Şimdi Ara

Batarya Şampiyonu Wave 1 GÜN Dayanıyor ! Sizinki Nasıl 3-4 gün yahu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonu 2 kez şarj ettim alalı 3 gün oldu, gece full şarj bırakıyorum sabah kalktığımda %80 !! Arkadaşlar mesajlaşıyorum günde 2-3 saat 2-3 saat müzik dinliyorum sabah şarjdan aldığım telefon gece bitiyor şarjı bu nedir ya ? verdiğim paraya yazık oldu galiba, birde ekran çizilmez dediler aldığım adam eve geldim anahtarlıkla deneyim dedim hafifçe çizildi ekran tam kapalıyken çok hafif belli oluyor hani bunun şarj süresi 4 günde lütfen tüyolar verin olmicak böyle geri vercem vallahi ya...
    Şarjı nasıl uzatırız !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluestroom -- 30 Kasım 2010; 23:36:59 >

• Ne diye her soru için ayrı topic açıp duruyosunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan43

Ne diye her soru için ayrı topic açıp duruyosunuz ?

Çünkü wave konusunda cevap alamadığım arada kaynadığı için ? Oldu mu ? :)
  • Ekran çizilmez dediler diye, ekranı çizersen böyle olur tabi. Ekran çizilmiyor diye ekran çizilir mi hiç?

Kullandığın widgetler fazla şarj harcıyordur. Onları kapatıp denemelisin. 3 günde hemen nasıl kanaat getirdin az gittiğine ve pişman oldun verdiğin paraya?

Kullandığın ayarları değiştir, widgetleri kontrol et, bir sürü seçenek var önünde. Benim ilk zamanlarda 1-2 gün gidiyordu şimdi 4-5 günü buluyor normal kullanımda. Ama bazı widgetler çok çabuk bitiriyor şarjı. Hemen pişman olma, birazcık kullan telefonu.
  • hiç bir widget açık değil kardeş valla..
  • Meden her wave konusuna aynı soruyu yazacaktınız da bu ekstra ve gereksiz, yanlış bilgilendiren başlıklı konu kirliliğine ne gerek vardı. Telefonun kullanım klavuzunu dahi okumadığınıza eminim.
  • tamam arkadaşım uzatmayın ya ?
  • Sende her gece şarja tak. Ekranıda değiştirsinler. Ve düşünme bunları.
  • kardeş 3G kullanmıyorsan şebeke ayarlarından kapatırsan şarz süren uzar ama benim herşey açık olduğu halde bile 2,5-3 gün arası gidiyor yeni firmware Bada 1.0.2 çıktı update etmeni tavsiye ederim bi ihtimal düzelebilir buradaki ustalarada danışmalısın benim bildiklerim bunlar inş. sorunun çözülür.iyi günler....
    (bu arada keşke o kadar zorlamasaydın ekranı elbet çizilir yazık olmuş)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.