Şimdi Ara

Batman: Arkham Asylum %100 Türkçe Yama FiNAL ÇIKTI (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.283
Cevap
2
Favori
191.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam gerçekten tebrik ederim yaptığın basit birşey değil oyunları anlıyarak oynamanın keyfini crysis le yaşadım inşallah çeviriyi bitirebilirsinde anlayarak oynamanın keyfine varalım
  • oyuniçi diyalog kısmını anladım. umarım açarsında full türkçe olarak oynarız. oyunu yüklemedim yamanı bekliyorum. bayrama yetişirse gerçekten süper olacak. çalışman taktire şayan eline gözlerine bedenine sağlık.
  • Türkçe yama için oyunu beklemeye alıyorum.Gerçekten anlayarak oynamanın keyfi çok farklı oluyor
  • Güncelleme

Karakter Biyografileri çevirisi devam ediyor...

Batman: Arkham Asylum %100 Türkçe Yama FiNAL ÇIKTI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 19 Eylül 2009; 2:57:26 >
  • ne güzel adamsın.
  • Okan hocam harikasın valla. Ellerine dert görmesin. Böyle bir oyunu Türkçe oynamak gerçekten güzel birşey olacak.

Çalışmalarında başarılar hocam.
  • çalısmalarında basarılar kardes kolay gelsın
  • Ellerine sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 19 Eylül 2009; 23:21:58 >
  • Kolay gelsin venom oyunu ertelemeye aldım şuan yamanı bekliyorum
  • teşekkürler eline sağlık kardeş
  • @venomtrk

upk dosyalarını açıyor ama işine yarar mı bilmem. bir bakarsın

http://www.gildor.org/node/44

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambetiko -- 19 Eylül 2009; 16:23:20 >
  • Güncelleme

Karakter Biyografi Çevirileri devam ediyor, bugün karakter biyografileri çevirileri tümüyle bitmesi planlanıyor. Şu an 42 biyografide 16'sı çevrildi.

Tüm çeviri ve testlerin bayramın 3. günü bitirilmesi hedef...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazanyurt

@venomtrk

teşekkürler işe yarıyor gibi biraz kurcalayalım, ses dosyaları ortaya çıktı extractor ile çok sağol
  • hadi bakalım hayırlısı. full türkçe gelsin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomtrk

quote:

Orijinalden alıntı: ramazanyurt

@venomtrk

teşekkürler işe yarıyor gibi biraz kurcalayalım, ses dosyaları ortaya çıktı extractor ile çok sağol

dosyalar çıkartılıyor altyazılardan bazılarını bulsamda tekrar paketi oluşturmak için şu anda yeni programlar yapılıyormuş, eğer gerekli programlar gelirse altyazıları v1.1 e ekleyeceğim...
  • Oyunu daha bugün oynamaya başladım gerçekten harika bir oyun.Ama madem Türkçe yama yapıyosun oyunu askıya alayım yama bitene kadar . Sonra sıfırdan başlarım. Ellerine sağlık .
  • Zor ve zahmetli bir iş başarılar diliyorum
  • venomtrk dostum harikasın.
    Senede onlarcca dandik amerikan filminin alt yazısı çevrilirken, yıla damgasını vurmuş oyunların çevrilmemesini sorgulamışımdır kafamda.
    Kolay gelsin...
  • Türkçe Yama v1.0 tanıtım videosu upload edildi, yayınlanır yayınlanmaz eklenecektir
  • hocam eline sağlık valla süpersin tüm oyunseverlerin duasını alıyosun Allah razı olsun çalışmalarında devamlılık ve başarılar dilerim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.