Şimdi Ara

Bates Motel (2013-2017) (38. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.133
Cevap
22
Favori
35.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ciclista

Son bölüm çıkalı 9 ay olmuş vay canına nasıl geçti bu zaman anladınız mı?

Vay be olmuş mu o kadar
  • Dirk Nowitzki kullanıcısına yanıt
    Olmuş evet bende oldukça şaşırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emma'yı ve Norma'yı çok özledim. Bakalım 2.sezon nasıl geçecek.
  • 9 ay geçtiğine inanamadım harbiden. Başladı sonunda. Akşama saklıyorum yeni bölümü.
  • Yeni bölüm geldi nihayet yehuuuu!...
  • 2x01

Harika bir giriş yaptı dizi.

• Bradley kafayı sıyırdı. Yalnız en çok üzüldüğüm, yediremediğim noktalardan bir tanesi Norman'ı kullanması. Son sahne bunu açık şekilde ortaya koydu. Böyle bir kasabada zaten normal olmak mümkün değil.
    • Norman, dizinin başında her ne kadar sevişse de (sanırım bundan sonra cereyan edecek) aseksüel bir kimliği bulunuyor. Yani öğretmeni orada soyunurken trans haline geçip bundan dolayı öldürmüş olabilir. Norma'ya ''korktum'' diyor çünkü.
    • Önümüzdeki bölüm daha da heyecanlı bir hal alacaktır.
  • güzel bir bölümdü gene .2.sezon ilk sezonun daha da üstüne koyarak ilerlemeyi sürdürür umarım :)
  • 2.01

Romero Norman'dan şüphelendi acaba parmak izi vermesini ister mi ileriki bölümlerde?

Norman ın o elindeki kolye öğretmenin miydi? hoca gerçekten çocuğu ayartmak için mi kapıyı açık bıraktı yahu?

Konseyde Norma nın döt gibi kalıp sonradan coşması komikti :D

Bradley nasıl birden bire bukadar azdı onu da anlayamadım.Adamın beynini de akıttı iyi oldu adama

Bu çocuk bildiğin annesi yüzünden böyle olmuş yane iyi çocuk halbuki.Hala diyor seni ayartmaya çalıştı sende iyi bir çocuksun bu yüzden oradan kaçtın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 4 Mart 2014; 20:29:07 >
  • İyi başladı yeni sezona.
    Bradley
  • Psycho filmini izlemeyen dizinin içeriğini pek anlamaz o sebepel filmi izleyin önce.

• Oy oy unutmuşum ben ilk sezonu Bradley neden intihar etti, öğretmeni Norman mı öldürmüştü biri hatırlatıversin mümkünse ilk sezonu.

Bu ara bölüm başında Norman nasıl ağladı öyle dublaj gibiydi.

Bradley de her ne kadar tersini yapmış olsa da ölü adamı canlandırır mubarek.
  • Son bölümde görüntüde bir sıkıntı mı vardı yoksa özellikle mi karanlık sahneler seçilmişti?
    Sezon 2 bölüm 1 hakkında:

Güzel bir başlangıçtı sezon için. Watson'ın ikili ilişkisi nelere sebep oldu.
    Bradley ise iyice Norman'a yaraşır şekilde davranmaya başladı, önce intihar girişimi sonra "Norman o kadar peşinden dolandı şu olana bak!" derken adam öldürmesi dengeleri değiştirdi. Norma ise öbür taraftan ne olursa olsun oğlumdur diyerek sahip çıkma peşinde Norman'a. Bu sezon dizi güzel olacak gibi, bakalım sonu nereden bitecek.
  • Vera'nın mimiklerini özlemişim
  • yeni başladım müthiş bir dizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eleasar

quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow Jaggerjack

quote:

Orijinalden alıntı: Eleasar

quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow Jaggerjack

Bu diziye başlamayı düşünüyorum da sadece 10 bölüm mü çıktı şimdiye kadar? Birde dizide çok terminoloji var mı? Türkçe alt yazı yerine ingilizce alt yazı ile izlemeyi düşünüyorum faydası olsun diye..

Ben çok önemli olmayan dizileri İngilizce altyazı ile izliyorum. Bates Motel gibi güzel bir diziye bunu yapma bence.

Lost disinda hangi dizileri ingilizce alt yazili izlememi onerirsin peki?

Günlük konuşma çok olduğundan dolayı How i met your mother'ı İngilizce izliyordum ben. One Tree Hill, The OC falan gider yani.

Altyazılı izlemenin İngilizceyi geliştirmeye katkısı büyük, Türkçe altyazı çıkmasını bekleyemediğim zamanlarda İngilizce altyazı ile izliyorum.
  • Güzel başladı yeni sezon, özlemişim bu atmosferi açıkçası.
    Norma'nın atar sahnesi çok iyiydi...
  • gerçekten müthiş dizi bir gece de sezonu bitirdim neden daha önceden haberim olmadı bu diziden vera farmiga ablamız da çok iyi be
  • Çok güzel bölümdü, aşırı özlemişim diziyi. Çok farklı bir havası var gerçekten dizinin. Ne bileyim motel olsun, kasaba olsun, her şey çok iyi. Vera Farmiga'ya söylenecek söz yok zaten.

• Öldür öldür sonra ağla
  • Emma'yı özlemişim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.