür dilerim
  • batmobil olayı iyide bu seri gta ya kayar ben diyim :) stealth action istiyoz biz
  • Oyunun çıkışına daha çok var. Sonbahar yada kış döneminde çıksaydıda şöyle kapalı ve yağmurlu bir havada Batman oynamanın tadına varsaydık
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

batmobil olayı iyide bu seri gta ya kayar ben diyim :) stealth action istiyoz biz

zaten bu serinin son oyunu yani arkham serisinin son oyunu rocksteady bundan sonra başka bir proje üzerinde çalışacaklarmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myo_1433 -- 25 Eylül 2014; 17:01:56 >
  • Şöyle bir çalışma yapılmış

• Yeni gameplay.

• Mükemmel olacak bu oyun
  • Mükemmel ötesi gözüküyor oyun umarım sistem gereksinimleri filan ac unity gibi saçma sapan olmaz oynarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Mükemmel ötesi gözüküyor oyun umarım sistem gereksinimleri filan ac unity gibi saçma sapan olmaz oynarız.

Optimizasyonu Unity çöpü gibi olmayacaktır merak etmeyin hocam
  • Beklentim arttı oyundan. Değişik bir çekiciliği var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trailer izledim beynim aktı, haziran ayında ciddi benim çok kötü bir tarih batman serisi kışın oynanır kardeşim iğrenç yaz sıçağında oynamak oyy düşündükce terledim.

Not: Yaz ayları ve 25 dereceyi geçen sıcak havalardan nefret ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadmau5.

quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Mükemmel ötesi gözüküyor oyun umarım sistem gereksinimleri filan ac unity gibi saçma sapan olmaz oynarız.

Optimizasyonu Unity çöpü gibi olmayacaktır merak etmeyin hocam

Umarım hocam,şuana kadarki batman oyunlarındaki optimize gayet güzeldi.Buda pre-order yapılır

• Vay vay vay Batmobile neler yapıyor böyle
  • 4chan'de birisi oyunun içeriğinin büyük kısmını ifşa etmiş oyunun sonu da dahil,mantıklı kısımlar mevcut fakat aslı yok ise de hayal gücü cidden uçuk düzeyde şahsın.
    şuradan göz atılabilir.
  • Arkham Knight Joker çıksa diyeceğim (büyük çoğunluğun dediği gibi) ama bu oyunda sanki hiç çıkmayacak gibi geliyor. DLC olarak verseler bari.
  • Boss kavgaları iyi güzel de normal düz askerleri dövmek çok sıkıyor yollayalım side-kick'i veya polisi halletsin.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.