Şimdi Ara

Bates Motel (2013-2017) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.133
Cevap
22
Favori
35.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sonunda fena ters köşe yaptı. Eski yapım olmasına rağmen diyaloglar harika ve oyunculuklar mükemmeldi. Hele Norman rolü süper canlandırılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

İlk bölümü izledim iyiydi gerilim falan iyidir

Çocuğun bulduğu defterde bildiğin bunları anlatıyor, daha önceden aynı şey mi olmuş yoksa başka bir durum mu var?

Başka bir olay hocam. İkinci bölümü izle, fikir sahibi olacaksın.

2.bölümde indi bakayım artık neler oluyor
  • 1x1'i şimdi izledim. Bence dizi güzel. Hele hele,American Horror Story'nin bitmesiyle böyle dram tarzı bir dizi arayışına girmiştim. İlaç gibi geldi bu dizi.

9/10 luk bir dizi benim için.
  • Biri hayrına WEB-DL altyazısına el atsın.
  • Psycho filmini izlersem gelecek bölüm yada sezonlara ilişkin spoiler yemiş olur muyum ?, dizimag de bir yorum okudum, sanırım psycho filmini özetlemiş kısaca ve dizinin konusu sanırım bu
    Diziyi anlamayanlar çözemeyenler, Bates Motel, Sapık adlı 1960 yapımı bir filmden esinlenerek çevrilmektedir. Sapık, Robert Bloch'un katil Ed Gein'nin suçlarından esinlenerek yazdığı aynı adlı romanından uyarlanmıştır kült bir klasiktir. Filmde Norman Bates psikozlu bir katildir. Otele gelen müşterileri öldürmesi ve ölü annesiyle sevgi-nefret ilişkisi filmin genel konusudur. Bates Motel'in hikayesi Lost ve Saturday Night Lights senaristleri tarafından yazılmaktadır. Dizi Norman Bates'in gençlik yıllarına, annesi ile ilişkisine ve Norma'nın dünyanın en ünlü seri katilinin yaratılmasına nasıl katkıda bulunduğu üzerine kuruludur.

Dizi yukarıdaki spoiler çerçevisnde mi ilerleyecek tamamen, temel Psycho filmi midir ? yada Norman Bates hayatı ve kişilik oluşum süreci midir ?
  • Nasıl bir kasaba yav burası, hanım ablamız çok aramış mı acaba; yeni bir başlangıç yapıyorsun mubarek kasabaya bak. Bundan sonra çok daha alengirli olaylar bekliyor bizi, biraz ayrı kulvarlar gibi ama horror story boşluğunu dolduracak gibi duruyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Sinan.

Psycho filmini izlersem gelecek bölüm yada sezonlara ilişkin spoiler yemiş olur muyum ?, dizimag de bir yorum okudum, sanırım psycho filmini özetlemiş kısaca ve dizinin konusu sanırım bu
    Diziyi anlamayanlar çözemeyenler, Bates Motel, Sapık adlı 1960 yapımı bir filmden esinlenerek çevrilmektedir. Sapık, Robert Bloch'un katil Ed Gein'nin suçlarından esinlenerek yazdığı aynı adlı romanından uyarlanmıştır kült bir klasiktir. Filmde Norman Bates psikozlu bir katildir. Otele gelen müşterileri öldürmesi ve ölü annesiyle sevgi-nefret ilişkisi filmin genel konusudur. Bates Motel'in hikayesi Lost ve Saturday Night Lights senaristleri tarafından yazılmaktadır. Dizi Norman Bates'in gençlik yıllarına, annesi ile ilişkisine ve Norma'nın dünyanın en ünlü seri katilinin yaratılmasına nasıl katkıda bulunduğu üzerine kuruludur.

Dizi yukarıdaki spoiler çerçevisnde mi ilerleyecek tamamen, temel Psycho filmi midir ? yada Norman Bates hayatı ve kişilik oluşum süreci midir ?

Norman Bates'in çocukluk dönemini anlatıyor dizi. Yani Psycho filminde ki katilin o duruma nasıl geldiğini. Spoiler falan yemezsin. Zaten eminim ki diziyi izleyenlerin %80'i filmi izlemiştir. Bende izlememiştim dün izledim. Süper film.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mob Associate -- 29 Mart 2013; 15:38:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'Boyz N Da Hood

Norman Bates'in çocukluk dönemini anlatıyor dizi. Yani Psycho filminde ki katilin o duruma nasıl geldiğini. Spoiler falan yemezsin. Zaten eminim ki diziyi izleyenlerin %80'i filmi izlemiştir. Bende izlememiştim dün izledim. Süper film.

Teşekkürler
  • Dizi günümüze adapte edilmiş ve yan olaylarda var ve olacak, bu yüzden bir sıkıntı yok. Psycho 1-2-3 izlenirse karakteri anlamak bakımından güzel olur. Ben sadece 1. filmi seyrettim, diğerlerini de seyredeceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda izledim şu Psycho denilen filmi. Film hoşuma gitti, iyi ters köşe yaptı. Spoiler konusuna gelince filmi izlemeseniz de olur. Bence dizi ile filmin Psikopat bir katil dışında uzaktan yakından alakası yok.
  • *Dizi ile ilgili spoiler içerir*

Norman'ın defterinden 2 sayfa;
  • 2.bölümü şimdi izleyebildim.Güzel bir bölümdü.
  • Yarın yeni bölüm var. Altyazı kaç gibi geliyordu hatırlayan var mı?

• 94doğumluymuş imdbdeki profil fotoğrafında büyük gözüküyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün günlerden bates motel

dün game of thrones bugün bates motel

pazartesi sendromunu çok güzel atlattırıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

bugün günlerden bates motel

dün game of thrones bugün bates motel

pazartesi sendromunu çok güzel atlattırıyor :)

Vikings'i unutmamak gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Sinan.

Çirkin çıkmış burda dizide çok tatlı görünüyor
  • O değil de yeni bölüm geldi, altyazı yok. :D
  • bölüm kesinlikle çok iyiydi ilk 3 bölümde çok iyi istikrar yakaladılar vikings le birlikte sezonun en iyi yeni dizisi bence
    de norman biraz erken psikopata bağladı gibi
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.