Şimdi Ara

Baslat Cubugunu Gizlemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkıdaslar wın7'de baslat cubugunun nasıl gızleyebılırım sadece masaustu gozukmesını ıstıyorum ama maouse ıle alt'a geldıgımde gozuksun? yardımlarınızı beklıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: seypa

arkıdaslar wın7'de baslat cubugunun nasıl gızleyebılırım sadece masaustu gozukmesını ıstıyorum ama maouse ıle alt'a geldıgımde gozuksun? yardımlarınızı beklıyorum

Başlat düğmesi , Denetim Masası, Görünüm ve Kişiselleştirme ve ardından Görev Çubuğu ve Başlat Menüsü'nü tıklatarak Görev Çubuğu ve Başlat Menüsü Özellikleri'ni açın.

Görev çubuğunu kilitle onay kutusunu temizleyin.

Görev çubuğunu otomatik olarak gizle onay kutusunu seçin.

Görev çubuğu gizlenir. İşaretçiyi en son gördüğünüz yere getirerek görev çubuğunu yeniden görebilirsiniz.
  • görev çubuğuna sağ tıkla özelliklerden görev çubuğunu otomatik olarak gizleyi check et tamam de
  • cok tskler baskan
  • bi sorum daha olucak geri donusum kutusunu nasıl kaldırabılırım?
  • seypa S kullanıcısına yanıt
    kardaş bakkk şimdi
    başlat çubuğu;
    o windows şekli varya başlat ı açıyo ona sağ tıkla-özellikler-görev çubuğu sekmesi-üstte 3 tane seçenek var oradan görev çubuğunu otomatik sakla var gizle aslında o :D
    masa üstündeki bir simgeyi saklamak;
    masaüstünde boşbi yere sağ tıkla-kişiselleştir-solda yukarda masaüstü simgelerini deiştirin-çıkan pencerede ister sembol deiştir ister üstteki tiklerden istediğini masaüstünden kaldır hadi gazaa'an mübarek ola
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.